Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Dario23    0

a wg mnie to zalezy dla ilu rolnikow starczy kasy. Jak dla wielu to liste opublikuja jeszcze w tym tygodniu, zeby zdazyc przed wyborami i zeby jak najwiecej z nas poszlo na nich zaglosowac. Jesli sie natomiast okaze, ze jest masa ludzi, ktorzy nie dostana dofinansowania albo ze np. w jakims regionie gdzie PSL walczy o wazne glosy zbyt malo ludzi by takie wsparcie dostalo, co mogloby wywolac frustracje u wyborcow, to wtedy sobie troche poczekamy i pewnie dopiero pod koniec miesiaca bedziemy mieli liste...

lukeczl    1

jestem kiepsko zorientowana w temacie ...

czyli aktualizacje złożyło 10 tyś osób ?

skąd masz to info?

z tego co słyszałem to aktualizację złożyło ko 10,5 tys osób na 16 tyś a więc ok 30-35% odpadło.

nie wierzył bym w bajki że lista będzie dziś albo jutro  raczej pod koniec miesiąca, ale oczywiście lepiej żebym się mylił... i była jeszcze w tym tygodniu. w arimr każdy mówi co innego żeby tylko ludzie się odczepili, możemy tylko gdybać

Wiadomość z agroFakt.pl

Zoch    4

Koledzy nie wiem ile pkt,wiem tylko,że na zielonej jestem.Szczegóły będą na oficjalnej.Trzeba cierpliwie czekać.

Aganesst    0

jak możesz nie wiedzieć? Tacy ludzie się z księżyca biorą czy jak? Jak pisałeś wniosek to mniej więcej nie określałeś w co celujesz? Ściemniasz i tyle....

adam85235    0
Cichy94    71

Pisze, że strona w przebudowie :C Ci co już widzieli listę napiszcie jaki próg pkt jest

dzemik61    0
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mi również :D

farmer08    3

Gratuluje!, ja poległem. Szkoda, że znowu nie podają punktów!!! W młodym rolniku jakoś mogli podać. Temat jak dla mnie zakończony w 100%.

maseey    76

no to panowie ci co się załapali , teraz musimy iść dobrze zagłosować :D :D 

promat98    3

Witam! Mam pytanie, mianowicie składaliśmy wnioski na ten PROW 07-13 i sie dostaliśmy ale mam mały problem, ponieważ gospodarstwo jest na rodziców a tata jest watowcem a wnioski zostały złożone na mame i teraz mam pytanie czy moja mama musi przechodzić na VAT żeby dostać ten vat spowrotem?? Księgowa powiedziała, że musi przechodzić, a facet co nam wypisywał wnioski mówił, że pierwszy raz o takim czymś słyszy, a już wypełniał kiedyś wnioski innym. Moim zdaniem jeśli sprzęty kupowane są na mamę ale gospodarstwo jest wspólne no to powinno wszystko należeć pod gospodarstwo a nie pod poszczególne osoby. Pomóżcie!!!

ekler    0

Myślę że mogą być jakieś drobne aktualizacje bo ktoś z zielonej mógł przypadkowo lub celowo zrobić błąd i się załapał , ale to z z całej listy kilka osób, a kolejnej dokładki pieniędzy nie będzie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się