Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

szakk    0

Czekam już prawie 6 miesiecy na zwrot kasy za pierwszy etap - masakra!

Ej to jak to jest ci co byli na zielonej to wypadli w ogóle bo coś kombinowali czy podpisali umowę i gdzieś przeszli odpowiedzcie bo się nie orientuje

malina2277    2

Czekam już prawie 6 miesiecy na zwrot kasy za pierwszy etap - masakra!

jakaś kontrola Ci nie przeszła ??

Vrykoulakas    11

Ej to jak to jest ci co byli na zielonej to wypadli w ogóle bo coś kombinowali czy podpisali umowę i gdzieś przeszli odpowiedzcie bo się nie orientuje

coś kombinowali i ich wywalili, ja cały czas jestem na liście z 2011, a w grudniu był zwrot, a najlepsze że od listy z 6.12.2013 do listy z 10.02.2014 przeskoczyłem o 6 miejsc do przodu :D :D :D

PATr    238

Nie musieli ich wywalać, sporo ludzi rezygnuje bo twierdzą że przy tych cenach nie opłaca się inwestować

damianzbr    987

Albo nie poprawnie złożyli/wypełnili wniosek i przy dokładniejszej weryfikacji wyszło na jaw. Coś typu brak nr. gospodarstwa lub nie poprawny dokument tożsamości ewentualnie wniosek wypełniony na nieodpowiednim formularzu.

mirekp91    0

A może ktoś wie jak wygląda w pomorskim mam jakieś szanse 60x :blink:

Kolego ja jestem na zielonej, miejsce 6x od kad wyslalem 2 poprawki od jakis 4-5 miesiecy cisza.

No w małopolsce też jeden gościu zrobił wypad z zielonej listy na białą pewnie zrezygnował z gva czyli nikt nie moze być nic pewien do końca

Robercik1    8

mnie też przeżucili na białą........ cudem jakimś........... dzwoni kobita w czwartek żeby jej dokumenty z esu jeszcze raz dosłać tylko tak jak ona chce to napewno pana daleko nieprzesuną i pan dostanie ... w piątek wysłane jeszcze do dzis niedostała a już w poniedziałek na białej........ dzwonie do niej a ona nie wie o co chodzi......... jak trafi głupia baba to lepiej kupić stare graty a nie sie użerać z tymi pajacami .............. i teraz wymysl co robić ;[

chomik111    18

Bo takie dokumenty jak się chcę mieć dobrze załatwione kolego to się bierze w teczkę, siada w samochód i zawozi samemu, daję z ręki do ręki, a nie jakimiś pocztami, kurierami i innymi.. Jakbyś dnia następnego zawiózł to dzisiaj nie musiał byś myśleć i zwalać winy na "babę"

ryki    7

Ja jestem na razie wysoko w zach-pom (pierwsza 20) pod koniec grudnia wysłane drugie poprawki, właśnie z obniżonym lekko esu. Na początku stycznia pismo z ARiMR o rozpatrzeniu w ciągu 3 ech miesięcy bo mają dużo wniosków, ale kilka razy była aktualizacja listy a aja ciągle na tym samym miejscu.

Henius91    584

A może ktoś wie jak wygląda w pomorskim mam jakieś szanse 60x :blink:

tego nikt nie wie. trochę daleko do tej szóstej setki więc podejrzewam że może być ciężko. ale jak ktoś tu napisał, od listopada cisza...

TheBociek1996    515

Witam, w poprawkach dostaliśmy pismo że mamy zrobić ponownie nowe oferty na maszyny i takie moje pytanie bo parę stron wcześniej się trochę pogubiłem.........

Jeśli przykładowo mamy zrobić nową ofertę na opryskiwacz, a mieliśmy zrobione np na Pilmeta o wartości 50 PLN to teraz w nowych ofertach mogę dobrać sobie inne wyposażenie ? Czy to nie gra roli, oprócz ceny której nie mogę przekroczyć ? Proszę o szybką odp..

damianzbr    987

Możesz tylko raz zmieniać zestawienie rzeczowo finansowe. Np. z opryskiwacza możesz wymienić na pług. Lub z opryskiwacza 28 m zmienić na 24 m o ile ten parametr był wpisany w zapytaniu.

Więc dlatego pytam co miałeś w zapytaniu ofertowym bo mógł byś to zmienić w taki sposób aby pozostawić sobie możliwość zmiany zestawienia rzeczowo finansowego. Ale zrobisz jak zechcesz.

TheBociek1996    515

Wiem o co ci chodzi, ale mi nie chodziło o pojemność ani szerokość belki tylko o wyposażenie np zmiana na inny komputer, wiecej sekcji itp (inne wyposażenie, ale ten sam model)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha