Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

karolwiesz    3

fajnie by było bo już w maju złożyłem w mazowieckim poprawki (blisko zielonej list tylko ok 30 miejsc) i nadal cisza

Wiadomość z agroFakt.pl

Dawid727    18

Jakiś czas temu dostałem pismo, że na razie nie ma kasy na mój wniosek i że jeśli kasa znajdzie się do końca 2014 roku to dostane dofinansowanie, a jeśli nie to nie ;) Nie dostajecie żadnych papierów ? Szwagier już poprawki ma złożone. (pomorskie, moje miejsce na liście przedział 300-400)

Takie pisma wysyłają chyba wszystkim którym kasy brakuje. Czekam cały czas aż coś się ruszy ale widzę że rozdysponownie dodatkowych środków trochę im jeszcze czasu zajmie:/

menos    4

A czy są jakieś szanse na kupienie większej maszyny niż podanej we wniosku chodzi o kombajn przechodzą jakieś argumenty czy ta moc podana to już jest święte

Jak ktoś zainteresowany finansowaniem inwestycji to zapraszam do kontaktu przez moją stronkę. Mam w ofercie naprawdę korzystne warunki finansowania - produkty specjalnie stworzone do programów z dotacjami z ARiMR. Znacznie korzystniejsze od tradycyjnego kredytu - pożyczki leasingowe.

Działamy na terenie całego kraju.

http://www.leasing-lublin.com.pl

Edytowano przez KasaDlaRolnikaNaInwestycje

nick    0

Zakup sadzonek aronii , a mam kilkanaście ha porzeczki i na najsłabszych kawałkach chcę posadzić aronie tam gdzie porzeczka nie dała by sobie rady

Ixpert77    0

Hej,

dostałem cynk że zaczynają przeglądać wnioski spoza zielonej listy w lubelskim. Także Ci co są blisko zielonej czekajcie na kontakt z agencji.

I77

subiektywny    4

dobrze zrozumiałem, miejsce 11xx i poprawki gdzie na zielonej mieści się 712, pytam bo jestem na 14xx, jak myślisz, mam jakieś szanse?

Edytowano przez KRISTOFORn
Cytowanie poprzedniego posta

PATr    238

Przysyłają poprawki do tych nawet na bialej liscie, mi brakuje 400 miejsc w mazowieckim a poprawki wyslalem ponad miesiac temu

subiektywny    4

czyli jest szansa, że znajdą się dodatkowe pieniądze?

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez KRISTOFORn

PATr    238

Dodatkowe pieniądze są przyznane na modern. tylko mineło 2 miesiące a arimr nadal ich nie rozdysponowano

witam ja jestem w lubelskim na 118x miejscu i jeszcze nie mam poprawek .pisałe do arimr w sprawie dodatkowych pieniedzy to napisali mi ze jeszcze pracuja nad tym na lubelskie przewidują wzrost o 14,3 miliona euro x4,2=60 milionów zł co daje przy średnim wykożystaniu środków 150 tyś na wniosek około 400 wniosków więcej .madara podaj trzecią liczbe w kolejce do wniosków

PATr    238

Witam . wiadomość z ostatniej chwili .W lubelskim wysyłają wszystkim pisma ze zawieszaja podpisywanie umów na MGR 2013 do końca grudnia .

Jeśli to co mówisz to prawda, to maszyny w nowym roku z wyprodukowane w 2012r sporo stracą na wartości...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha