Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

patryk90    4

Dostał już ktoś poprawki z mazowieckiego?

nie krzycz

Edytowano przez Matey
caps lock

sojka    0

nie wiem jak mam to rozumieć jestem na miejscu 27.. i dziś po aktualizacji spadłem o 1 pozycje. czyli ktoś z białej listy wskoczył na miejsce wyżej to chyba jedyne logiczne wytłumaczenie ale czy to jest możliwe

Wiadomość z agroFakt.pl

ozon87    29

Zmieniły się wasze pozycje na liście po aktualizacji? Bo ja jak byłem daleko za listą tak nadal jestem...

demolka19    0

Widzę że nie jestem sam :blink: ja jestem z lubelskiego i spadłem o 3 miejsca. Czyżby znowu jakieś przekręty? <_<

przemol87    41

w moim wolewodztwie osoba z pozycji 1572 wskoczyla na 972...ciekawe jak?

ale to nic bo wczesniej byla na zielonym

natomiastr pewien pan awansowal z 34XX na 13XX

Edytowano przez przemol87

danield28    33
w moim wolewodztwie osoba z pozycji 1572 wskoczyla na 972...ciekawe jak?

A co w tym dziwnego kilka stron wcześniej jeden z forumowiczów pisał, doszło do zgubienia dokumentu z wielkością ESU i był daleko kiedy dokument się znalazł może dojść do ponownej weryfikacji i zmiany miejsca, takich sytuacji i innych może być wiele...

Druga sprawa to przestańcie się dopatrywać jakiś przekrętów, jeśli ktoś coś dostał to już musiał to zrobić nielegalnie?! k**wa co niektórzy to myślą, że jeszcze jest komuna... Pozdrawiam

nowy333    0

To zależny od rodzaju inwestycji jaką będziesz realizował na PROW.

ja skladalem w pierwszym naborze ,ale jako rezygnujacy z porodukcji mleka a maszyny na ktore skladalem nie sa zwizane z produkcja zwierzeca

racic    0

Widzę że nie jestem sam :blink: ja jestem z lubelskiego i spadłem o 3 miejsca. Czyżby znowu jakieś przekręty? <_<

witaj w klubie ja spadłem o 5 pozycji. :blink:

jacek456788    0

To zależny od rodzaju inwestycji jaką będziesz realizował na PROW.

składałem na mleczarstwo w mazowieckimn i jestem na liśćie 1xxx składałem o maszyny do produkcji mlecznej ciągnik kosiarkie ,roztrząsacz , zgrabiarke ,rozrzutnik itd będzie potrzebne zaświadczenie od powiatowego

Marti    0

Mam takie pytanie do forumowiczów ze świętokrzyskiego związane z nową listą, a mianowicie zauważyłem dziwny przypadek: gość który był dobrze po 2XXX miejscu nagle został przesunięty w okolice 2XX. Dodam że jest to pracownik jednego z ODR-ów. Znam gościa bo miał mi robić wniosek. Więc co to są za przekręty bo to jest szok i nie dowierzanie.

krystian96    0

mam zawyżone oferty o ok. 30 tys. i czy jak mi zostanie coś kasy to będę mógł dobrać jakąś jeszcze maszynę

lawa3p    6

Dostał już ktoś jakieś poprawki z kujawsko-pomorskiego :D ?

ja coś słyszałem że dopiero za miesiąc bedę poprawki

foka71    1

Jak nie było tej maszyny we wniosku,to zwrotu na nią nie dostaniesz,ale dealerzy idą na taki układ,że za większe faktury na poszczególne maszyny,za resztę kasy możesz coś dobrać u nich,bo gotówki i tak nie będą chcieli Ci oddać.

rutek22kret    0

dlaczego wogóle nie wyjaśniają o co kaman z tymi poprawkami, ja jestem na tej samej pozycji w mazowieckim i wszyscy moi znajomi też nie wiem co jest grane mogliby coś wyjaśnić

foka71    1

Moim zdaniem,to Agencja musi teraz wklepać wszystkie dane z wniosków do systemu i stąd te minimalne zmiany na liście,bo wiadomo,że przez te 10 dni nie dali rady wklepać wszystkich wniosków,więc są potrzebne aktualizacje list co jakiś czas.Dopiero jak skończą wprowadzać wszystkie wnioski do systemu,to zaczną się na dobre poprawki.Ale to jest tylko moje zdanie.

dipol    2

Nie wiem czemu ale w świętokrzyskim zamiast zeby lista zielona się powiększała to sie pomniejsza :unsure: Ja jestem na zielonym i spadłem o jedną pozycję ;[

18bamber    26

Witam. mam proźbe ponieważ nie mogę odtworzyć nowej listy z poprawkami to czy mógł by ktoś sprawdzić w woj. lubelskim Chodziński Mirosław?? Z góry dzięki.

demolka19    0

Witam. mam proźbe ponieważ nie mogę odtworzyć nowej listy z poprawkami to czy mógł by ktoś sprawdzić w woj. lubelskim Chodziński Mirosław?? Z góry dzięki.

Twój numer to 4000

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się