Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

karol780    0

Witam Serdecznie.

Mój wniosek jest podzielony na dwa etapy. Pierwszy już zrealizowałem i wszystko przebiegło pomyślnie. Chciał bym zrealizować drugi etap ale nie starczy mi na niego środków i tu się pojawia pytanie: Czy mogę drugi etap podzielić na dwa?

Wiadomość z agroFakt.pl

Henius91    584

Są jeszcze jakiekolwiek szanse że dołożą kasy ?

przecież już dokładali. ile razy mają dokładać pieniądze?

TheBociek1996    515

Jeszcze może zostać, a raczej na pewno zostanie troche kasy z zielonych list, której nie wykożystają rolnicy, np ktoś składał wniosek na maszyny o wartości 200 tys, a po podpisaniu umowy i innych formalności zamówi o wartości 180 tys, i na pewno znajdą się jakieś osoby które zrezygnują.

@henius ale w poprzednim naborze, z ktorego rowniez kożystaliśmy dokładali pare razy kasę aż w końcy wszyscy się dostali :) Jeszcze koledzy wyrzej pisali że jeszcze z czegoś zostało.

Także koledzy/koleżanki z białej jeszcze nic nie wiadomo. My się dostaliśmy, chociaż nie wiele brakowało, ale jeszcze nic nie wiadomo :huh:

naj1306    1

Witam Serdecznie.

Mój wniosek jest podzielony na dwa etapy. Pierwszy już zrealizowałem i wszystko przebiegło pomyślnie. Chciał bym zrealizować drugi etap ale nie starczy mi na niego środków i tu się pojawia pytanie: Czy mogę drugi etap podzielić na dwa?

Nie możesz.

DanielFarmer    108

Może , może, idz do jakiegos doradcy i na pewno Ci pomoże,Występujesz o zmianę umowy do agencji,kierownik agencji decyzje wydaje i jestes zapraszany na podpisanie aneksu i po robocie :P

Henius91    584

Jeszcze może zostać, a raczej na pewno zostanie troche kasy z zielonych list, której nie wykożystają rolnicy, np ktoś składał wniosek na maszyny o wartości 200 tys, a po podpisaniu umowy i innych formalności zamówi o wartości 180 tys, i na pewno znajdą się jakieś osoby które zrezygnują.

@henius ale w poprzednim naborze, z ktorego rowniez kożystaliśmy dokładali pare razy kasę aż w końcy wszyscy się dostali :) Jeszcze koledzy wyrzej pisali że jeszcze z czegoś zostało.

Także koledzy/koleżanki z białej jeszcze nic nie wiadomo. My się dostaliśmy, chociaż nie wiele brakowało, ale jeszcze nic nie wiadomo :huh:

heh no ale nie licz na to że zielona przesunie się o kilkanaście czy kilkadziesiąt miejsc. podejrzewam, że jak już to nie więcej jak o te 10 miejsc

lukaczmarek    265

Może , może, idz do jakiegos doradcy i na pewno Ci pomoże,Występujesz o zmianę umowy do agencji,kierownik agencji decyzje wydaje i jestes zapraszany na podpisanie aneksu i po robocie :P

Oczywiście ze nie może.

Modernizację można podzielić na max 2 etapy i nie można drugiego etapu dzielić jeszcze na 2

maciek09    1

witam. wiecie moze czy jest jakis przeliczniik wielkosci maszyn do powierzchni. chcialbym sie dowiedziec czy przejdzie mi przyczepa wielkoscia 22t i ladowarkka teleskopowa, we wspolnym wniosku na 150ha

łukasz    29

Panowie do 2015 wszystko się wyjaśni kto dostanie a kto nie ;) dużo pieniędzy zostanie z mikro i innych programów wiec nadzieja jakaś jest

vicia1223    10

Może go tylko przesunąc w czasie prawda?? Np z czerwca na wrzesień ? Chodzi mi o ten 2 etap ..

Edytowano przez vicia1223

tomaszek25    1

panowie mam takie pytanie czy jest take cos jak zmiana maszyny ze wzgledy na to ze nie spełnia kryteriów jakie przed nia stawiamy, lub nie jest dokładna w pracy w polu i nie jest dokładna w pracy jaka wykonuje czy jest mozliwosc złozenia takego wniosku i wymiany tej maszyny na inna? bo ostatnio taki znajomy mi o tym mówił i zastanawiam sie czy jest to prawda

wtyczka7    0

W tym tygodniu podpisana umowa z ostatniego naboru , woj. Lubelskie.

no to gratulacje, może w końcu coś się ruszy, na którym miejscu byłeś?

vicia1223    10

A jak na Mazowszu po tym rozlaniu zielonej farby ??:) Ja może jutro się skontaktuję z Panią co mi poprawki wysłała w sierpniu na czym stanęła :) Aby nie na lodzie :)

karolwiesz    3

pocieszę cię ja składałem w maju i cisza, dziś dzwoniłem do biura regionalnego w warszawie i powiedzieli cierpliwie czekać na swoją kolej

kiler    10

Witam po wizycie w agencji (małopolska nafta) powiedziano nam ze bedziemy podpisywac umowe w styczniu a wcale na zielonej liscie nie bylismy dopiero jak dolozyli kasy to przesunelismy sie na zielona pozycje.

marek09103    0

jestem na zielonej liscie juz od tygodnia( w łodzkim) co dalej ktos do mnie zadzwoni, kiedy cos sie bedzie dzialo w tym kierunku? wie ktos

Lamu    0

udało się komuś połączyć "modernizację" z premią dla młodego rolnika?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha