Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pioter03    26

Ja 68xx i nadal cisza ;), mazowieckie.

Priorytet mleczarstwo, chyba poto, żeby potem kupować nasiona QQ, tylko, żeby z tego niezłe qq nie wyszło <_<

Mam rozumieć że masz numer czterocyfrowy zaczynający się cyfra "6" ? Jeśli tak to się chyb nie doczekasz bo jeśli taki posiadasz to jesteś daleko poza zieloną lista.

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro30    10

No i co z tych poprawek jak ja ponad miesiąc temu swoje odesłałem i cisza .Do zimy się pewnie odciągnie wszystko ale to może i lepiej bo teraz to brak czasu na różnego typu załatwiania.

zmija2a    1

pioter03 doczekam się bo taki jest KPA, a w którą stronę to pójdzie to już.... ;) Sprzęcik stoi na podwórzu, sprawdzony, przetestowany. GVA - to chyba ze 300%, ale wszystko zależy.... na co ja nie mam wpływu.

Chodzi mi o coś innego. Ktoś tu mydli - i chyba nie jest to już szampon pokrzywowy ;) "co siać, a co kosić" :blink:

Edytowano przez zmija2a

rob334    3

Kujawsko pomorskie numer 40x dziś przyszły poprawki, bardzo dużo do poprawienia w kosztorysie inwestycji,

ozon87    29

W agrobiznesie mówili, że za 2-3 tyg będą podpisywane pierwsze umowy. A ja ciągle daleko za listą :unsure:

Markus    17

Lubelskie numerek 5xx, dzisiaj otrzymalem poprawki :)

Edytowano przez Markus

timasz    52

kurcze za 2-3 tygodnie to troszke pozno :/ ale co zrobic jak unia daje dofinansowanie to i poczekamy ;)

Walec    0

nr 166x i dziś przyszły poprawki :P

Edytowano przez Walec

Ursus11    19

Znajomi numery 90x i 14xx byli już w agencji(mazowieckie).. To jak już 24xx dostają poprawki to my za jakiś miesiąc.. :P ale coś nie wierze że już by doszli do tych numerów

Jerry28    4

201X, lubelskie, dzisiaj telefon z ARiMR w sprawie poprawek. Aż się zdziwiłem, że w sobotę i do tego przed "długim łykendem" pracują. Ale widocznie terminy gonią więc muszą harować i w dni wolne.

bialy2005    193

zamawiac to juz mogłes od momentu ukazania list :) a zeby było pewne czy dostaniesz dofinansowanie to musisz podpisac umowe :) do tego momentu wszytkie zakupy na własne ryzyko :)

foka71    1

Wczoraj zasłychnąłem od człowieka z mazowieckiego,że miał tylko jedną małą poprawkę i już dostał zaproszenie do podpisania umowy na 20 maja.

Wczoraj zasłychnąłem od człowieka z mazowieckiego,że miał tylko jedną małą poprawkę i już dostał zaproszenie do podpisania umowy na 20 maja.

A który miał nr jeżeli można wiedzieć?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się