Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

qazi    57

gdzie jest zapisane jaka moc jest brana pod uwagę przez agęcję? chodzi mi o to czy moc znamionowa czy tez moc znamionowa z power boostem

pilne!!!

Edytowano przez qazi

jumar7    2

instrukcja -http://www.arimr.gov.pl/fileadmin/pliki/zdjecia_strony/185/185C/bigk/Instrukcja_wypelniania_WoPP_121_29_07_2011__4z._.pdf

strona 46 pkt. 16 tak po środku strony

Jeśli planowany do zakupu sprzęt posiada zmienną moc silnika, oferta powinna zawierać informację o mocy podstawowej

(znamionowej), która nie uwzględnia dodatkowej mocy (np. Power booster) i mocy uzyskiwanej w szczególnych warunkach.

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomasz000    2

mam takie pytanie czy mogłbym wziąśc ciagnik i brone wirnikową i jednego dilera a przyczepa u drugiego dilera bo jest tańsz prosze o odpowiedz

mam takie pytanie czy mogłbym wziąśc ciagnik i brone wirnikową i jednego dilera a przyczepę u drugiego dilera bo jest tańsza proszę o odpowiedz

Meg5    347

Oczywiście ,że możesz ,nie ma znaczenia gdzie kupujesz . Ja kupowałam maszyny na ten program od różnych sprzedawców .

danielhaker    805

Moglibyście przypomnieć po jakim czasie przychodzi decyzja z Agencji po złożeniu wniosku o płatność? Wniosek złożony 20.06 i do dziś cisza.

Meg5    347

Agencja ma na rozpatrzenie wniosku 3 miesiące .Ja złożyłam wniosek 2 maj do dziś nie mam decyzji czyli 2 sierpnia minie 3 miesiące :wacko:

endzit    26

Meg5 ale poprawki miałaś, wizytację terenową? dzwoniłaś do osoby prowadzącej z pytaniem co jest

Meg5    347

Tak była u mnie jedna poprawka i była również kontrola na miejscu . Dzwoniłam do osoby prowadzącej mój wniosek i się dowiedziałam ,że raport z kontroli dotarł do niej dopiero po miesiącu od dnia wizyty panów z agencji :blink: . Dowiedziałam się również ,że są zawaleni robotą i z moim wnioskiem wszystko w porządku . Mają czas do 2 sierpnia na wydanie decyzji ,teraz to już poczekam ;[

kami    2

60 mln euro ma być dodatkowo, a gdzie reszta te 115 mlon? :D i lista krajowa ma być, czyli część pójdzie na nowy nabór na podkarpaciu, a reszta pewnie na podlasie oraz warmię i mazury...

Renault9514    49

Nie wiecie może ile mają czasu na przelanie kasy od otrzymania decyzji? i po ilu dniach wam przychodzi kasa? :) decyzja przyszła dwa tygodnie temu a kasy nie widać :P

Meg5    347

No to mnie kolego pocieszyłeś z tym czekaniem za pieniędzmi :( Z tego co wiem ,to nie ma terminu w jakim maja być wypłacone te pieniądze ,był taki zapis o ile dobrze pamiętam ,że niezwłocznie od wydania decyzji :wacko:

kissmy...    57

@kami skąd te newsy?

ARiMR dokonuje wypłaty środków niezwłocznie po rozpatrzeniu wniosku o płatność i po otrzymaniu środków na jej wypłacenie, w praktyce centrala wypłaca pomoc w ciągu miesiąca od otrzymania dokumentów z OR

czteryM    0

60 mln euro ma być dodatkowo, a gdzie reszta te 115 mlon? :D i lista krajowa ma być, czyli część pójdzie na nowy nabór na podkarpaciu, a reszta pewnie na podlasie oraz warmię i mazury...

Skąd takie info?

Vril    1

No bardzo poważne źródło informacji - jutro będą gadać inne głupoty :D

Ja wam mówię że wnioski wszystkich załatwią tylko to potrwa .

Adrian11    0

Czy w 2013 albo 2014 bedzie nabór na Prow w mazowieckim ? czy wogole jest jakis cien szansy ze bedzie ?

kami    2

@vril jakoś na wielkoplsce wszystkich nie mogli załatwić od razu i nawet nie mieli szans na kolejny nabór... :)

Vril    1

@vril jakoś na wielkoplsce wszystkich nie mogli załatwić od razu i nawet nie mieli szans na kolejny nabór... :)

Pisałem "wszystkich " w sensie tych którzy złożyli na ten ostatni nabór a i o szybkość też nie chodzi -wszystko w swoim czasie ;)

kami    2

@vril spoko, po prostu te "wszystko w swoim czasie" zaczyna denerwowac bo od stycznia czekamy na te dodatkowe pieniądze i nic, a większy ciągnik i sprzęt jest bardzo potrzebny... <_<

@adrian11 kolejny nabór ma być może jeszcze w tym roku ale tylko w woj. pomorskim <_<

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się