Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Luke16    177

H3ni0 z tego co wiem to ok. 1800 wniosków takie info uzyskałem od znajomego

Gość peres100   
Gość peres100

Przy takiej liczbie wnioskow raczej marne niestety..

janczar810    249

Posiadam informacje już taką bardziej oficialną że w Lubelskim złożono około 3500 do 3700 wniosków.

ciekawi mnie ile wnisków złożyła wielkopolska :) he zapewne podobna liczba :(

he ciekawi mnie tylko jedna zasadnicza rzecz CZY ESU 26 styknie. zaczynam wątpić

kris14    259

3500 wniosków to raczej w całej Polsce, uważam tak ponieważ do 19 kwietnia było ok 2200 wniosków na całą PL

katopo    4

11tyś jest teraz ale piszą że będzie jeszcze to co dojdzie pocztą więc liczę że może do co najmniej 15 tyś na jakieś 2mld zł

BARABUS    6

informacja z wczoraj (29.04.2013) więc pewnie już więcej wniosków nie będzie, no bez jaj we wtorek mogli wysłać najpóźniej, ile to może iść, max 4 dni ! :) nie zmienia to faktu że co trzeci wniosek przejdzie a reszta nie... ja z moim ESU 16 to raczej mogę pomarzyć :)

H3ni0    24

My z ESU w okolicach 10 próbujemy. Jak rodzice rozmawiali z ta co nam wniosek pisała to mówiła że ludzie składają wnioski z ESU w okolicach 4-5.

Luke16    177

A ja się mogę założyć że przejdzie 90% wniosków :D

dawidPiputa    1

Rodzice mieli w granicach 18 ESU wiec bedzie bardzo cieżko patrząc na to ze w małopolsce złożonych wniosków jest w granicy 1000 a pieniedzy ma wystarczyc na około 140 wniosków.

Mam nadzieje ze wszyscy dostana a poki co uzbroimy sie w cierpliwosc bo za miescia dopiero bedzie wszystko wiadomo.

Pozdrawiam

łukasz    29

@Luke16 wcale się nie mylisz. Ten mgr będzie służyć głownie do "wyczyszczenia" kasy PROW 2007-13.

subiektywny    4

@Luke16 wcale się nie mylisz. Ten mgr będzie służyć głownie do "wyczyszczenia" kasy PROW 2007-13.

Oby tak było, też składałem wniosek i jestem z lubelskiego i nie bardzo wierzę w to, że w samym lubelskim wpłynęło aż 3700 wniosków w porównaniu do 11500 w skali kraju

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha