Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

sebb1    0

Czy ktoś wie co się w łódzkim dzieje ile umów podpisanych i jakie nr są rozpatrywane?

marulekk    63

marulekk Czy pan może tam podpytał czy bedzie nabór Modernizacji w 2012 ? albo ktoś coś słyszał ?

pytałem się ale Pani nie umiała teraz odpowiedzieć, mówiła tylko jak znajdą się pieniądze to będzie nabór, czyli znając życie raczej nie bedzie w 2012 naboru. Trzeba czekać co bedzie po 2013

Wiadomość z agroFakt.pl

marcin333    0

W świętokrzyskim coś sie ruszyło bo miałem przesunięte rozpatrywanie wniosku do końca listopada a w czwartek dostałem pismo o przesunięciu rozpatrywania do marca :( numer 3xx

adrian16o    0

Czy ktoś wie co się w łódzkim dzieje ile umów podpisanych i jakie nr są rozpatrywane?

mam 23x, umowe podpisałem około 26 czerwca a tydzień temu otrzymałem zwrot:)

Edytowano przez adrian16o

Marl    15

Wie ktoś co się dzieje w świętokrzyskim ?

W naszym województwie lista niewiele ma do rzeczy jak widzę.

Numer 45x - umowa tydzień temu podpisana temu.

Numer 124x -umowa w zeszły czwartek.

Numer 88x - umowa z miesiąc temu podpisana.

Ogólnie idzie dość wolno, sami pracownicy arimr to mówią...

Ja pod końcem zielonej listy, z pół roku jeszcze zejdzie. :unsure:

Edytowano przez Marl

Czekam na kontrole z agencji, i dowiedziałem się że trzeba mieć tablice informacyjną o dofinansowaniu z UE. Mógłby ktoś dać link na te tablice? Bo nie moge jej poszukać. ;)

Chyba znalazłem coś takiego jak potrzeba: http://informacyjna.com/cennik.html

Jeszcze nie widziałem takiej tablicy. Ona ma wymiary 70x90cm?

Dobrze znalazłem? ;)

Edytowano przez lamborghini105

Marl    15

Wpisz Tablica prow w okienku szukajki na allegro.

masz tam do wyboru wieli sprzedających.

Porównaj oferty, napewno cos wybierzesz :rolleyes:

pysa    0

arekpl3 muj numer terz 356x i cisza pewnie ten przedział numerów zaginoł w odchłani ,,czarnej dziury"

Pawel2606    4

Złożyłem wniosek na Case Puma 140 i w ofercie było ok 140km a teraz mam zamiar kupić Deutz Fahr M615 o mocy 145km. Jak myślicie bedą sie bardzo czepiać :unsure:

pavlo1706    14

a miałeś podaną konkretną moc czy jakiś przedział? zawsze można się z nimi dogadać - znajomemu pozwolili wziąć ciągnik 2KM mocniejszy :)

johndirek    0

stolica nr 27xx umowa podpisana w piątek, poprawki w maju potem w listopadzie i w grudniu 2 wizyty z uzupełnieniami po telefonach od prowadzącego. jutro jadę negocjować ceny;)

Nikita_Bennet    100
a miałeś podaną konkretną moc czy jakiś przedział? zawsze można się z nimi dogadać - znajomemu pozwolili wziąć ciągnik 2KM mocniejszy :)
miałem 72KM, umotywowałem i kupiłem MTZ952 (chyba 90 czy 95KM).

Pestus123    3

Pawel2606 Zadzwoń do gościa co rozpatrywał wniosek bo jakies widełki mogą być, a jak nie to złóż aneks o te pare koni więcej i gra ;)

Ja mam problem ,,Należy szczegółowo wyjaśnić składowe ceny z przedstawionej oferty na zakup agregatu ścierniskowego 2,6m. Koszt zadania nie odpowiada cenom rynkowym. Proszę o wyjaśnienie/poprawę, w uzasadnieniu ceny należy uwzględnić dodatkowe wyposażenie.'' Cena 15tyś netto to aż tak dużo z wałem packera?? To samo jest z przyczepą Zasław 6t a cenę mam 44tyś netto

Edytowano przez Pestus123

danielek24    2

Gdzie rozpatruja twoj wniosek

w Radzyniu Podl.Ale nie przyszlo żadne pismo,poprostu koleś dzwonił i kazał na czwartek przyjechać i mniej wiecej wytłumaczył o co kaman a kumpel 34xx ma na jutro poprawki i mu powiedzieli,że jak szybko poprawi to po świętach umowa.swoją drogą to z niezłe jaja bo byliśmy pewni,że mamy na elizówkę jechać a dowiedzieliśmy się w ostatniej chwili,że do radzynia a zawsze to 1/3 drogi

Kristaps    5

Zasława 6t możesz kupić poniżej 40 netto ale to dziwne że aż tak się czepiają. Mogliby szybciej rozpatrywać wnioski a nie szukać dziury w całym.:P

Marcin133    21

Po ciezkich bojach wreszcie podpisana umowa.maszyny sa takze teraz wniosek o płatnosc.powodzenia i duzo cierpliwości życze w nowym roku ;)

marulekk    63

w Radzyniu Podl.Ale nie przyszlo żadne pismo,poprostu koleś dzwonił i kazał na czwartek przyjechać i mniej wiecej wytłumaczył o co kaman a kumpel 34xx ma na jutro poprawki i mu powiedzieli,że jak szybko poprawi to po świętach umowa.swoją drogą to z niezłe jaja bo byliśmy pewni,że mamy na elizówkę jechać a dowiedzieliśmy się w ostatniej chwili,że do radzynia a zawsze to 1/3 drogi

a co dobre to że zamiast wysyłać poprawki listownie to pracownicy dzwonią, w ten sposób rozpatrywanie wniosków trwa o wiele szybciej :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha