Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

WHATEVER

falcon83p    0

Witam,

przeszperałem w necie i nie znalazłem info ile jeszcze dostaną poszczególne województwa, Kalemba powiedział ze pieniążki zasilą koperty wszystkich województw (nie tylko 8 z ostatniego naboru) jestem (z wiadomych przyczyn) ciekaw jak cholera ile z tych 127 mln dostanie lubelskie?

sory że sie powtarzam.

Pozdrawiam

mrursus7    5

To Panowie jak z tą nową pulą wie ktoś coś ? bo ostatnio omijam agrobiznesy i niestety nic niewiem :(

Wiadomość z agroFakt.pl

zetorr6441    25

vicia1223 jak to wyliczyłeś??

W gazecie współczesnej czytałem artykuł w którym było napisane ,że na zielonej liście ma być 2052 szczęśliwców :)

vicia1223    10

Nie nie Panowie , są proporcje % na woj i tego się trzymają . Po dołożeniu 100 mln euro mazowsze dostało na 540 wniosków , także teraz po 127 mln można policzyć ile to będzie . Lubelskie ma trochę mniejsza kopertę z MGR niż mazowieckie także ja celuję na ok 600 wniosków , tylko kiedy ten podział będzie to nie wiem , jutro zadzwonię do minrol-u i zapytam jak będe miał chwilę ..

Ixpert77    0

To w takim razie jak ubyło to Ci co przestali być zieloni nie mogą na nic liczyć w Lubelskim?

jest nowa lista ale zamiast więcej wniosków na zielony kolor to jeszcze ich ubyło, przynajmniej w lubelskim

karolwiesz    3

Pewnie jeszcze nie weszło w życie rozporządzenie, poprzednie było wydane 18stycznia a listy zwiększono 3 tygodnie później teraz będzie podobnie od 8 sierpnia to ok 29 sierpnia powinna być aktualizacja, miejmy nadzieję

Edytowano przez karolwiesz

subiektywny    4

tak, najpierw muszą obciąć te listy żeby po chwili dodać i chwalić jak to dobrze Kalemba działa- takie rzeczy tylko w Polsce

massey235    41

a ja mam pytanie te 127 mln ktore dostali to bedzie rozporzadzone tylko na sam prow czy takze na inne programy np róznicowanie

PATr    238

Tylko na modernizacje, na cały prow nie będzie a różnicowanie to już całkiem inna bajka

zetorr6441    25

za 10 dni następna aktualizacja może wtedy coś się ruszy :)

Dzwoniłem do agencji w podlaskiem ,żeby się dowiedzieć na ile wniosków teraz starczy kasy to powiedzieli ,że nie wiedza i kazali czekac na listy :D

7891Firefox    52

zastanawiam się dlaczego tydzień temu jak sprawdzałam listę w lubelskim było ponad 750 wniosków na zielonej a dziś patrzę że zrobiło się ich tylko 684??? mam nadzieję że połowa z listy się załapie, bo ja jestem na końcu tej pierwszej połowy :D

damianzetor9540    1265

malina2277    2

Witam proszę o pomoc złożyłem wniosek na ciągnik od 100 do 110 km i przedstawiłem ofertę na case farmall 105a i teraz jak będę przedstawiał nowe oferty mogę dać im ofertę na case farmall 105u albo new Holland t5.105 oczywiście wpisując tą samą cenę .bo miałem brać tego 105a ale trochę więcej pieniędzy zebrałem i chciałbym coś lepszego wziąć. I chciałbym wiedzieć czy tak można ;) Proszę o odp. ;)

lukaczmarek    265

możesz zmienić ciągnik na inny bez żadnego aneksu byle by parametry były takie same. cena nie musi być taka sama możesz i na fendta złożyć za 3 razy tyle

malina2277    2

A jeśli chodzi o siewnik, bo w wniosku mam siewnik zbożowy 3m, a w ofercie siewnik zbożowy 3m stopkowy a chciałbym wziąć talerzowy to też nie ma problemu ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha