Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

kobra89    66

Gdzie Ty masz tą Twoją wstępną liste? podaj link bo wdze cos kiche cisniesz.

• Like 1

janczar810    251

wpomneliście ze podczas składania dokumentów w regionalnych biurach ARiMR jest mozliwe obecne tzn na czas rzeczywisty spytanie sie pracownika jak obecnie klasyfikuje sie "nasz" wniosek

Wiadomość z agroFakt.pl

kobra89    66

Tak jakżdy inny a jak ma się klasyfikowac, punkty sobie sam podlic z wiekszego i tyle. bo ogólnokrajowy liczb napewno powiatówki nie znają........

Mawerick    1

Nie każdy tylko osoba upoważniona z powiatówki ma dostęp. Mi udzieliła informacji ile było złożonych aktualizacji i ile mialem punktów a ile teraz mam i w którym miejscu na liście jestem. Wystarczyło się zapytać a nie odrazu mówić że bujda ....

kobra89    66

Jakoś składałem w czwartek i też pytałem co i jak, odpowiedz była krótka, zwięzła i dośc zrozumiała że oni tylko przyjmują wnioski a nie je weryfikują, wnioski do Wawy pojadą, nie mają uprawnien do rozpatrywania w/w wniosków.
Więc twierdze że wciskasz kit.

rafooo    4

Nie każdy tylko osoba upoważniona z powiatówki ma dostęp. Mi udzieliła informacji ile było złożonych aktualizacji i ile mialem punktów a ile teraz mam i w którym miejscu na liście jestem. Wystarczyło się zapytać a nie odrazu mówić że bujda ....

to pochwal sie ile miałeś punktów i który na liście... i ile złożyło

Mawerick    1

Jakoś składałem w czwartek i też pytałem co i jak, odpowiedz była krótka, zwięzła i dośc zrozumiała że oni tylko przyjmują wnioski a nie je weryfikują, wnioski do Wawy pojadą, nie mają uprawnien do rozpatrywania w/w wniosków.

Weź pod uwagę fakt że nie z każdym urzędnikiem da się pogadać zwyczajnie Cię zbyła. Jak składałem wniosek w 2013 w Elizówce to też nie bylo mowy o pogawędce:(

Powiem tak aktualizacje złożyło Malo osób i wygląda na to że skladanie GVA jest nie potrzebne chyba ze wszyscy złożyli aktualizację przez ostatnie dwa dni

kobra89    66

Aj pozostawie to bez komentarza, nie chce znowu % miec, wiec mów co chcesz każdy niech swoje myśli ;)

freetaxi    170

Z około 400 moich klientów, którzy mogli składać wnioski aktualizacyjne zdecydowało się na ten ruch tylko 17 osób. Liczby więc mówią za siebie.

Edytowano przez freetaxi

bastotek    1

Jak ja sobie podliczyłem to mam 3 pkt trzoda, 5 pkt środowiskowe i 4,6pkt esu. Zobaczymy co z tego będzie grzech było nie próbować ;p

karolr2    180

Można

Dzięki. Mam już wszystko gotowe ale nie było czasu pojechać i złożyć.

janczar810    251

ja również jutro bede składać wniosek :) a wiec tak jak zawsze i wiekszosc osob na ostatnią chwile

Z około 400 moich klientów, którzy mogli składać wnioski aktualizacyjne zdecydowało się na ten ruch tylko 17 osób. Liczby więc mówią za siebie.

Gdyby liczby tak sie kreowały we wzystkich obwodach wowczas MY wszyscy zainteresowani mogliśmy juz szukac banku. A zapewne są mniejsca gdzie wszyscy takze składaja aktualizacje  :(

• Like 1

freetaxi    170

Samo złożenie wniosku aktualizacyjnego i znalezienie się na liście nie oznacza, że dany rolnik będzie robił inwestycję. Nie pozostaje nic tylko czekać.

• Like 1

majkel207    18

Samo złożenie wniosku aktualizacyjnego i znalezienie się na liście nie oznacza, że dany rolnik będzie robił inwestycję. Nie pozostaje nic tylko czekać.

no ale bez tego ani rusz, słyszałem, że z Wielkopolski dużo będzie, jak by były listy wojewódzkie to parę województw by zyskało (np mazowieckie), a inne by straciły

marb80    2

W wielkopolsce dużo rolników składa aktualizacje i zmieniają maszyny żeby załapać się na dodatkowe punkty za "poprawę warunków ochrony środowiska naturalnego"

janczar810    251

Albo masz znajomości i wiesz mniej wiecej ktory byłeś podczas skłaania wniposku albo opowiadzasz to co Ci sie wczoaj śniło bo  powiatówki tak jak poniżej

Jak pytałem jak kolega powyżej to odpowiedz była podobna ze wnioski wysyłaja do oddziały regionalnego czyli w  moim wypadku Wielkopolska to Poznań i właśnie tak odbywa sie punktacja  wlkp. a w-wa zapewne ustaja również krajówke po otrzymaniu danych z regionalnych arimr

Powiatówki tylko przyjmuja nie weryfikują

rolniczka11    0

Dziś w agrobiznesie mówili że do poniedziałku aktualizacje złóżyło 9 tyś osób czyli wynikałoby że sporo osób zrezygnowało...

maseey    76

jaką wybrales owijarke i zbiornik bo ja też te sprzety bralem, w moim przypadku owijarka sipma Maja i zbiornik wanna 1200 eurotanks, ico jesteś na tej wstępnej liście biorąc pod uwagę te twoje 12 pkt?

owijarka McHale  , zbiornik DeLaval800L , nic mi takiego nie powiedziała że jestem,tylko że z tych osób co złożyli aktualizację jest już około 300 z lubelskiego i z tego co ona mi tłumaczyła te osoby które później składają są dodawani na tą listę :) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha