Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

lukaczmarek    265

mirekp91 zależy czy jesteś na początku listy czy blizej końca może to potrwać i kilka miesięcy zanim dostaniesz jakąkolwiek informacje.

Vril    1

Panowie i Panie :)

Mam pytanie o termin rozpatrzenia poprawek .

9.04.13 przyszły poprawki a 22.05.13 przyszły drugie poprawki .

Jest jakiś urzędowy okres który przysługuje na weryfikację poprawek aż do podpisania umowy ?

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil41    28

Witam. Po raz pierwszy zlozylem wniosek na modernizacje, jestem na zielonej liscie ale od ogloszenia jej nie mam zadnych dalszych informacji. Czy ktos moze wie kiedy beda podpisywane umowy? Zniwa zblizaja sie wielkimi krokami a po tem jak wiadomo mnostwo pracy, nie ukrywam ze nowe maszyny bardzo by sie przydaly...

Ps. jestem z woj. Pomorskiego.

Pozdrawiam.

zapomnij że podpiszesz umowe do żniw, bardziej bym w jesień celował

maruss95    0

Witam jestem na 990 miejscu jak myslicie przejde w tym roku czy nie ....

I wgl pisze do tych co chca pomodz komus a nie nawtykac mi ze takie cos juz bylo , przeczytaj wczesniejsze... itp.. z gory dzieki za pomoc

jak ktos jest na zblizonym miejscu prosze napisac

damianzetor9540    1260

Koledzy , czemu nie ma nowej aktualizacji listy? Ostatnia była 5 lipca a dziś mamy 15 lipca więc powinna już być od kilkunastu godzin....?

Pronar82a    30

W lubelskim z tego co widzę to od daty wyjścia pierwszej listy dołożyli 90 miejsc do zielonej listy :)

chomik111    18

Koledzy , czemu nie ma nowej aktualizacji listy? Ostatnia była 5 lipca a dziś mamy 15 lipca więc powinna już być od kilkunastu godzin....?

ale porąbanę pytanie... to że jest 5 lipca nie oznaczę że listą będzie na ciebie czekała od 5 rano aż ty raczysz ją sprawdzić... trochę cierpliwości dzieciaczku.... w lubelskim zwykle po 15 aktualizują także te parę godzin ci życia nie uratują ani nie pozbawią,,,, zajmij się żniwami

damianzetor9540    1260

@chomik111 Zapytać się nie wolno?! Chciałem po prostu dowiedzieć gdyż za każdym razem już od rana była lista , a tym razem później.

Chętnie bym się zajął jak dał byś do nas pogodę by żniwa rozpocząć :P

Romet171    0

Witam jeśli jestem na 25.. miejscu w lubelskim to czy mam możliwość dostania się na zieloną listę? Ponieważ z tego co słyszałem mogę się dostać po zrobieniu aneksów w umowie i jeśli zostanie kasy.

rafalo90    17

witam ma ktoś wiedzę czy pozwolą wymienić maszynę 8 letnią po 9 sezonach na nową ? w tym przypadku chodzi o kombajn brałem na PROW w 2005 r i teraz mam też złożony wniosek na nowy jestem w pierwszej 40 zielonej listy w pomorskim tylko że na razie jeszcze niczego nie jestem pewien... wymieniał ktoś już taki kilkuletni sprzęt na nowy ??

TheBociek1996    515

Mamy złożoną ofertę na mieszalnik pasz o pojemności 750 kg firmy "Y" czy możemy zmienić na inną firmę ale o pojemności 800 kg (ponieważ ta firma nie produkuje o takiej pojemności jak ta pierwsza) ?

maseey    76

jestem na 164# miejscu w lubelskim są jakieś szanse że się załapię ?? osobaa z ARiMR mówiła mi żę ponad 700 wniosków usunął ponieważ ludzie nie tu co trzeba złożyli :P mam wielki problem bo nie wiem z sprzedać starszy ciągnik bo złożylismy na Deutz Fahr agrofarm 410 z turem i realizacja miła być na kwiecień 2014r i nie wiem czy bym zdorzył sprzedać :P

katopo    4

witam ma ktoś wiedzę czy pozwolą wymienić maszynę 8 letnią po 9 sezonach na nową ? w tym przypadku chodzi o kombajn brałem na PROW w 2005 r i teraz mam też złożony wniosek na nowy jestem w pierwszej 40 zielonej listy w pomorskim tylko że na razie jeszcze niczego nie jestem pewien... wymieniał ktoś już taki kilkuletni sprzęt na nowy ??

Oczywiście że można.....

Nie jestem taki pewien czy można bo mogą się doczepić że masz już kombajn. To tak samo jak byś miał 9 letni ciągnik i chciał składać na nowy a nie miał byś hektarów tyle żeby wg ich wyliczeń przypadał ci drugi to ci porostu odmówią.

Zaznaczam że to jest tylko moja opinia i mogę się oczywiście mylić.

subiektywny    4

jestem na 164# miejscu w lubelskim są jakieś szanse że się załapię ?? osobaa z ARiMR mówiła mi żę ponad 700 wniosków usunął ponieważ ludzie nie tu co trzeba złożyli :P mam wielki problem bo nie wiem z sprzedać starszy ciągnik bo złożylismy na Deutz Fahr agrofarm 410 z turem i realizacja miła być na kwiecień 2014r i nie wiem czy bym zdorzył sprzedać :P

możesz mi wytłumaczyć określenie "nie tu co trzeba złożyli"?, jestem ciekaw bo też jestem z lubelskiego 15..

jowisz753    0

Nie jestem taki pewien czy można bo mogą się doczepić że masz już kombajn. To tak samo jak byś miał 9 letni ciągnik i chciał składać na nowy a nie miał byś hektarów tyle żeby wg ich wyliczeń przypadał ci drugi to ci porostu odmówią.

Zaznaczam że to jest tylko moja opinia i mogę się oczywiście mylić.

Najlepiej "sprzedaj" komuś z rodziny, aby nie byl formalnie twoją wlasnością i po problemie.

chomik111    18

wiecie co wam powiem.. zajmijcie się przygotowaniami do żniw albo już samymi żniwami, a nie plotkowaniem typu że ktoś coś komuś kiedyś powiedział, albo usłyszałem coś od kogoś.. to wam nic nie da przyjdzie czas agencja sama wszystko wyjaśni, a nie w ciągu 2 miesięcy od naboru chcecie już umowy podpisywać maszyny kupować... wrzućcie na luz to tak nie idzie..

druga sprawa nikt nie zagwarantuję wam że jak jesteście na zielonej liście to podpiszecie umowę i możecie kupić maszyny przed podpisaniem... kupić można ale to wasze ryzyko bo jak nie będzie umowy to z własnej kieszeni trzeba całość bulić..

aderus    7

Witam wszystkich.Umnie juz w piatek podpisanie umowy i tylko kupowac maszyny.ZYCZE POWODZENIA WSZYSTKIM W STARANIACH O DOFINANSOWANIE.POZDRAWIAM.

dj.vadium    1

Hej,pytanko mam,ile średnio trzeba czekać na rozpatrzenie wniosku? :)

W moim przypadku to 2 lata i 5 miesięcy zaczęli rozpatrywać.....!!!!! (kujawsko-pomorskie)

Edytowano przez dj.vadium

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się