Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

bialy2005    193

jesli jest elektoniczny to tylko wykaz srodków trwałych bez pierwszej strony. miałem z tym przejscia tzn chcli pierwsza strone która nie istnieje w wersji elektronicznej ale moje wyjasnienia na szczescie wystrczyły :)

shrek    1

hejka czy ktoś jest z podlaskiego ?? nie wiecie czy coś ruszyło z wnioskami ??

Dragon7340    0

Witam, ktoś wie jak w opolskim z wnioskami. Lista ma tylko 206 numerków... i lipa. Moze im double blast jest potrzebny bo za bardzo sie opierd***ja. Pozdrawiam wszystkich oczekujacych!

Wiadomość z agroFakt.pl

Stas25    1

Cześć wam mam pytanie jeśli chodzi o mazowieckie czy ktoś dostał poprawki w okolicach numerka 170 bo mi nic nie przychodzi

ejczbio    24

Ruszyło ruszyło, tylko wooolnnnoooo :lol:

Dzisiaj w Agrobiznesie Sawicki się wypowiadał, iż w woj. podlskim będą kontrolowane osoby, które sprzedawały kwotę mleczną na krótko przed 3-17 stycznia, ponieważ jest dużo donosów anonimowych...

Edytowano przez ejczbio

gryzek    0

numer na liście 23* poprawki przyszły jakiś tydzień temu:)

Edytowano przez gryzek

DanielFarmer    105

Dzisiaj w Agrobiznesie Sawicki się wypowiadał, iż w woj. podlaskim będą kontrolowane osoby, które sprzedawały kwotę mleczną na krótko przed 3-17 stycznia, ponieważ jest dużo donosów anonimowych...

To sprawdzanie wydłuży trochę ale kombinatorzy odpadną Ci co sprzedali....a Ci co kupili?ich sprawdzać nie będą ale ciekaw jestem jak spełnia wymagania co do poziomu produkcji założone w w planie rozwoju gosp gdy dajmy na to ktoś miał 100tys a kupił 50tys to jak to zrealizuje?wtedy to dopiero będzie płacz jak przyjdzie zwracać z odsetkami a kredyty na sprzęt zostaną

sorki za mały off top

DanielFarmer    105

dokładnie o to ale rozwijać z poziomu ok 150 tys i wyżej....a jeśli ktoś ma te np 100tys...a we wniosku 150 to to o te ok 8-10 sztuk krówek musi zwiększyć + przychówek a nie zawsze jest w stanie :P

foka71    1

Z tego co wiem,to niektórzy dostali w poprawkach pytanie:W jaki sposób planuje Pan(Pani) osiągnąć 150 tys.litrów mleka rocznie,NIE ZWIĘKSZAJĄC STADA PODSTAWOWEGO?(To dla tych,którzy dokupowali kwotę, i to nie jakieś marne kilka lub kilkanaście tysiecy ltr.)

slaw17    22

Znając życie to większość napisze że poprawią wydajność krów. Jeśli ktoś ma marne 4-5 tyś kg od krowy to ok ale przy 7-8 tyś kg to Pani z agencji w taki argument nie uwierzy :rolleyes:

shrek    1

To sprawdzanie wydłuży trochę ale kombinatorzy odpadną Ci co sprzedali....a Ci co kupili?ich sprawdzać nie będą ale ciekaw jestem jak spełnia wymagania co do poziomu produkcji założone w w planie rozwoju gosp gdy dajmy na to ktoś miał 100tys a kupił 50tys to jak to zrealizuje?wtedy to dopiero będzie płacz jak przyjdzie zwracać z odsetkami a kredyty na sprzęt zostaną

sorki za mały off top

POPRAWCIE MNIE JEŚLI SIĘ MYLE ALE Z TEGO WYNIKA ŻE CI CO DOKUPILI SPORĄ KWOTĘ POMIĘDZY 3 A 17 MOGĄ ODPAŚĆ ?? A NA PRZYKŁAD CI CO SPRZEDALI SPORĄ KWOTĘ TO CO ??

hodowca94    168

shrek Z tego wynika że ci co kombinowali odpadną jeśli odnajdą jakieś nieprawidłowości i na dodatek potem będą mieli poważne problemy.

kristofweid    0

czy jest ktoś na forum z młodych rolników? którzy przejeli niedawno gospodarstwo... na jakim jesteście miejscu w lubelskim...bo ja mam ponad 8esu które miałbym osiągnąć w tym roku i jestem na 46XX miejscu

Pozycji 24XX i ani widać ani słychać,pewnie jeszcze nie jeden raz słońce zajdzie.

Edytowano przez kristofweid

Junkers    42

ale o tym co w łodzi nikt nie napisze bo po co :rolleyes:

Dokładnie w Łódzkim cisza, i forumowicze z łódzkiego śpią :huh: Z mojej wsi jest z siedem osób na zielonej liście i powiem że u nich też żadne poprawki, cisza zupełna ;[ .

jacek456788    0

jak myślicie w tym sezonie może uda się że zakupie maszyny na ten sezon

Edytowano przez jacek456788

danield28    33

Jeśli ktoś składał na rozwój produkcji mleka nie musi zwiększyć kwoty produkowanego mleka... Ci co kupili kwotę aby mieć więcej punktów będą mieć problem gdyż muszą nie tylko wykazać się kwotą mleczną ale także 5 letnim planem produkcji mleka oraz umową na taki okres z mleczarnią... Ci co napisali we wniosku, że osiągnął wydajność 20-30 tys kg będą musieli już posiadać nową kwotę mleczną na dzień składania wniosku o płatność... W dodatku jak ktoś już pisał wcześniej, agencja nie pójdzie raczej na to, że zwiększymy wydajność krów, będą ludzie musieli zwiększać stado... Pozdrawiam

grucha18    2

No to ja was pocieszę bo też jestem z łódzkiego i od jakiś 3 dni mam już poprawki przysłane a mam numer lekko ponad 160.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się