Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

lukaczmarek    265

Nie trzeba przechodzić na vat

Wyjście z vatu nie jest takie proste i można dopiero po kilku latach. Znaczy możesz wcześniej ale wtedy musisz zwrócić cały otrzymany zwrot podatku.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek2111    1

jak jetes rr to dostaniesz tylkozroy 50 lub 40 procent netto a vat -em bedzie sie cieszył roztowski a nie ty

jaco25    262

dzięki za info kolego :) rozmawiałem dzisiaj ze znajomym, który pracuję w arimr i nawet gadał v-ce minister rolnictwa to kasa podobno ma być dla wszystkich na Podkarpaciu.

Edytowano przez KRISTOFORn
Cytowanie poprzedniego posta

Dzisiaj do mnie Pani dzwoniła z Agencji z Lublina w sprawie dofinansowania i mnie wypytywała o rożne rzeczy o co to mogło chodzić? dodam ze poprawki już mi przyszły na początku lipca i wszystko zostało ładnie poprawione :D

Edytowano przez androproteam

katopo    4

a nie łatwiej było jej zapytać po co dzwoni? Mogłeś napsiać chociarz oco pytała.Bo może być też tak że zadzwoniła do ciebie i tylko podała się że jest z anencji a chciał tylko wyciągnąć do ciebie jakieś informacje.

Pytała od kiedy mam gospodarstwo,w jakiej gminie jest gospodarstwo,co uprawiam,czy siła ekonomiczna w ostatnich latach wzrastała czy spadała,gdzie sprzedaje plony i wiele wiecej pytan :D

Arek    113

Wątpię żeby z agencji dzwoniła z takimi pytaniami.

Edytowano przez Arek

Rado9990    3

ja nie jestem na vacie..i narazie nie mam zamiaru przechodzić.tylko zapytałem się czy przy zwrocie jest to konieczne...ale jeśli nie trzeba przechodzić na vat to dobrze.

kiler    10

Kolego listy sie nie zieniaja juz od paru miesiecy i zanosi sie na to ze tak bedzie jeszcze bardzo długo

rafalo90    17

no właśnie ktoś już jest po drugiej poprawce albo chociaż po jakimś info z strony agencji po pierwszej poprawce ? a może ktoś już ma podpisaną umowę ja jestem w pomorskim w pierwszej 40 i cisza po oddaniu poprawki która była oddana 31 lipca....

Rado9990    3

Macie może jakieś informacje z woj.łódzkiego czy dołożą kasy ? niektórzy mówią że wszyscy mają dostać a niektórzy że nie..i nie wiadomo kogo słuchać.

rafalo90    17

wiecie czy można kupić maszynę przed podpisaniem umowy ? umowa raczej będzie podpisana bo jestem w pierwszej 40 na zielonej liście tylko że coś agencji się nie śpieszy a po sezonie ładne rabaty są

zbigyyy    0

Witam, czy posada ktoś z was informację ile ESU mają osoby z końca zielonej listy w łódzkim??? bo GVA albo wspólne użytkowanie muszą mieć na 100% jeżeli mają zieloną listę. Pozdrawiam i czekam na info.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się