Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

jumar7    2

Nawet o 550 w kuj.-pom. zwiększyła się lista "zielonych". Teraz tylko czekać na poprawki, umowe. No i w piątek można jechać na AgroShow.

jumar7    2

Patrzyłem ok 13.30, praktycznie zaraz po aktualizacji. Wtedy jeszcze chodziło, pewnie serwer padł.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Wiadomość z agroFakt.pl

ozon87    29

Ja też nie mogo otworzyć strony... Nie wie ktoś o ile miejsc się wydłużyła lista w łódzkim?

Robben    0

Witam wszystkich! Czy ktokolwiek mógłby mi powiedzieć w jakim czasie Agencja powinna rozpatrzyć Aneks od momentu jego złożenia? Chodzi mi tutaj o to czy w przypadku aneksu obowiązuje jakiś konkretny czas jego rozpatrzenia i jeżeli tak to czy ten czas jest brany pod uwagę jako ilość dni kalendarzowych czy też ilość dni roboczych? Co zrobić w przypadku gdy ten termin w jakim powinna Agencja rozpatrzeć aneks minie? Do kogo się zgłosić aby Aneks był rozpatrzony.Bardzo proszę o odpowiedzi.

jumar7    2

Ja też nie mogo otworzyć strony... Nie wie ktoś o ile miejsc się wydłużyła lista w łódzkim?

Nie zapisałem list na kompie. Ale biorąc pod uwagę podział na województwa środków i jeśliby średnia na jedno gospodarstwo była podobna jak w kuj.pom. to myśle że wzrosło o ok 600-650. Ale to tylko w przybliżeniu.

Witam wszystkich! Czy ktokolwiek mógłby mi powiedzieć w jakim czasie Agencja powinna rozpatrzyć Aneks od momentu jego złożenia? Chodzi mi tutaj o to czy w przypadku aneksu obowiązuje jakiś konkretny czas jego rozpatrzenia i jeżeli tak to czy ten czas jest brany pod uwagę jako ilość dni kalendarzowych czy też ilość dni roboczych? Co zrobić w przypadku gdy ten termin w jakim powinna Agencja rozpatrzeć aneks minie? Do kogo się zgłosić aby Aneks był rozpatrzony.Bardzo proszę o odpowiedzi.

Ogólnie to trudno powiedzieć, ale pewnie traktują to jak nowy wniosek, czyli w takim terminie jak wniosek. Najlepiej zadzwonić do Agencji i się spytać. Można też dzwonić do osoby która rozpatrywała wniosek i przysyłała poprawki - pewnie też ona sprawdza aneks. A jeśli chodzi o termin to np. jeśli chodzi o zmiane w Biznes planie to w MR czekam prawie 3 miesiące - niedawno przysłali że można zapoznać się z wnioskiem- więc zaraz decyzja przyjdzie.

Vrykoulakas    11

jasny gwint JESTEM NA ZIELON0 !!!! 8 marca mi brakowało 1000 miejsc a tu dziś taka niespodzianka :) łódzkie gwoli formalności, zostało ok 100 na białej ale myślę że na 100% wszyscy się załapią :) no a teraz trzeba czekać z 1,5 roku :( ale chyba będzie warto.

kamil9607    9

Jest jeszcze szansa, żeby coś dodali kasy, albo, żebym się dostal jeszcze na zieloną, bo jestem 34x miejsc za(woj. maz)

damianzbr    987

właśnie, co teraz z tymi co dziś znaleźli się na zielonym? Kiedy będą rozpatrywane ich wnioski? Kamil9607 szansa zawsze jest, ja np mam wniosek na cały zwrot a na chwilę obecną chyba będę rezygnował z suszarni. Czyli jakieś 50 tys już w twoim kierunku będzie zmierzać. Takich osób jak je jest znacznie więcej, są też plotki że te dokładanie pieniędzy to nie z żadnych przesunięć tylko właśnie rozpatrzyli trochę wniosków poucinali kasy to ludzie sami po rezygnowali i kasy się nazbierało samo z siebie a nie przesunięć, tak też mogło być...

major1310    0

witam jestem 74X miejsc za zieloną listą mazowieckie, są jakies szanse jak myslicie dadzą cos jeszcze, pisze cos w mediach o tym lub mówią?

1piotr1    11

wiecie jak przeliczają ta kasę na osoby automatycznie dla każdego po 300 tys a później weryfikują i przesuwają kasę na następnego? czy liczą średni zwrot dla danego województwa z poprzednich naborów ?

wojo123    3

cześć jestem z woj śląskiego i brakuje 2X miejsc jak myślicie dostane mogę mieć nadzieje czy nie jak myślicie.

Edytowano przez wojo123

marulekk    63

w Lubelskim o ok 800 miejsc powiększyła się zielona lista

i ja wreszcie też sie załapałem nr 38XX

Apolityczny    0

Umnie mazowieckie 170X i cisza Mazowieckie

Mazowieckie nr 35x jutro podpisanie umowy :D

Edytowano przez Apolityczny

Burn    0

nie wiem czy pamietacie ale na samym poczatku jak bylo skladanie wnioskow to byla podana kwota i ilosc wnioskow ktore sie zalapia na ta kwote... wiec jak dla mnie zadna rewelacja z ta powiekszona lista...a po drugie nie kazdy wykorzystuje te 300tys pomocy wiec powinni praktycznie wszyscy dostac co zlozyli..a co jeszcze to przeciez sa poprawki do rozpatrzenia wiele wnioskow moze nie przejsc.... ciekawe kiedy bedzie ogloszona lista ostateczna przez prezesa...

murtek    122

fortera

http://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/modernizacja-gospodarstw-rolnych-kolejnosc-przyslugiwania-pomocy-w-2011-r.html

Burn

W aktualnych listach jest ujęta wnioskowana kwota przez beneficjentów... Z pewnością wielu odpadnie, wielu zakupi maszyny za niższe pieniążki (jak wiadomo każdy składał wniosek w wiadomym celu na jak najwyższą sumę)i wtedy wówczas lista się wydłuży, aczkolwiek nieznacznie.

Ja odziwo, dzięki dodatkowym pieniążkom się załapałem :rolleyes:

pichol    0

mam pytanie jestem z województwa łódzkiego jestem na zielonej liście i mam numer 31XX i chcę się was zapytać ile muszę czasu czekać na rozpatrzenie mojego wniosku i o podpisanie umowy .I czy mam się teraz zgłosić do arimr czy sami list przyślą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha