Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

zyga2905    19

A nie wiesz może ile około jest złożonych tych wniosków? bo przypada nam około 1100 wniosków na wlkp

W Poznaniu z tego co znajomy mówił to zostali zawaleni tak wnioskami, ze 9 osób cały czas sprawdza kompletność wniosków, i te dane do ustalenia kolejności i jeszcze przez najbliższe dni na stronie agencji będą się informacje zmieniać:/

Są informacje z drugiej reki i rożnie bywa z wiarygodnością takich, mimo wszystko nie ma się co napalać.

janczar810    245
Napisano (edytowany)

he jesli w lubelski jest prawdopodobnie 3,7tys to nie ma co liczyc aby wlkp. miała mniej :( mozemy liczyc tylko na wiecej

Koledzy, jak miałem w ofercie wpisaną cenę ciągnika 150 000 i ładowacza 45 000, to jak teraz na fakturze będzie ciągnik za 170 000 i ładowacz za 25 000 to agencja wypłaci mi cały zwrot?

niestety nie za ciagnik dostaniesz od sumy 150tys a za ładowacz za 25tys :( . Wiem ze teraz bedzie ciezko zmienic cene tura wartego 25tys do 45 ale chociaz pare tys z ciagnika wez na tura bo innej mozliwosci nie ma

edit: napisałem to co słyszałem i nie jestem tego pewien. Jeśli mówicie ze zle pisze to całkiem mozliwe ze tak jest

Edytowano przez janczar810

danield28    33

Nie wprowadzaj ludzi w błąd może kupić droższy ciągnik oszczędzając na tańszym turze tylko jeśli będzię to kwota większa o co najmniej o 10% od początkowej trzeba napisać uzasadnienie dlaczego się wybrało droższą maszynę... Ważne jest aby nie przekroczyć sumy kwoty o którą się staraliśmy... Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

lukaczmarek    265

niestety nie za ciagnik dostaniesz od sumy 150tys a za ładowacz za 25tys :( . Wiem ze teraz bedzie ciezko zmienic cene tura wartego 25tys do 45 ale chociaz pare tys z ciagnika wez na tura bo innej mozliwosci nie ma

Nie masz racji. Ma we wniosku łącznie 195 tyś i od tej kwoty dostanie zwrot niezależnie co i za ile kupi.

H3ni0    24

Dostanie zwrot od poszczegolnej maszyny a nie od calosci bylo kilka stron wczesniej o tym.

janczar810    245

najlepiej zwrócic sie do ARiMR bo jak widzisz kolego zdania są podzielone a tu chodzi o spore pieniadze ale nie nasze, wiec najlepiej jak mowiłem dzwoń/jedź

lukaczmarek    265

Nie ma po co dzwonić bo na 100% jest tak jak mówię. Jest wniosek na 195 tyś łącznie i możesz kupić ciągnik za 100 tyś a ładowacz za 95 tys albo ciągnik za 190 a ładowacz za 5 tyś to nie ma znaczenia. Możesz też kupić ciągnik za 200 tyś a ładowacz za 50 a zwrot dostaniesz i tak od kwoty 195 tyś.

kozulek2    228

Dostanie zwrot od poszczegolnej maszyny a nie od calosci bylo kilka stron wczesniej o tym.

to gdzie i kto tak pisze?..dostanie zwrot od wnioskowanej kwoty,10% różnicy w cenie przechodzi bez problemu większe zmiany to wymagają wyjaśnień ,aneksu itp....zobowiązują parametry maszyn a nie ich ceny.

Furios_pl    0

Przyłączam się do kolegi wyżej ile wniosków złożono w pomorskim i kiedy można się spodziewać listy którzy się załapali na PROW ?

Dlok    0

Przyłączam się do kolegi wyżej ile wniosków złożono w pomorskim i kiedy można się spodziewać listy którzy się załapali na PROW ?

W Pomorskim jest ponad 1100 wniosków.

Marcin349    26

Witam mam bardzo ważne pytanie mianowicie bo nie ma u nas w okolicy szkoły rolniczej to idę do technikum mechaniki no ale logiczne że jeśli tu piszę to chcę zostać na gospodarstwie no i czy musiałbym robić jakąś szkołę czy jest jakieś inne wyjście/.

•  

barrybond    2

Witam,czy mogę zmienić jeszcze wniosek, bo własnie wypełniłem wniosek o dopłaty i kurcze po dokładnych obliczeniach, pomyliłem się z uprawami, bym musiał w jednej dodać kilka arów w innej odjąc itd. Jest jeszcze taka możliwość?

janczar810    245

nie martw sie odwiedzisz zapewne swoją "centralną" placówke. z tego co jak teraz widze ze mam błąd. zamiast 20a ziemnikama mam w MGR 2ha :o

H3ni0    24

A może ktoś wie jak wygląda sytuacja w łódzkim?

janczar810    245

średnia ładnie wychodzi. ogółem 16,2 tys. wniosków to średnia 2025 :o . Jakby w wlkp. tyle było to super ale jesli bedzie 5tys to i tak bedzie sukces.

marcinek192    8

a do tego pieniadze beda przyznawane prawdopodobnie gospodarstwom niskotowarowym....rozmawiałem w agencji to podobno stól od wnioskow sie ugina...

zyga2905    19

Czyli jakim gospodarstwom?

a do tego pieniadze beda przyznawane prawdopodobnie gospodarstwom niskotowarowym....rozmawiałem w agencji to podobno stól od wnioskow sie ugina...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się