Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No nie wiem czy to tak szybko nastąpi, z tego co się orientuje ma być lista ogólnopolska więc potrzeba będzie trochę czasu na weryfikacje i opublikowanie

katopo    4

Czy jak w zestawieniu RF wpisuje konkretny model ciągnika (co jest chyba wymagane) to muszę składać nowe oferty do aktualizacji?

Oraz jak wpisuje się trzodę. Bo wydaje mi się że wpisuje się stany średnioroczne jeśli tak to jak się je wylicza?

maseey    76

z tego co ja wiem to lista ma być do 9 listopada :) ja po aktualizacji mam 24 ESU +GVA  I 4 punkty i mam znikome szanse na załapanie się :( 

Jeju każdy mówi już coś innego jakby były jakieś cynki piszcie i dajcie linka naprawdę, troszkę faktycznie mi się punktacja pomyliła sorry za to, a w agencji mi mówiła że 30 dni na aktualizację a wy piszecie że tak szybko dla mnie bomba im szybciej tym będzie spokój już z tym wszystkim

majkel207    18

jakie linki, oficjalnych info nie ma, każdy ma jakieś przecieki, jak informacje że ma być do połowy listopada usłyszałem od kierownika jednego z oddziałów regionalnych, myślę, że im też zależy na czasie, żeby się ze wszystkim wyrobić do końca czerwca 2015, bo jak by jakieś fundusze się zmarnowały to się Agencji oberwie w mediach

Edytowano przez majkel207

barrybond    2

Panowie, a szacował ktos z was ile mniej wiecej wniosków mozna zaktualizowac? Bo sie zastanawiam czy bawic sie w te GVA.

janczar810    245

Panowie, a szacował ktos z was ile mniej wiecej wniosków mozna zaktualizowac? Bo sie zastanawiam czy bawic sie w te GVA.

ja składam bez GVA nic na siłe maam ok.7pkt zobacze moze styknie

subiektywny    4

z tego co ja wiem to lista ma być do 9 listopada :) ja po aktualizacji mam 24 ESU +GVA  I 4 punkty i mam znikome szanse na załapanie się :(

nie rozumiem, przecież za 24 ESU masz ok. 4,5 pkt + za GVA 5 pkt = ok. 9,5 no chyba, ze masz jeszcze punkty za środowiskowe, łąki lub trzodę ?

szadam    0

Witam.
Próbuje zaktualizować wniosek MGR, mam pytanie: W trakcie oczekiwania na werfikacje kupiłem sprzęt, jednak nie z korzystałem z  konkretnej "oferty". Mogę wpisać tą maszyne do zestawienia rzeczowo - finansowego? Muszę mieć jakieś oferty? Jak to wygląda?

Wiem, wiem. Mam mało czasu.

kamil1616    25

Musisz wziąć ofertę od tego dilera co kupiłeś maszynę z ceną jak na fakturze. Ja mam w taki sposób zrobione  4 maszyny

Misiaul    16

A ja mam takie pytanie.

Czy jesli chcialbym ubiegac sie o ta pomoc, a nie skladalem wczesniej wnioskow i w tym roku bym zlozyl to ta pomoc by mi sie nalezala ?

Pytam ot tak, bo wiem ze juz za pozno. Chce tylko wiedziec na przyszlosc. 

Pozdrawiam

A i sory za brak polskich znakow.

poziomka    10

Jeśli spełnisz odpowiednie wymagania na prow 2014-2020 to napewno. Ale narazie nie ma żadnych wytycznych jak to wszystko będzie wyglądało a wiec proszę szukać w internecie na stronie agencji śledzić ją a na pewno za jakiś czas cos sie ukaże.

Ludzie o czym wy gadacie, aktualizować i składać może ten co albo miał złożone na wiosnę na ostatni nabór albo wcześniej a nie dostał. Prow 2014-2020 jeszcze w oggóle nie ruszył, nie siejcie zamętu

majkel207    18

2014-2020 jest w innym temacie, start w II połowie 2015 albo i później,

dziś w agencji usłyszałem, że lista będzie już 7 listopada

Edytowano przez majkel207

subiektywny    4

nie wierzę w to, skoro mozna do 3 listopada skladac aktualizacje w biurach powiatowych arimr to one do tego 7 listopada nawet z wielu biur nie dotrą do warszawy a co mowa z ustaleniem kolejności

majkel207    18

też nie bardzo mi się chcę w to wierzyć, powtarzam co usłyszałem, fajnie żeby lista była szybko już do połowy listopada to byłoby fajnie

może być szybko bo wklepią esu. gva i te inne kryteria i już lista komputerowo leci, składają do 3 ile ludzi będzie składało w ostatni dzień praktycznie dwa dni zostały a być może na bierząco wnioski sa sprawdzane już ci co dali:)

marcin5090    0

Moj doradca mowi ze lista ma być odrazu 4 listopada. Ciekawe czy zdaza wogole przeczytac te wnioski na 4 a moze lista juz jest zrobiona:)

janczar810    245

no sorry ale chyba juz głupszego posta na forum nie ma, jak można pisać takie pierdoły.

samo przeniesienie tych papierów zajmnie im pare dni :P

Wiadomo czym szybciej ukaża sie listy tym szybciej zacznie sie realizacji bo do czerwca juz nie wiele czasu a z pieniedzmi również nie jest najlepiej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się