Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

andzin    3

Mazowieckie 9 esu i 30% GVA. Miejsce 48XX. To nie ma szans. Wie ktoś czy na różnicowanie jeszcze jest nabór?

janusz20    105

jakoś nie mogę uwieżyć żeby 13,5 ESU dawło rade być na zielonym chyba że razem z mlekiem bo mój szwagier 24 ESU i pozycja 577X bez GVA

Edytowano przez janusz20

jaro86    5

łódzkie 600miejsc za zielonym. 8 esu. chyba nie ma co liczyc na dotacje

Wiadomość z agroFakt.pl

karolu    1

jakoś nie mogę uwieżyć żeby 13,5 ESU dawło rade być na zielonym chyba że razem z mlekiem bo mój szwagier 24 ESU i pozycja 577X bez GVA

Napewno mleko

skoko    0

Po pierwsze maszyny są na wykończeniu i są właśnie tatusia nie ma ich wiele co powiesz na robienie gościu 100 hektarów c360-3P dasz rade takim ciągnikiem robić ?? a hektarów przybyło 4 dni po zakończeniu MGR

zapłaciłem 2000tyś dla tego że taką wycenę miał ODR od kwoty ja miałem maszyn na 702tyś więc max gdybym miał połowę mniej zapłacił bym za wniosek 1000zł

nic nie zrobię nie ma mnie na zielonej liście to nie. trzeba żyć i radzić dalej Mówię co myślę a tatuś już się narobił dorobił i to są jego maszyny ja chcę się postarać o własne nie jestem jeden w rodzinie wiele dróg się rozchodzi w tej myśli więc nie mów że jak tatuś ma to da.

lukasz321    1

kiedy mogą zacząć rozpatrywać wnioski? z miejscem 9xx kieddy najprędzej można kupywać maszyny?

jarko12    1

No ja myślę że mogę być spokojny. :) Kujawsko-Pomorskie, 3xx miejsce na 798 przyznanych. Nie jest źle :)

@lukasz321 Jeśli dogadasz się z dealerem to maszynę kup teraz, a z fakturką poczekacie do odpowiedniego czasu :)

Edytowano przez jarko12

danield28    33

Jeśli było z GVA to była szansa aby się załapać...

szczewko    31

Ja mam 4 miejsce na 46 wnioskow wiec mozna maszyny zamawiac.Ale dopuki nie ma umowy podpisanej to nie bede sie spieszyl.

BukeR    9

A kiedy będzie wiadomo co z osobami które są za zielonymi polami?

Tzn. czy się załapią czy nie?

czarny09    0

kiedy będzie wiadomo coś czy będzie dodatkowa kasa? Jestem poza zielonym, nie wiem teraz czy już kupić maszyny czy czekać

pawelkkk    0

Jeśli było z GVA to była szansa aby się załapać...

Ale chyba nie w mazowieckim

Dangio    0

koledzy jeżeli jestem na 24XX miejscu w mazowieckim to mogę być pewny żę na 100% podpiszą ze mną umowę??? i co znaczy to że moje imie i nazwisko zostały napisane dużymi literami??

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

44 miejsce ;):P - kujawsko-pomorskie, niecałe 30 ESU + ileś tam GVA, nie pamiętam

Wacek21    35

Dobre pytanie. Ja ponawiam pytanie gdy jestem 300 miejsc poza lista to nie ma co marzyc czy czekac na przesuniecie srodkow ?

robson1028    67

raczej nie było szans nie mając kwoty mlecznej żeby się załapać na dofinansowanie w mazowieckim, nawet jeśli ktoś miał wyliczone GVA

Edytowano przez robson1028

BukeR    9

Nie wiadomo czy kupować używana maszyny ze zgromadzonych środków, czy czekać i łudzić się na "załapanie" się.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się