Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

kissmy...    57

wskażcie mi proszę jakie są hasła do modyfikacji plików z naboru 2011 oraz o ile można przedłużyć termin złożenia poprawek dla tamtego naboru?

mrursus7    5

Mam pytanie odnosnie finansowania fabrycznego NH. Czy mozna zamówic ciagnik NH wraz z rozrzutnikiem Metal fach ? Agriculture Płońsk sfinansuje mi kredyt na ciagnik ich marki a rozrzutnik innej firmy ? i na jakim oprocentowaniu jest i na ile lat. Jesli ktos miał stycznosc z takim finansowaniem prosze o odp to bardzo wazne :) rozwazam jak najlepszy sposob :D

Post nie na temat.

Edytowano przez murtek

Wiadomość z agroFakt.pl

Vrykoulakas    11

jest dodatkowa kasa dla potrzebujących artykuł

dodatkowe 127 mln eu, ponad pół miliarda zł na modernizację.

Edytowano przez Vrykoulakas

katopo    4

Dobra wiadomość.

Szkoda tylko że żebym się załapał musieli by znaleźć jeszcze kilka razy tyle kasy ;(

barrybond    2

jest dodatkowa kasa dla potrzebujących artykuł

dodatkowe 127 mln eu, ponad pół miliarda zł na modernizację.

Czyli można sie spodziewac ze lista wydłuzy się mniej wiecej o tyle osob ile jest w tej chwili na listach? Wlkp pewnie dobije do 1800-2000, wiec dla mnie jeszcze przybraknie.

subiektywny    4

Czyli można sie spodziewac ze lista wydłuzy się mniej wiecej o tyle osob ile jest w tej chwili na listach? Wlkp pewnie dobije do 1800-2000, wiec dla mnie jeszcze przybraknie.

raczej aż o tyle to się nie wydłuży, bo jeżeli dobrze zrozumiałem artykuł to te dodatkowe pięniądze będą przeznaczone na wszystkie województwa a nie tylko na 8 z ostatniego naboru

Papier    4

no tak ale jesli składanie wniosków znowu obejmuje ESU - czyli dochody w gospodarstwie

to mozna powiedziec ze połowa rolników nie ma szans na dostanie dofinasowania :(

katopo    4

@Papier przecież nie będzie nowych naborów tylko wydłużą się aktualne zielone listy

Pronar82a    30

Woj. lubelskie dzisiaj przyszły pierwsze poprawki z tegorocznego naboru na MGR :D

kami    2

ciekawe tylko kiedy te pieniądze zostaną rozdzielone, znowu konkretnych dat brak, mniejmy nadzieje że jak najszybciej, mi brakuje 14X w mazowieckim, czyli bardzo mało, więc mam nadzieje że po tych 2.5 roku czekania zwrócą nam za zakupiony sprzęt :)

vicia1223    10

Czyli Mazowieckie z tych 533mln zł otrzyma 16 % całości co daje ok 80 mln zł na ok 600 wniosków . Czyli sporo ponad 6 tyś już lista zajmie .. Pamiętacie ile czasu od zgody KE były dzielone pieniądze.??

Krzynio    0

Mam do was pytanko nieiwem czy w dobryn dziale trafilem ale szykalem w dziale bydło i tam nic nieznalazlem co szukalem a chodzi mi czy Bral z was ktoś bydlo na prow chodzi mi o jałowice cielne najlepiej sprowaczane Czy to sie podobnie odbywa jak z zakupem ciagnika na prow czy coś bardziej skomplikowanego ?? wie ktoś cos na ten temat?? bo zostalo jeszcze troche kasy do podzialu i chcialem zlożyć wniosek bo czytalem ze na nowym prow2014-2020 niebedzie mozna kupiś krów na dofinasowanie!:?

katopo    4

Jak nie złożyłeś wniosku w ostatnim naborze to w tym na lata 2007-2013 się nie załapiesz bo już nie będzie naborów. A co będzie w tym na lata 2014-2020 to nikt nie wie i raczej szybko się nie dowie.

kris14    259
karolwiesz    3

Czyli Mazowieckie z tych 533mln zł otrzyma 16 % całości co daje ok 80 mln zł na ok 600 wniosków . Czyli sporo ponad 6 tyś już lista zajmie .. Pamiętacie ile czasu od zgody KE były dzielone pieniądze.??

rozporządzenie o nowym podziale środków PROW jest już na stronie MRiRW od 8.08 więc za 2 tygodnie powinny zostać zaktualizowane listy miejmy nadzieję

adamelo    1

a gdzie to można sprawdzić jak ta kwota jest dzielona % na poszczególne województwa?

PATr    238

Również mnie to interesuje skąd ta liczba 16%?

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez KRISTOFORn

Krzynio    0

Jak nie złożyłeś wniosku w ostatnim naborze to w tym na lata 2007-2013 się nie załapiesz bo już nie będzie naborów. A co będzie w tym na lata 2014-2020 to nikt nie wie i raczej szybko się nie dowie.

Jak niebędzie jak dzis w abrobiznesie Kalemba mowil ze bedzie nowy nabór wniosków na modernizacje bo im kasy zostało

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha