Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

naj1306    1

mam pytanie jestem z województwa łódzkiego jestem na zielonej liście i mam numer 31XX i chcę się was zapytać ile muszę czasu czekać na rozpatrzenie mojego wniosku i o podpisanie umowy .I czy mam się teraz zgłosić do arimr czy sami list przyślą.

Musisz czekać agencja się sama do Ciebie odezwie .Na pewno szybko nie podpiszesz umowy ,na razie rozpatrują wnioski mleczarzy.

kubus    22

Czy ostatnia aktualizacja obejmowała wszystkie dodatkowe pieniądze czy jeszcze się coś znajdzie bo brakuje mi ok 100 miejsc? :unsure:

Wiadomość z agroFakt.pl

oledo    1

Jak wygląda sytuacja w kuj-pom? Dostał ktoś ostatnio poprawki albo podpisał umowę?

Nie wiem jak inni ale u mnie numer 7xx ,od lipca miałem 4 poprawki dziś odesłałem ostatnie z poprawionymi maszynami z oceny ekonomiczno-technicznej.

Teraz prowadzący powiedział że ma być podpisanie umowy prawdopodobnie w październiku .

kamil9607    9

Czy ostatnia aktualizacja obejmowała wszystkie dodatkowe pieniądze czy jeszcze się coś znajdzie bo brakuje mi ok 100 miejsc? :unsure:

No właśnie, dołaczam się do pytania

Apolityczny    0

Mazowsze 35x umowa dziś podpisana :D . Uwaga jedna brak skladu w ich pracy 153x np podpisał już dawno a 14x podpisywał ze mną..Ale cóż ważne by wszyscy otrzymali wcześniej lub później i tego życzę.pozdrawiam :D

Laver    4

Skąd masz takie info? sory nie zauważyłem

Edytowano przez Laver

mobilek    1

W lubelskim też coś się dzieje. Dzisiaj 2 poprawki a po niedzieli zapraszają na podpisanie umowy :rolleyes: nr 20xx

gery24    0

@arturwloszczowa Skąd masz takie informacje? Jeżeli to prawda to możliwe, że nam się też uda(około 200 miejsc do zielonej) :)

aster453    24

mam pytanie czy jeśli mam dwa etapy mogę zrobić np. roszadę w maszynach tzn zamienić urządzenie z pierwszego na drugie a maszynę z drugiego dać na pierwszy etap ?

@arturwloszczowa Skąd masz takie informacje? Jeżeli to prawda to możliwe, że nam się też uda(około 200 miejsc do zielonej) :)

wczoraj pisało na farmer pl z niskotowarówek zostało ileś tam i na modernizację przeznaczają 14 mln eur.

kamil9607    9

14 mln euro to troche mało mogli by cos jescze dorzucić :unsure: na moje trzysta pare miejsc za lista na pewno nie wystararczy

Apolityczny    0

mam pytanie czy jeśli mam dwa etapy mogę zrobić np. roszadę w maszynach tzn zamienić urządzenie z pierwszego na drugie a maszynę z drugiego dać na pierwszy etap ?

Jasne zmieniasz zeznanie rzeczowo -finansowe i robisz co chcesz w ramach sumy przyznanej za 1 razem [mozesz zrobic to tylko raz] pozdrawiam :rolleyes:

aster453    24

Jasne zmieniasz zeznanie rzeczowo -finansowe i robisz co chcesz w ramach sumy przyznanej za 1 razem [mozesz zrobic to tylko raz] pozdrawiam :rolleyes:

Mówimy juz o podpisanej umowie. Czyli mogę zrobić jedną roszadę czy zmienić jedynie jedną maszynę czy można zamienić maszyny ?

Apolityczny    0

Mówimy juz o podpisanej umowie. Czyli mogę zrobić jedną roszadę czy zmienić jedynie jedną maszynę czy można zamienić maszyny ?

Musisz zrobić aneks do umowy ale dokladnie to zadzwoń do prowadzącej Twoj wniosek

Burn    0

poprawki mialem zrobic do poczatku sierpnia teraz czekac trzeba na rozpatrzenie dalej a sprzet nowy to by sie i juz w zime przytal do plugu sniegowego :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się