Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

kapsel1m    6

popieram nawet dawka X 2

Kolega to samo +1 punkt ostrzeżeń za pkt.1.4 wg taryfikatora

Edytowano przez MAT912

kiler    10

Strasze w oczy kłuje ten czerwony po co te nerwy. Wniosków jest przeszło 17tys z tego naboru, do tej pory na zielonej liście jest około 3 tys wieć jutro może sie okazać ze kolejne grono 2 tys szczesliwców bedzie sie czieszyc. Szkoda tylko ze reszta moze sie tylko przysłowiowo oblizać.

Wiadomość z agroFakt.pl

niki24    3

odrobina luzu i humoru nikomu nie zaszkodziła też czekam na tę listę ale lepiej wziąść na wstrzymanie niż być zawiedzionym .Zobaczymy jutro.

jaco25    262

Lista jest ale w Podkarpackim nie drgnęła nawet o jedno miejsce jak doszła do 655 miejsca tak dalej stoi, trudno powiedzieć dlaczego. Czy nie zdążyli rozdysponować środków na poszczególne województwa i może jak będzie następna lista to wtedy się poszerzy. Bo nie chce mi się wierzyć że ze 127mln euro Podkarpacie nic by nie dostało i lista by nie drgnęła nawet o kilkanaście miejsc...

Ixpert77    0

Lebelskie nic się nie zmieniło. Nie wiem co Ci informatycy w agencji robią. Aktualizacja dotyczy zmian, a jak można aktualizować coś co się nie zmienia.

zetorr6441    25

Z naboru od dnia 3 stycznia 2011r. do 17 stycznia 2011r. cały czas stare listy ;/ z 8 .11

Nie pisz posta pogrubioną czcionką! +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez KRISTOFORn

rafooo    4

bo 4 -11 weszła ustawa 14 dni na uprawomocnienie co daje 18-11 włącznie z dzisiejszym dniem następne listy napewno bedą zaktualizowane

chomik111    18

Ludzie po co to nadremne gadanie o wydłużeniu się listy 18 listopada? 14 dni to jest okres od opublikowania tego rozporządzenia w dzienniku ustaw, a nie jakieś wyliczenia od 4 listopada.. siądźcie spokojnie w fotelach w zimowym śnie i czekajcie do wiosny, a nie się darmo denerwujecie jakby to wam miało w czymś pomóc i cudownie wydłużyć listy..

Ła szok przesunąłem się o 10 miejsc na białej liście, to tak jakby koło od traktora już było moje, trzeba żyć nadzieją oby były przedwczesne wybory toby kasy dołożyli

• Like 1

luki85    0

Lista z mazowieckiego pójdzie do przodu o około 700 miejsc. Gratuluję szczęściarzom.

romet737    3

a ja dostałem pisemko że mój wniosek ze względu na dużą ilość wniosków,skomplikowany charakter oceny oraz dużą ilośc wezwań do uzupełnienia , zostanie rozpatrzony w terminie do 20 -02 -2014 r . Miejsce 73x łódzkie .

LukaszBONQ    3

mnie miesiąc temu tak samo uzasadnione przysłali, z tym że termin do 20.01.2014, miejsce w 3 setce, łódzkie

chomik111    18

Nie ma co liczyć na szybką zmianę list, rozporządzenie nie pojawiło się jeszcze w dzienniku ustaw, równie dobrze może się pojawić jutro, albo za 2 miesiące dopiero.. i od tego czasu jest 14 dni na wejście w życie..

vicia1223    10

A jak było we wcześniejszych podpisywaniach tych ustaw ?? Nie chce mi się szukac na stronach jak to wyglądało przy wczesniejszych dokładkach kasy ...

Arek    113

a ja dostałem pisemko że mój wniosek ze względu na dużą ilość wniosków,skomplikowany charakter oceny oraz dużą ilośc wezwań do uzupełnienia , zostanie rozpatrzony w terminie do 20 -02 -2014 r . Miejsce 73x łódzkie .

Ja też dziś dostałem ale termin do 15 lutego, ok 3setne miejsce.

chomik111    18

Zawsze wyglada tak samo w każdym ministerstwie i każdym papierkiem.. najpierw podpisanie później ogłoszenie (czyli ukazanie się w dzienniku ustaw) i od tego momentu jest 14 dni na wejście w życie.. a w dzienniku może ukazać się zaraz po podpisaniu a równie dobrze i kilka miesięcy później.. także kasa moim zdaniem będzie ale w przyszłym roku na początku bo teraz idą święta agencji dojdzie roboty a najważniejszy powód to wybory w przyszłym roku a jakaś "kiełbasa wyborcza" zawsze musi być pod ręką..

Ale obym się mylił..

Mawerick    1

Jeżeli dobrze zrozumiałem rozporządzenie to osoby, które teraz nie załapią się na zieloną listę dostaną szybko negatywną odpowiedz ?

Edytowano przez Mawerick

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha