Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Pawel1344    0
lamboEVO100    175

@jankess mi się wydaje że wlaśnie przesuną na MGR bo to jest najbardziej popularny program i bardzo wiąże się z rozwojem gospodarstw a RS raczej nie wpływaja zbytnio na rozwój

pacorabane    0

ja z dobrych żródeł dowiedziałem sie że połowa wniosków na polu białym dostanie a druga połowa odpadnie dotyczy to Lubelskiego

Edytowano przez pacorabane

Wiadomość z agroFakt.pl

farmer08    3

Ponad 23 ESU bez GVA i 3XXX miejsce na liście w woj. kujawsko-pomorskim. Dobrze, że wniosek sam robiłem -zawsze to jakiś zysk. No cóż trzeba teraz rękawy zakasać i gnój wyrzucać, żeby coś nowego kupić za własną kasę. ;) Powodzenia wszystkim co dostali i co nie dostali !!! P.S. nie wylewajcie znowu tak łez na tym forum. Podziękujcie rządowi bo wprowadza wszystko po 5 zł :(

Edytowano przez farmer08

jacek1296    63

Kuj-pom, ESU 27,28; GVA; niemleczarz 147x.Gratulacje dla szczęśliwców.A dla pozostałych GŁOWA DO GÓRY na tym się świat nie kończy.

vicia1223    10

jutro wiozę zaliczkę ale na auto .;p a ze sprzętem czekam do czerwca, lipca , nie liczę na jakieś środki i kupuję za kredyt MR .

Na Mazowszu Do nr 5000 można jeszcze liczyć na jakieś ochłapy wg moich obliczeń.;p

Pozdrawiam .

wojo123    3

ja dzwoniłem do agenci i mi powiedzieli że osoby na białej liście nie mają szans chyba że ktoś zrezygnuje z zielonej listy to może pare osób więcej dostanie

kozulek2    228

jutro wiozę zaliczkę ale na auto .;p a ze sprzętem czekam do czerwca, lipca , nie liczę na jakieś środki i kupuję za kredyt MR .

Na Mazowszu Do nr 5000 można jeszcze liczyć na jakieś ochłapy wg moich obliczeń.;p

Pozdrawiam .

jasne,przecież auto to priorytet...tylko nie pomyl auta klasy C z autem na literę C ha..ha chwalipięto.

Dangio    0

czy to prawda że rozpatrując wnioski od gospodarstw nastawionych na produkcję mleka agencja nie brała pod uwagę GVA???

Renault9514    49

ja z dobrych żródeł dowiedziałem sie że połowa wniosków na polu białym dostanie a druga połowa odpadnie dotyczy to Lubelskiego

Naprawdę???...a kto Ci tak mówił?

Dobre by to było

Tomi89    0

Ja niedostałem, zapowiada się że niedostanę;/ a co miałem kupić to kupię nie nowe ale uzywane!:P

Jakub667    72

może 100 z białej listy jeszcze się załapie ale może

wsiok    1

heh gdyby w Polsce "żyło sie lepiej " to też bym składał a tak to nie wiadomo co bedzie jutro może znów jakis "cud gospodarczy" w postaci upadających cukrowni, mleczarni lub zakładów miesnych, ale jak ktos ma kase może składac

chrobi123    0

woj świętokrzyskie 90 parę na białej liście, jest jakaś szansa czy kupować używki już czy czekać jednak?

kamil9607    9

A ja z dobrego źródła wiem, że w mazowieckim do 5300 byli ci z GVA, a odrazu po nich, ci którzy mieli same 28esu bez GVA

Edytowano przez kamil9607

chrobi123    0

świętokrzyskie i miałem 23,5esu bez gva, no i miejsce 120x i właśnie nie wiem, co robić bo to jest 90 miejsc za zielonym, czy są jakieś nadzieje i czekać czy kupować używany sprzęt?

skfarek    0

Witam ja w lubelskim jestem na 40xx miejscu i mam jeszcze jakieś nadzieje, miałem około 60 ESU. Moim zdaniem im więcej ESU tym lepiej. Oglądałem wczoraj w telewizji wypowiedz dyrektora lubelskiej placówki ARIMR i powiedział ze raczej dla wszystkich wystarczy pieniędzy bo dołążą jeszcze kasy z innych działań. Bądzmy dobrej myśli.

kamil9607    9

chrobi

Ja na twoim miejscu bym poczekał

Edytowano przez kamil9607

racic    0

zanim się dogrzebią do 27xx to z pół roku , jak nie dłużej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się