Skocz do zawartości
News
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

H3ni0    24

My na 271X w łódzkim na 748 przyznanych

KPZ "Zetor Team"

Ixpert77    0

Co dalej jak się jest na białej liście niedaleko zielonej?

Czy przesuną środki z innych programów czy czekać aż ktoś zrezygnuje z zielonej listy?

Jaro

Wiadomość z agroFakt.pl

marzencia    6
Napisano (edytowany)

735 miejsce, 78 zielonych na 1130 wszystkich.. no i znów w małopolsce brylują kapuściarze

Edytowano przez marzencia
  • Like 1

rafooo    4

735 miejsce, 78 zielonych na 1130 wszystkich.. no i znów w małopolsce brylują kapuściarze

kapuściarze to już zamało, musiało byc z GVA

w lubelskim to narazie chyba same gva na zielonej liscie bo znajomy z gva i esu miedzy 16-20 w ostatniej 50 na zielonym.

mi sie udalo zalapac z 26 esu i chyba 14 % gva na pierwsza setke:p

Pronar82a    30

Jes jes jes :D Woj lubelskie 38X miejsce na zielonej liście :D

Chłop ze wsi

subiektywny    4

ja z 21 esu w lubelskim na 14xx oczywiście bez gva- lipa!, na to wychodzi, że prawie każdy kto się załapał w lubelskim miał wpisane gva - ciekawe jak zaczną to sprawdzać dokładniej co się będzie działo

reno82    0

Jest ktoś chętny przesłać mi listę z lubelskiego adres reno82@wp.pl byłbym wdzięczny

gazela77    9
Napisano (edytowany)

no nie udalo sie mam 28XX numer w wlkp. Szkoda,ale może w nowym prow-ie się uda :)

Edytowano przez gazela77

menos    4

śmieszne w Małopolsce 1125 i tylko 78 na zielonej wszyscy mówią ze przesuną kasę tylko z czego jak na mikro jeszcze więcej

• Like 1

Luke16    245

Ja też tam któreś miejsce z kolei mam ponad 2000 ale szczerze powiedziawszy jakoś nie żałuje :D Będzie młody rolnik to tata na mnie gospodarkę przepisze i kasa wpadnie :D

barrybond    2

WLKP 22esu i miejsce 22xx oczywiscie z GVA. Bedzie trzeba okroic zakupy i poszukac innego dofinansowanie, wie ktos moze czy jest jeszcze szansa na linie CSK?

katopo    5
Napisano (edytowany)

Znajomy z WLKP z 18ESU + GVA + wniosek wspólny = 2XX miejsce na zielonej

Ja listę zacząłem sprawdzać od tyłu i szybko się znalazłem ;)

Edytowano przez katopo

pastuch    0

Jak to wygladalo w naborze w 2011 roku tzn. o ile miejsc przesunely sie osoby na II liscie i czy w ogole sie przesunely ? Czy zalezy to tylko od tego czy agencja przeznaczy dodatkowe srodki na modernizacje czy moze duzo osob odpada podczas weryfikacji wnioskow ?? Brakuje mi ok 90 pozycji w opolskim i zastanawiam sie czy jest jakas szansa ?

MarekUA    16

Możecie mnie uświadomić kuzyn złożył z 16 esu + GVA ( napisał że powiększy grunty orne przez dzierżawę na 5 lat i to ma być jego GVA) Przecież było jasno mówione że nie można zrobić gva poprzez powiększenie areału to wiedz jak jest naprawdę ??? MI brakuje 60 miejsc do zielonej, pożyjemy zobaczymy.

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Arek    125

łódzkie miejsce 1XX

Jakie esu i gva? Ja mam 15 esu + gva i jestem w połowie zielonej.

crative    1

panowie wytłumaczcie mi bo ja nie ogarniam ...

wytłumaczcie konkretnie o co chodzi z tym GVA ...

ja z łodzkiego z 18 ESU jestem w 17XX

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha