Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

nieoficjalnie od mojego dilera wiem ( mają swoją osobę w agencji) że wszyscy ponoć mają dostać ponieważ będą przesunięcia z innych programów :):P:D

w lubelskim dostana wszyscy...?

subiektywny    4

w lubelskim dostana wszyscy...?

troszkę jest mi ciezko w to uwierzyć, rozumiem, że na 500 czy nawet 1000 wniosków z różnych przesunięć kasy może wystarczyć no ale, ze znajdzie się kasa na dodatkowe 2000 wniosków w lubelskim + oczywiście także w innych woj. to nie bardzo dowierzam, choć oczywiście sobie i wszystkim tego z całego serca zyczę

parobas    6

Kuj-pom, dzwonili z arimr zeby odswiezyc oferty i wniosek, jesli jest cos nieaktualne, bo bedzie przesuniecie kasy.

Obecne miejsce, ok. 350 pozycji za zielona.

Wiadomość z agroFakt.pl

maniusie23    6

27 kwietnia mają się ukazać nowe listy z dodatkowymi przesunięciami na listy W łódzkim zielona lista ma się zwiększyć o jakieś 1000 miejsc Więc pogratulować wszystkim nowo zielonym

troszkę jest mi ciezko w to uwierzyć, rozumiem, że na 500 czy nawet 1000 wniosków z różnych przesunięć kasy może wystarczyć no ale, ze znajdzie się kasa na dodatkowe 2000 wniosków w lubelskim + oczywiście także w innych woj. to nie bardzo dowierzam, choć oczywiście sobie i wszystkim tego z całego serca zyczę

dzięki i wzajemnie bądźmy dobrej myśli;p

rudy0406    1

Wczoraj dostałem pismo również miejsce 243x lubelskie zadzwoniłem do swojego prowadzącego wniosek i powiedział mi że mam się już rozglądać za maszynami bo na stówe wiadomo że będą pieniądze narazie na 2500 wniosków a co dalej zobaczymy

Do mnie dziś dzwonił prowadzący wniosek (lubelskie 114x) czyli zielona lista, żeby poprawić szybko kilka niedociągnięć nieoficjalną drogą bo jeszcze w kwietniu chcą umowę podpisać. Miałem wrażenie że mu bardziej zależy niż dla mnie:D Między zdaniami coś powiedział że muszą się uwijać szybko "bo pieniądze na kolejne 500 wniosków idą i trzeba się za nie brać". Nie wiem co o tym myśleć, komentarze i przemyślenia pozostawiam kolegom bo mnie to już dotyczyć nie będzie. Ale szczerze życzę żeby jeszcze trochę osób dostało.

PATr    238

Jeśli będzie coś dodane to dla wszystkich województw, na pewno nie będzie czegoś takiego że np. dadzą w lubelskim i tyle

darkuspinex    0

znaczy ja jestem z pomorskiego :D sam czekam na wieści z ARiMR ale cisza niby obsługują do 700 wniosków w pomorskim a u mnie nic się nie dzieje !!!! oskubali NAS z dopłat to niech oddadzą kasę i zrealizują te wnioski :D:P

Case856xl    1

Skad paowie macie te nie oficjalne informacje na duzo nie ma co liczyc moze pojedyncze osoby dostana ale nie tak duza ilosć skad by mieli pieniadze?

nomyzs21    0

juz 4 miesiac czekam za jakimis wieściami z agencji..... i cisza. po 2 poprawkach 72* miejsce wielkopolska

ursus5030    1

chcąc zmienić dilera -na tańszego, ale nie zmieniając maszyny-taka jak na ofercie czy trzeba aneksować umowę czy wystarczy oferta tego tańszego dilera

tomas260182    0

Witam wszystkich i od razu pytam co o takiej sytuacji myślicie.

W październiku 2012 roku złożyłem wniosek na "Modernizację Gospodarstw" kilkanaście miesięcy nic, nawet nie trafiłem na zieloną listę. Około 20.03.2014 ARiMR zwróciła się do mnie abym uzupełnił wniosek, poprawił błędy i dołączył rachunki z 2012 roku na sptrzedaż siana z łąk, które posiadam. Więc zrobiłem jak prosili i dalej cisza. Wniosek nie był pisany na GVA. Dzisiaj po aktualizacji listy (podkarpackie) wskoczyłem na zieloną listę mimo,że nie dostałem żadnego pisma. Podpowiedzcie czy mam szansę na pozytywne rozpatrzenie wniosku?

pawel31    0

chcąc zmienić dilera -na tańszego, ale nie zmieniając maszyny-taka jak na ofercie czy trzeba aneksować umowę czy wystarczy oferta tego tańszego dilera

W przypadku zmiany dilera aneks do umowy jest konieczny . Do aneksu musisz dołączyc zapytanie afertowe i oferte od delera na którego się zdecydowałeś . Niezbedne jest też uzasadnienie dlaczego postanowiłeś zmienić delera. w Twoim przypadku jak nadmienileś jest to niższa cena. No i rzecz jasna zestawienie rzeczowo finansowe z nowymi cenami.

witt25    2

ja miałem trzy poprawki i z poczatkiem maja mam podpisać umowe ;) też to wszystko dziwne zawsze byłem na miejscu 51X w ostatniej aktualizacji spadłem prawie o 70 miejsc do tyłu ale umowe będe podpisywać, to nie wiem po co ta lista i że tak się zmieniają pozycje. wielkopolska

artur2524    0

ja miałem trzy poprawki i z poczatkiem maja mam podpisać umowe ;) też to wszystko dziwne zawsze byłem na miejscu 51X w ostatniej aktualizacji spadłem prawie o 70 miejsc do tyłu ale umowe będe podpisywać, to nie wiem po co ta lista i że tak się zmieniają pozycje. wielkopolska

w lubelskim ma dostac sie na zielona liste 1200 osób wiem to od goscia z ODR który pisał mi wniosek

Henius91    584

tu naprawdę już różne bajki ludzie piszą i niepotrzebnie wprowadzają innych w błąd i robią im nadzieje...

artur2524    0

tu naprawdę już różne bajki ludzie piszą i niepotrzebnie wprowadzają innych w błąd i robią im nadzieje...

nie musicie mi wierzyc ale wiem to z pewnego źródła

rolniczka11    0

tydzień temu w agroekspresie w łódzkiej telewizji wypowiadał się prezes łódzkiego oddziału ARIMR że znalazły się dodatkowe środki na około 1300 wniosków ....

także na pewno i na pozostałe województwa jest dodatkowa kasa :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha