Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacek456788    0

śłuchajcie a czy przy zakupie ciągnika to ARIMR przyznaje moc jak w poprzednich MGR było że ARIMR czy jakskładałem na zetor frotera 105 to musze go wziąść czy moge troche wiekszego a tak wogole to zetor frtera 105 z intelcoolerem turbo to ile ma właśćiwie km jedni mówiąże mają 135km ale czy to prawda chciałbym się dowiedzieć dzięki z góry za odp

lamboEVO100    175

a czy jeśli składałem na budowę obory i maszyny to mogę zrezygnować z części pieniędzy na oborę na rzecz maszyn ?

Wiadomość z agroFakt.pl

lawa3p    6

zetor forterra 105 ma 101km ja wiem że jak złożyłeś na 100 km to musisz kupić taki chyba że zmieniesz wnoisek

bosman    0

Od czerwca wchodzą nowe modele zetorów 105 będzie miał 107 KM.

Jerry28    4

A kto wypełnia tak wniosek, że wpisuje konkretną moc a nie przedział mocy od do ? Lepiej sprawdź co masz we wniosku wpisane ;).

lawa3p    6

ja mam wpisane bo też biore zetroa 90 kmi koniec niewiem czemu sam nie wypełnałem pisała mi gościara z odr-u

masfer5455    6

łódzkie - sąsiad jakiś tydzień temu dostał poprawki ale z grupy mleczarzy jakoś pierwsza setka

katator    115

Ten cały cyrk jak to nazwałeś jeszcze się na dobre nie zaczął. Puki co trwa dopiero wstępna weryfikacja poprawności złożonych wniosków. Na razie nie ma co liczyć na podpisanie umowy bo ARiMR nie ma jeszcze wzorów umów. Dopiero w 3 kwartale szczęśliwe numery z początków list i racjonalnie uzasadnionymi inwestycjami mogą liczyć na jakie konkrety ze strony agencji. Puki trzeba uzbroić się w cierpliwość. W poprzednich naborach niektórzy czekali po półtora roku na jakąkolwiek odpowiedź, także niema co się gorączkować.

lawa3p    6

Ten cały cyrk jak to nazwałeś jeszcze się na dobre nie zaczął. Puki co trwa dopiero wstępna weryfikacja poprawności złożonych wniosków. Na razie nie ma co liczyć na podpisanie umowy bo ARiMR nie ma jeszcze wzorów umów. Dopiero w 3 kwartale szczęśliwe numery z początków list i racjonalnie uzasadnionymi inwestycjami mogą liczyć na jakie konkrety ze strony agencji. Puki trzeba uzbroić się w cierpliwość. W poprzednich naborach niektórzy czekali po półtora roku na jakąkolwiek odpowiedź, także niema co się gorączkować.

mam nadzieje że do końca tego roku się wyrobią bo ja chce na wiosne maszynę mieć

mlody0239    1

Witam. jestem nowicjuszem na forum. Mieszkam w województwie lubelskim. chciałbym się dowiedzieć jezeli mam numer 372x to jakie mam szanse na otrzymanie dofinansowania? czekam na odp w sprawie wniosku i nie mogę rozpocząć inwestycji;/ będę wdzięczny za rzetelne odpowiedzi:)

mati2311    0

Jacek 4567889 może lepiej niech ta Twoja dziewczyna wróci z tej obory i pisze posty na tym forum. zetor 105 ma 135 koni , to napisał młody człowiek , który ma podobno kilkadziesiąt krów i hektarów.

żal.

danielhaker    803

Przecież to po modelu można wywnioskować ile tak mniej więcej ma kucyków :P

17xx i są poprawki. Jestem młodym rolnikiem i zobaczymy co bedzie. Narazie piszą zeby uzupelnic wniosek.

Witam. jestem nowicjuszem na forum. Mieszkam w województwie lubelskim. chciałbym się dowiedzieć jezeli mam numer 372x to jakie mam szanse na otrzymanie dofinansowania? czekam na odp w sprawie wniosku i nie mogę rozpocząć inwestycji;/ będę wdzięczny za rzetelne odpowiedzi:)

Jak będą jakies dodatkowe środki na MGR to dostaniesz a tak to niewiadomo. Tak mi sie wydaje. Nie wiem jak inni uważają.

franec    0

Witam, może mi ktoś podesłać link do aktualnej listy z mazowieckiego? Próbuję wejść na stronę agencji ale bez powodzenia.

franec    0
Napisano (edytowany)

Dzięki. Próbuję otworzyć ale to droga przez mękę.

Rzeczywiście aktualna- od marca lista przesunęła się o 4 osoby w mazowieckim.

Edytowano przez franec

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się