Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

rancho0111    0

warm-maz lista dłuższa o 100 nr jest teraz 375.

do mnie jesz cze daleko... jakies 3,5 stówy ...

pozdro.nadzieja umiera ostatni

lawa3p    6

na kujawach też się wydłuzyła o jakieś 200 miejsc i się zmieściłem ciekawe czy będą normalnie poprawki wysyłać czy nie

Wiadomość z agroFakt.pl

rafa007    5

co z tego że wydłużają listę kiedy to podpisywanie wniosków idzie im jak krew z nosa. chcesz się rozwinąć a oni uprzykrzają że chyba za duże maszyny. Lista się w znacznym stopniu wydłuża bo nie wszystkim wszystko przyznają albo każą brać mniejsze i tańsze z tond odkładają grube pieniądze a reszta to tylko chwyt przed wyborami że co oni nam nie dają

padelec    1

Witam wszystkich kumatych i mam do was pytanko tpanowie. Otóż wniosek u mnie został złożony na maszyny, z których teraz chciałbym zrezygnować i kupić inne, ale niestety znacznie droższe(powyżej 10%) niż te "stare" we wniosku. Moje pytanie jest następujące: Czy dadzą mi dofinansowanie na droższe maszyny? Jeżeli nie to czy jest inna opcja, mianowicie słyszałem, że ogólna kwota zwrotu musi być taka jak we wniosku, jeśli to prawda to czy mógłbym zrezygnować, np z dużego ciągnika i przeżucić tą kasę na lepszą belarkę i mniejszy ciągnik?

pozdro - padelec:)

arek14    0

Oj @padalec będzie ciężko. Jak ma być większy zwrot to pewnie na to nie pójdą :unsure: . Lepiej nie kombinować bo mogą jeszcze wniosek odrzucić. Usłyszałem znowu że kasa na modernizacje została przerzucona 'po cichu' na klęski żywiołowe :o . Co do naboru w 2012 to znowu będzie zamieszanie i nieliczni dostaną kase ;[ . Dopiero nadzieja obudzi się gdy będzie nowy budżet PROW 2014-2020 ;) . Wtedy to może wszyscy dostaną bo będzie kasa. Może już pierwszy nabór będzie w ostatnim kwartale 2013 roku :rolleyes:

racic    0

modernizacja wstrzymana do 8 września,dziś dzwoniłem do Zamościa wczasy :mellow:

malawania    19

witam wszystkich mam takie pytanko, czy po podpisaniu umowy można wziąć część maszyn a resztę później? :unsure:

świętokrzyskie jak zwykle na burym końcu białej listy jest 1100 a łaskawie sawicki dołożył całe 68 sztuk oj kochany tym wyborów u nas więcej nie wygrasz jedna wielka porażka pozdrawiam.

ZCBooster    0

witam wszystkich mam takie pytanko, czy po podpisaniu umowy można wziąć część maszyn a resztę później? :unsure:

Można, tylko nie wiem czy nie trzeba było tego umieścić w planie. Ja mam tak i biorę ciągnik od razu po podpisaniu a resztę za rok.

Robben    0

Witam wszystkich.Wczoraj została podpisana umowa z Agencją numer 1XX województwo Kujawsko-Pomorskie

daro87    1

Dla kolegów z lubelskiego- oglądaliście wczorajsza panoramę? Możliwe że co piąty nie dostanie modernizacji? :blink: Tu jest link: tak gdzieś od 9.30 min Mój odnośnik

aż 20% w wyniku weryfikacji miało by odpaść... to dużo

said    0

na kogo będziecie głosować w wyborach? ja zdecydowanie głosuję na PO. kujawsko-pomorskie

padelec    1

na kogo będziecie głosować w wyborach? ja zdecydowanie głosuję na PO. kujawsko-pomorskie

zdecydowanie nie dla rudego!! głosuję na PiS

strzymek    15

jak chcecie zobaczyć uśmiech Pawlaka to głosujcie na PSL :) ja przynajmnioej tak robie jakby nie było to chlopska partia a w temacie Sawicki w agrobiznesie mówił że dołoży jeszcze 250mln €

Tomek07    0

zdecydowanie nie dla rudego!! głosuję na PiS

Pis już pokazał na co go stać i zrezygnował z rządzenia po 2 latch więc nie sądze by teraz udało im sie dotrwać do końca kadencji, ja chcę zobaczyć uśmiech pawlaka:D

Nikita_Bennet    100
jak chcecie zobaczyć uśmiech Pawlaka to głosujcie na PSL :) ja przynajmnioej tak robie jakby nie było to chlopska partia a w temacie Sawicki w agrobiznesie mówił że dołoży jeszcze 250mln €

Jakby rozpoczęli kolejny nabór to można się zastanowić nad głosowaniem na PSL, nabór nie tylko dla mleczarzy jak to miało miejsce w kilku województwach. Dodali trochę kasy żeby ludzie głosowali, kiepska zagrywka zamiast dobre rządzenie i modernizacja rolnictwa.

1piotr1    11

wiecie jak będą rozdzielać te dodatkowe pieniądze ? tak samo jak było podzielone w styczniu czyli te 70 mln proporcjonalnie na każde województwo??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się