Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

subiektywny    4

Mi również przyszło takie pismo...lubelskie 114x:) Chyba do wszystkich wysyłali.

to nawet do tych co są na zielonej liście wysyłali?

przemol87    41

Witam mam zmianę struktury upraw w obrębie grup o ponad 30%( w związku ze zobowiązaniami rolnośrod.), dofinansowanie MGR otrzymałam w ubiegłym roku .

W ubiegłym roku również były zgłaszane zmiany w strukturze upraw, powiedzcie czy mam co roku dla spokojności sumienia je zgłaszać ?

Skoro nastepuje wprowadzenie nowej grupy lub zmiana struktury to radze zlozyc korekte ale zmiany powinny byc przemyslane zeby pozniej nie bylo problemow.

Wniosek o aneks dotyczacy zmiany zestawienia maszyn zlozony w grudniu,termin zlozenia wniosku o platnosc 1-15 kwietnia i nie mam jeszcze aneksu. Co robic? Ponaglenia tel.nic nie daja.

rafftti    2

snapback.pngrafftti, o 19 styczeń 2013 - 10:02, powiedział:

Witam. Czy istnieje taka możliwość żeby ODRZUCIĆ wniosek, bo został wysłany listem poleconym a nie priorytetem? Niby ta sprawa dotyczy odbudowy potencjału ale nie będę zakładał nowego tematu, tym bardziej że taka sytuacja mogła by się przydarzyć w modernizacji. Wysłałem dokumenty pocztą na samym początku naboru, ale niestety nie takim listem jak wymaga agencja. No i dzwoni do mnie w piątek o 18.30 babka z agencji i mi mówi że wniosek odrzucony bo wysłany złą przesyłką. Czy przez taką pierdołę mogą mi odwalić wniosek! Gdzie mogę się odwołać i jak to powinno wyglądać.

Temat już trochę stary ale chciałem napisać że posądziłem się z agencją i jakiś miesiąc temu podpisałem umowę. Wielkie dzięki dla kolegi z forum green... za poprowadzenie sprawy.

Wiadomość z agroFakt.pl

ONA77    12

Skoro nastepuje wprowadzenie nowej grupy lub zmiana struktury to radze zlozyc korekte ale zmiany powinny byc przemyslane zeby pozniej nie bylo problemow.

W moim wniosku nie było GVA , zmiana struktury też nie ma związku z dofinansowanymi maszynami , więc problemów jako takich nie przewiduję....

w zasadzie rolnik ma obowiązek informowania o zmianach które mogą mieć wpływ na zobowiązanie , dlatego się zastanawiam nad ich sensem....

Tak do tych na zielonej też, przynajmniej tych co jeszcze umów nie podpisali. Sądzę że wynika to z jakiegoś rozporządzenia i musieli wysłać bo tak ustawa nakazuje.

lukaszsax    0

kiedy miałeś ostatnie poprawki?

w grudniu lub w styczniu nie pamietam dokładnie, miałem drugą poprawkę

lukaszsax    0

odnośnie jakis tam wyliczeń i takich tam drobnych błedów ( kolejności numerycznej i kropka nie w tym miejscu co trzeba ) szczeże to juz prawie miałem zrezygnować i kupić coś używanego bo tak długo to sie ciągło wszystko ale udało się. I się doczekałem.

panowie gdzie w woj. lodzkim a konkretnie skierniewice, rawa mazowiecka .brzeziny -wypelniaja wnioski o dotacje . mlody rolnik, ...... pomozenie

łukasz    29

Jak z kasą dla lubelskiego jest coś pewnego poza śmiercią?

Edytowano przez łukasz

pablo686    0

Przeglądałem ten wątek wszyscy piszą o poprawkach przed podpisaniem umowy, stwierdzam że problemowo jest także po jej podpisaniu. Rodzice podpisali umowę w zeszłym roku jakoś w marcu, po drodze były zmiany maszyn, producentów, aneks umowy niby wszystko szło ok, nawet mili ludzie w tej Wawie. W lutym tego roku złożyli wniosek o płatność i okazało się że trzeba nanieść parę poprawek (rozumiem może się zdarzyć). Najdziwniejsze jest jednak to że ARiMR wymaga dostarczenia ofert na te maszyny co kupili (bo w umowie mieli innych producentów ale w aneksie już były takie jakie kupili). Jak podpisywali aneks to twierdzili że oferty nie potrzebne. Dziwnę bo co sprzedawcy mają teraz wystawiać oferty z datą wsteczną. ??

Edytowano przez pablo686

karolr2    180

miejsce 257x też przyszło pismo z agencji że wniosek podlegnie weryfikacji wciągu 3 miesięcy woj lubelskie.. czyli są jakieś szanse..

Mi też przysłali a miejsce jeszcze dalej. Pewnie każdemu wysyłają

darkuspinex    0

nieoficjalnie od mojego dilera wiem ( mają swoją osobę w agencji) że wszyscy ponoć mają dostać ponieważ będą przesunięcia z innych programów :):P:D

subiektywny    4

ja lubelskie 16XX - takowego pisma nie nie dostałem :)

czekaj spokojnie a dostaniesz, ja 14xx otrzymałem w tamtym tygodniu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się