Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

marcin5090    0

jest głupszy post. TWOJ:) ja tylko napisalem co slyszalem jak wynika z tresci jakbys nie zalapal kolego. mi tez wydaje sie to malo realne ale tak slyszalem moze to prawda i wtedy co powiesz janczar?????????

janczar810    245

w odpowiedzi na Twój post powiem Ci  tak, otóż wtedy gdy to sie stanie prosiłbym Cię o dane Twojego doradcy i osobiście Go i Ciebie przeprosze

maseey    76

nie rozumiem, przecież za 24 ESU masz ok. 4,5 pkt + za GVA 5 pkt = ok. 9,5 no chyba, ze masz jeszcze punkty za środowiskowe, łąki lub trzodę ?

mi chodziło z tymi 4 punktami za maszyny które biorę a ogółem  mam 12 punktów :) dla ciekawskich z tego co wiem wnioski które są  już zaktualizowane są od razu  rozpatrzone  przez ARIMR  i lista ma być najprawdopodobniej 6 listopada :) z tego co orientuje się to z Lubelskiego będzie przyjęte około 300 wniosków najwięcej mają przyznać Wielkopolsce :) Źródło w 75 % pewne :) 

Wiadomość z agroFakt.pl

subiektywny    4

mi chodziło z tymi 4 punktami za maszyny które biorę a ogółem  mam 12 punktów :) dla ciekawskich z tego co wiem wnioski które są  już zaktualizowane są od razu  rozpatrzone  przez ARIMR  i lista ma być najprawdopodobniej 6 listopada :) z tego co orientuje się to z Lubelskiego będzie przyjęte około 300 wniosków najwięcej mają przyznać Wielkopolsce :) Źródło w 75 % pewne :)

ale za maszyny możesz mieć 1 pkt - gdy wartość maszyn przyjaznych środowisku przekracza 30% kosztów całości, 3 pkt - gdy przekracza 50% i 5 pkt - gdy przekracza 70%

ale za maszyny możesz mieć 1 pkt - gdy wartość maszyn przyjaznych środowisku przekracza 30% kosztów całości, 3 pkt - gdy przekracza 50% i 5 pkt - gdy przekracza 70%

a tak swoją drogą to jakie bierzesz maszyny, ze masz za nie aż tyle pkt?, tylko 300 wniosków z lubelskiego?, a niby z kąd ktokolwiek może o tym wiedzieć? 

Vladoo1    9

lista ma byc ogolnopolska to dlaczego trabicie ze jakies wojewodztwo moze tyle dostac kazdy dostanie według punktacji :)

Mateusz1q    24

Wczoraj na spotkaniu z panią wiceminister Zofią Szalczyk padło z jej ust stwierdzenie, że na 16 tys wnioskow oczekujących, pozytywnie rozpatrzonych moze byc ok 6000. Duza ilosc przyznanych pomocy ma pójsc w rece rolnikow z Wielkopolski( korzystna punktacja)

zetorr6441    25

Woj. podlaskie, 14,6 pkt.      w tym 5 za ochrone srodowiska i 9,6 Esu+gva    mam nadzieje ,że styknie :)

Hehe niektórzy są zabawni jak lista może być 6 listopada jak niektórzy dopiero 3 pocztąa wyśląą swój wniosek , który załóżmy 5 dojdzie potem trzeba go zweryfikować dane do wawy i dopiero lista znająć życie to 2 tygodnie mimimum :)

Cichy94    71

Ja jestem z Lubuskiego i mam  w granicach 9-10 pkt. Większość to GVA i maszyny proekologiczne. A jak jest u was ?

Mawerick    1

Panowie aktualizację trzeba złożyć osobiście lub osoba do tego upoważniona, nie wolno pocztą dlatego można w powiatowych  aby lista była jak najszybciej. Jak składałem aktualizację i nie było petentów to sobie troche z pania porozmawiałem i dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy np. Lista jest już krajowa i osoby które złożyły aktualizację są przed tymi co nie złożyli i odrazu z nowymi punktami czyli w poniedziałek wpiszą opieszałych :) i odetną tych co nie zaktualizowali i lista gotowa do publikacji. Wszyscy z pracowników czyli odziały regionalne i osoby upoważnione z powiatowych mają dostęp do tej list. Pani odrazu mnie poinformowała ile miałem punktów wcześniej szybko policzyła nowe i wrzuciła w komputer :)

Edytowano przez Mawerick

maseey    76

Woj. podlaskie, 14,6 pkt.      w tym 5 za ochrone srodowiska i 9,6 Esu+gva    mam nadzieje ,że styknie :)

Hehe niektórzy są zabawni jak lista może być 6 listopada jak niektórzy dopiero 3 pocztąa wyśląą swój wniosek , który załóżmy 5 dojdzie potem trzeba go zweryfikować dane do wawy i dopiero lista znająć życie to 2 tygodnie mimimum :)

wnioski które dotrą po 3 listopada nie  będą wgl brane pod uwagę , coś mi się zdaje że jak się na ten temat nie wie to się nie wtrąca :) 

@

Mawerick

Mamy takich samych informatorów :) 

a tak swoją drogą to jakie bierzesz maszyny, ze masz za nie aż tyle pkt?, tylko 300 wniosków z lubelskiego?, a niby z kąd ktokolwiek może o tym wiedzieć? 

Maszyny : Owijarka samozaładowcza , rozsiewacz nawozu , schładzalnik mleka z odzyskiem ciepła ,  to mam punktowane :) a bez punktacji to przyczepa i przetrząsacz do siana :) lista wstępna już jest i z lubelskiego jest około 300 wniosków na niej :) 

zetorr6441    25

To się maseey nie wtrącaj albo doiformuj, bo liczy się data stępla pocztowego.   wniosek mogę złożeć w regionalnym powiatowym badz pocztą , tak jak w każdym innym naborze przy poprawkach !

rafooo    4

nie prawda aktualizacji nie wolno pocztą bo zostanie wniosek odrzucony , sam sie doinformuj  :P  :P mozna w powiatowym bądz regionalnym

Edytowano przez rafooo

lolek1    6

Ta ta  ta data stępla..... wnioski mozna składac osobiscie lub  przez upowazniona  osobe , na stronie agencji pisze jak byk.

subiektywny    4

wnioski które dotrą po 3 listopada nie  będą wgl brane pod uwagę , coś mi się zdaje że jak się na ten temat nie wie to się nie wtrąca :)

@

Mawerick

Mamy takich samych informatorów :) 

Maszyny : Owijarka samozaładowcza , rozsiewacz nawozu , schładzalnik mleka z odzyskiem ciepła ,  to mam punktowane :) a bez punktacji to przyczepa i przetrząsacz do siana :) lista wstępna już jest i z lubelskiego jest około 300 wniosków na niej :)

jaką wybrales owijarke i zbiornik bo ja też te sprzety bralem, w moim przypadku owijarka sipma Maja i zbiornik wanna 1200 eurotanks, ico jesteś na tej wstępnej liście biorąc pod uwagę te twoje 12 pkt?

kobra89    66

No mi po podliczeniu wyszło 15,5pkt. pełne GVA=5kpt, esu 2,5pkt, łąki z maszynami do zielonki 2pkt, zwiększenie użytków ziolnych o min 10% kolejny 1pkt, maszyny proeko 5pkt.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się