Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

jacek456788    0

właśnie mazowieckie nic się nie dziejie , składał ktoś na MGR beczkę do gnojowicy na co tam zwracają uwage słyszałem że do stanowisk się czepiają

Wiadomość z agroFakt.pl

Burn    0

A jak tam w Lubelskim??? jakie miejsce juz dostalo wiadomosc kiedy podpisac moga a jakie miejsce juz podpisalo umowe..ja 30xx i cisza;/

Zajcev    0

Koledzy, dostał już któryś poprawki, będąc na białej liście? Jak tak to w jakim województwie? Jak tam postępy w małopolskim? :rolleyes:

ejczbio    24

W poniedziałek podpisuję umowe-Lubelskie

Nieźle, 6 razy więcej wniosków u Was a szybciej idzie niż w podlaskim... W podlaskim chyba umowy wstrzymane? Wie ktoś coś?

DanielFarmer    108

Podlaskie szkoda gadać.Wszędzie kombinowali z kwotami mlecznymi a tylko u nas zostało to nagłośnione i w związku z tym się czepiają ludzi i ja będąc na końcu listy bede czekał w nieskończoność, juz sporo czasu temu oddałem pierwsze poprawki i cisza....

ejczbio    24

A właśnie w innych województwach też sprawdzają pod kontem (przekrętów na które sami dali zezwolenie) czy tylko u nas? Ja poprawki oddałem na początku maja, dzwoniłem tydzień temu, to prowadzący wniosek jeszcze nie zaglądał, bo wniosek leży w kolejce. Ogólnie średnio sprawnie im to idzie.

bialy2005    193

w wiekszosci arimr kontrola techniczno ekonomiczna jest robiona jednoczesnie z poprawkami po pierwszych poprawkach jak juz wniosek jest kompletny. Wtedy albo sie czegos czepia albo nie i to tyle :)

kamzie    0

Panowie a wiecie moze jak sytuacja w świetokrzyskim bo mi dalej nic nie przyszło a numer mam 18x ;/ i jak dzwonie to mi mówią że prosze czekac prosze czekać ;/ masakra jakaś......

Kosowski    0

A ta kontrola techniczno ekonomiczna jest robiona w gospodarstwie u rolnika? na co zwracają uwagę przy kontroli? po drugie jeśli jestem młodym rolnikiem i za czołem od stycznia tego roku i mam trzy lata do dostosowania gospodarstwa do wymagani wiec czy ta kontrola będzie mnie dotyczyć ?

jacek456788    0

sory że tak wczas z dyskoteky wróćiłem naczym polega kontrola techniczno ekonomiczna czego się czepiają bądz na co zwracją uwage

proximaplus    1

Warmińsko-Mazurskie nr 9xx też przyszło że brak środków :(

Pisze że wniosek poprawny i jeżeli środki się znajdą to dostaniemy a jeżeli się nie znajda to niestety nie :(

Edytowano przez proximaplus

Zajcev    0

Koledzy, dostał już któryś poprawki, będąc na białej liście? Jak tak to w jakim województwie? Jak tam postępy w małopolskim? :rolleyes:

jacek456788    0

2 godziny odespałem i pobudka właśnie oco chodzi z tą kontrolą techniczno ekonomiczną sprawdzają czy jest odpowiednia ilość ha i esu i naco zwracają uwage

rafa007    5

a odnośnie tej kontroli to w fazie po dostarczeniu poprawek mogą jeszcze zakwestionować wybrane maszyny??!!

W mazowieckim numer 32XX dostałem poprawki ponad dwa tygodnie temu dowiozłem dwa dni później poprawione do agencji dzwoniłem do pani która prowadzi wniosek powiedziała że na chwile obecną nie ma podstaw żeby wniosek został odrzucony Wacham się teraz czy zamawiać już ciągnik jak w moim przypadku czy lepiej jeszcze nie??!!

możesz spróbować sprzedać ja komuś ze swojej okolicy tak bez umowy żeby ciągle na Ciebie stała ale w razie kontroli mógł Byś ja przyprowadzić na dzień pokazać że jest:)

szczewko    31

Zach-pomorskie numer w pierwszej 5 i dzisiaj przyszło pismo o przesunięciu rozpatrzenia wniosku o 3 miesiące ze względu na duży napływ wniosków.50 wnioskow do rozpatrzenia i taki problem sie zrobil w agencji :lol: Kasy nie maja i tyle,po drugie wakacje za pasem ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha