Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

kostrzewa24    0

w jednej agencj podpisują umowy a w zachodniopomorskiej powysyłali pisma że na trzy miesiące wstrzymują się bo jest dużo wniosków aż 50 to jest szczyt szczytów

ksys    2

@Patryk 2792 poprawek żadnych nie miałem.Sąsiad ma nr 28xx dostał poprawki prawie 2 miesiące temu.Widocznie do 3000 numerów rozdzielili wnioski ,a pozostali muszą czekać.

Wiadomość z agroFakt.pl

aster453    24

jak uzasadnić prasę rolującą tylko 13 ha a dają od 20 ha mam ine dzierżawy jednak kiepsko bez umowne i nie da się zapisać tego na umowę

sierak    0

Jak to jest z tymi zmianami do umowy czyli aneksami . Czy komuś z was odrzucili aneks do umowy , a jeśli tak to z jakiego powodu?

podcepiomy    34

U mnie były porawki już :) Numer 12xx i jak na razie cisza jak przed burzą <_< i jestem z Lubelskiego

janusz20    105

jak uzasadnić prasę rolującą tylko 13 ha a dają od 20 ha mam ine dzierżawy jednak kiepsko bez umowne i nie da się zapisać tego na umowę

Ja pisałem że mi będzie potrzebna do robienia siano-kiszonki a na usługi liczyć nie mogę bo w mojej okolicy nikt takich usług nie swiadczy. tyle że na 18,5 ha, a czy to przeszło to jeszcze nie wiem.

sterydek    23

Dzwonilem do agencji dzisiaj i gosciu powiedzial ze wszystkie papiery sa w porządku, tylko zeby teraz czekac <_<

Malopolska

Kristaps    5

Trzeba czekać, pewnie bliżej wyborów będzie więcej się działo w kwestii podpisywania umów :D

gryzek    0

dziś przyszło pismo z Zaproszeniem do podpisania umowy:)

podlaskie 23X :rolleyes:

Mi przyszło przesuniecie wniosku o trzy miesiące nie wiem dokładnie z jakiego powodu (kwilowy brak pieniędzy chyba ) z tego co wiem wniosek jest raczej kompletny pozostaje tylko czekać :mellow:

małopolska

jacek456788    0

Koledzy weniosku na prow mam zetora fortere 105 tak się zastaniawiam ile ten zetor spali w prasie rolującej a ile w pługu na 1 motogodzine

Od tych spraw są inne tematy, nie zaśmiecaj tego wątku!

Edytowano przez krolikNH

Pavvelek    1

Ja w łódzkim nr 2x już 3 poprawki 2 tyg temu zawiozłem. Babka powiedziała ze termin realizacji zakupów maszyn na sierpień mi wyznaczy a tu nagle pismo że ze względu na duża liczbę wniosków i trudności rozpatrzenie nastąpi do 8.10.2011r. Zadzwoniłem się zapytać o co chodzi a ona na urlopie do 25 :D Rozpatrzenie do 8.10.2011 czyli równie dobrze mogą teraz rozpatrzeć czy tam w sierpniu, mam przynajmniej taką nadzieje.

DanielFarmer    104

moja w podlaskim tez na urlopie do 25....coś mi tu śmierdzi...może to są urlopy odgórnie narzucone żeby odwlec robotę bo kasy nie ma i zarazem przeciągnąć realizację pod wybory :D

KamilW    3

92x Małopolskie dzisiaj przyszedł list z informacją o przesunięciu terminu rozpatrywania o 3 miesiące ;[

Junkers    42

Pozycja 26xx w woj. Łódzkim i w zeszłym tygodniu przyszło pismo, że termin rozpatrywania wniosku będzie przesunięty na 8 X 2011r. Jeśli to będzie szło w takim tempie to z moją dosyć odległą pozycją nie uporają się nawet przez 2 lata z podpisaniem umowy, przynajmniej na przyszły rok na nic nie liczę...

Edytowano przez Junkers

kuba667    0

a w lubelskim chyba coś staneło ?! bo był u mnie z war-polu i mówił mi że parę umów podpisano z tych con im prowadzi wniosek a inni nawet pierwszych poprawek nie dostali ;[

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Numer 23XX podpisał umowę, woj. mazowieckie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się