Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Vrykoulakas    11

Ja płaciłem 300zł, w tym wszystkie poprawki itp. no i w tym będzie wniosek o płatność z ew. poprawkami, jak będą.

jaro86    6

ja 500 za wniosek i 500 za poprawki i wniosek o platnosc. i jeszcze 100za aneks

Edytowano przez jaro86

janczar810    250

ale z jakiej racji mamy/masz płacic za poprawki i to tyle co za cały wniosek zdzieraja na tych wnioskach jak tylko sie da ja płąciłem 600PLN poprawki bez zadnej kaski zle zrobił niech poprawia

Wiadomość z agroFakt.pl

rolnikursus    21

A w mazowieckim będzie jeszcze nabór na modernizajcie w 2013 roku.

yyyhhh :wacko: COFKA DO TYŁU O KILKA STRON ILE RAZY BEDĄ W KOŁO TE SAME PYTANIA? ;[

damianzbr    992

Większość dilerów ma podpisane umowy z ludzmi którxy piszą wnioski,po co tyle komuś płacić.

Zazdroszczę Ci skoro już przed złożeniem wniosku wiesz który diler da najlepsze ceny. Bo nie mów mi że w sytuacji gdy jednak się rozmyślisz i kupisz u innego to oddajesz kasę poprzedniemu dilerowi za wypełnienie.

vicia1223    10

Ważne , że dealer zrobił wniosek a o płatność i poprawki to już może drugi zrobić prawda?? :P

Tylko ciekawe czy nie jest spisywana jakaś umówka mini na ten wniosek ;p

szmergiel    199

oczywiscie ze jest a dlatego ze nie mowie wszyscy ale duzo takich "wiejskich cwaniaczkow " co pare zlotych sprzedaliby zone nie mowiac o jakchs zasadach wykozystywaliby dilerow tylko po to aby zrobili dla nich papierkowa robote a pozniej leci taki baran bo tkos 500zl opuscil

grzesiekkk    7

Na podkarpaciu dilerzy rozliczają sią między sobą.Przykładowo wniosek pisał diler x,maszyny zosły z róznych przyczyn kupione u dilera y.Y pisze wniosek o płatność i zwraca należnosć z wniosek i ewentualne poprawki dilerowi x.Oczywiśćie nie wszyscy klijenci o tym wiedzą i piszą wnioski na własną ręke,niemniej takie coś istnieje.Niektórzy tez stosują niewielką płatność na początku,a po zakupie u niego maszyn wniosek o płatność juz gratis.Mysle ze to jest w miare uczciwe i w stosunku do siebie jako do konkurencji,jak i klijenta.

szczepo14    9

A jest jakiś limit korzystania z PROW ? Czy tylko można pare razy skorzystać? :D

jak najbardziej mozna, tylko w ostatnim naborze ci co biora drugi raz lu wiecej mieli byc za tymi co nie brali, ale to bujda na resorach, sasiedzi brali sprzety wczesniej na program i sie ciesza maszynami,a ja nadal ok 250 miejsc za zielona w mazowieckim.

Dawido1352    7

Aha no rozumiem dziękuję za wyjaśnienie :). Bo w tym roku składałem i sprzęty mam już dawno i chciałem teraz po raz drugi złożyc :P. Pozdrawiam

st220    12

To nieżle was koszą. U mnie biora 600-900zl w zaleznosci od skomplikowania wniosku.

I tak mało, w sąsiedniej wiosce jednego rolnika pracownik agencji oskubał na 3% zwrotu za wniosek i poprawki :lol:

rolnikursus    21

I tak mało, w sąsiedniej wiosce jednego rolnika pracownik agencji oskubał na 3% zwrotu za wniosek i poprawki :lol:

Takie bajki to ty możesz sobie dzieciom opowiadać ale nia na AF

Nie cytuj poprzedniego posta

vicia1223    10

1000zł wniosek , plus procent od zwrotu jak będzie pomyślnie wszystko i wszystko przejdzie .

Możliwe że 3 % ktoś zaśpiewał , całkiem możliwe...

damianzbr    992

Takie bajki to ty możesz sobie dzieciom opowiadać ale nia na AF

Nie cytuj poprzedniego posta

Swego czasu pytałem o ceny za takie usługi i wyobraź sobie że biuro z Twojego woj. zaśpiewało mi 5% zwrotu, przy wniosku z programu PROW 2007-2013 na kwotę całej operacji 600000 z hakiem. W dodatku twierdzili że i tak tanio bo ktoś tam bierze 3% od kwoty całej operacji.

st220    12
Takie bajki to ty możesz sobie dzieciom opowiadać ale nia na AF Nie cytuj poprzedniego posta

Sam jesteś bajka, tyle niektórzy biorą i obiecują że nie będzie żadnych poprawek i że kasę na 100% otrzymasz. Znajomy akurat zapłacił 3% od 300k więc pracownicy agencji nieźle sobie dorabiają.

Edytowano przez st220

st220    12

Ten znajomy akurat miał 300k zwrotu więc 3% z 300k wynosi 9k, kolega miał 150k to zapłacił 2k za wniosek, kto mu robił to się nie pytałem.

Sporo osób szuka frajerów, znajomy budował oborę, jeden elektryk zaśpiewał 50k za instalację, a drugi zrobił to samo za mniej niż 20k.

Edytowano przez st220

Piwo111    4

Mam 30 ha ziemi chciałbym zakupic ciagnik tak do 140 tys Zetor proxima 85 / New Holland TD5040 albo 5050 niejestem vatowcem ile wyniesie zwrot przy 140 tys + vat i kiedy bedzie nabór ( mazowieckie )

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha