Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

rafa007    5

jeśli dostałeś już jakieś poprawki to tam powinno być zapisane kto prowadzi Twój wniosek i numer telefonu

aster453    24

Zastanawiam się nad czymś takim a mianowicie już w następnym tygodniu podpisze umowe realizacje 1 etapu do końca 1 kw. i teraz czy lepiej brać maszyny w tym raku czy w następnym. Po pierwsze jeśli teraz dojdzie do skutku na maszyny trzeba czekać ok 2 miechy i bedzie nowy rok i maszyny juz będą starsze o rok (ciągnik, rozrzutnik). nie wydaje mi sie że na wykopki uda mi sie przyprowadzić maszyny tym bardziej na jesienna wywózkę. Jak myslicie ?

Wiadomość z agroFakt.pl

danielhaker    823

W styczniu będziesz miał nowsze o rok ale za to droższe bo na pewno jak co roku cena maszyn pójdzie od stycznia w górę... Wybór należy do ciebie. Chyba że zamówisz w grudniu po starej cenie to wtedy maszyny będziesz miał chyba o rok nowsze- przynajmniej tak mi się wydaje.

malawania    19

łódzkie numerek 47* dziś przyszło wezwanie do podpisania umowy :rolleyes: a nie mogło tak miesiąc wcześniej ;)

aster453    24

mam pytanie co się stanie jeśli kupię maszynę np. mam zabukowan we wniosku 50 tys a ja ja kupię za 40 tys lub jeszcze mniej to czy tak można, Czytając wzór umowy powinienem kupić tylko o 10 % mniej a czy więcej też można ?

jacek456788    0

U mnie 170x 2 poprawki odesłałem pod koniec czzerwca i cisza zastanawiam się czy mi dadzą taki ciągnik jaki chciałem może do grudnia podpiszę umowę jak myślicie :sory że tak wczas ale z dysky wróciłem jak co weekend z moją dziewczyną

whatever    0

A co słychać w łódzkim ktoś umowy juz podpisał ja numer 26xx i cisza.....???

w łódzkim nr 5XX podpisałem umowę w tamtym tygodniu, ale około godziny chodzą po pokojach zanim podpiszą jedną umowę dlatego to podpisywanie tak wolno idzie

aster453    24

jeszcze takie pytanie w umowie mam napisane że wniosek o płatność mam złożyć między 15 a 30 danego miesiąca czy to znaczy że nie mogę wcześniej złożyć wniosku o płatność ?

Edytowano przez aster453

ciapekc328    0

nowe listy są, a 154 mln euro jeszcze nie rozdzielone... :(

A to znalazłeś w internecie czy gdzieś wyczytałeś?jak byś mógł to podaj link :unsure:

Edytowano przez ciapekc328

naj1306    1

jeszcze takie pytanie w umowie mam napisane że wniosek o płatność mam złożyć między 15 a 30 danego miesiąca czy to znaczy że nie mogę wcześniej złożyć wniosku o płatność ?

Możesz wcześniej.Przeczytaj dobrze umowę tam wszystko pisze :D

men0410    0

Witam , jakie są warunki uzyskania takiej dotacji.Jaki jest przedział wiekowy i ile mażna dostać? :unsure:

Edytowano przez men0410

Bioalians    0

W związku z ogłoszeniem przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) naboru wniosków o przyznanie pomocy z działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej", zapraszam wszystkich do zapoznania się z ofertą dostępną na stronie:

http://bioalians.pl/mikrobiogazownie.html

zapraszam również do prenumerowania newslettera

aster453    24

Chciałbym zapytać bo w związku wniosekiem na modernizację będe zakłądać dojarkę przewodową. Teraz mam bańkową i zbiornik znajduje się gdzie indziej a teraz będzie się znajdować w pomieszczeniu gospodarczym obok obory. I teraz mam pytanie gdzie znaleźć wytyczne jak przygotować takie pomieszczenie tzn. kafelki czy panele mogą być, czy musi być wetylacja (okna, kratka), jaki zbiornik na ścieki bo będę musiał go zainstalować obok chlewa wkopać go itp.

Help gdzie znaleźć pomoc w jaki sposób to zrobić ?

klaas111    0

Wiadomo może już coś na temat decyzji Komisji Europejskiej co do zwiększenia puli na MGR (154 mln euro)? Bo z tego co się orientuję mieli czas na danie odpowiedzi jakoś na początku września.

pawel1989    0

wie ktoś coś może na temat naboru wniosków w 2012 roku, czy taki nabór będzie oraz jakie są ewentualne terminy?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha