Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

lukas84    6

ja mam numer 4700 też nic jeszcze nie dostałem tylko że ja nie wiem dokładnie do kturego numeru mają kase jedni mówią że dostanną wszyscy a ja rozmawiałem z kierownikiem agencji i mi powiedział że narazie mają kase do numeru 4200 tekże nie wiem jak będzie.oczywiście chodzi o wielkopolske

waldus11    1

Witam

Mam pytanie, a mianowicie co ma pisać na tej tablicy informacyjnej w miejscu tych XXXX ??

Wiadomość z agroFakt.pl

nemezis    1

Witam

Mam pytanie, a mianowicie co ma pisać na tej tablicy informacyjnej w miejscu tych XXXX ??

cel projektu z umowy i z jakiego działania

tpopus    0

panowie beznapinki.... byłem dzis w agencji złozyć wniosek o wypłate piniążków z młodego rolnika. i pani powiedziała że jutro to raczej tych list na modernizacje niebędzie, najprawdopodobniej w czwartek juz będą... a do czwartku to kazała się modlić!!! pzdr

karolu    1

Wereszczyńska dziś na spotkaniu w OSM Garwolin zapewniała że jutro będą listy

Jakub667    72

oni chcą nas tak po wk...iać

Edytowano przez Jakub667

danielhaker    803

Nie no oni też muszą przestrzegać swoich norm. Nie mogą ot tak sobie przekładać terminów. Skoro Jest napisane że mają 40 dni to muszą się tego trzymać. Takie jest moje zdanie.

michalcium    0

chłopaki oni sie nas boją a bardziej naszego nawozu natyralnego(tego płynnego) a tak poważnie to jutro lista bedzie w 100%

Jak do 8 to do 8 i co będzie ci jakaś baba pier**** że w czwartek :rolleyes:

Po takich wypowiedziach rolników będą zawsze mieli za nie douczonych chamów, radze odnosić się grzeczniej do urzędników.

panowie bez obrazy ale może byście się trochę ogarnęli, ja również jestem z łódzkiego ale jakoś nie przejmuje się czy to będzie jutro czy za 2 tygodnie....

Moderator- działaj....

yacenty    557

przecież w instrukcjach i wytycznych było wyraźnie napisane 40 dni od ostatniego dnia składania wniosków - po mojemu wspomniany 8 marca to i tak jest ciutkę przed czasem tak więc i tak ARiMR idzie nam na rękę

Jakub667    72

przecież w instrukcjach i wytycznych było wyraźnie napisane 40 dni od ostatniego dnia składania wniosków - po mojemu wspomniany 8 marca to i tak jest ciutkę przed czasem tak więc i tak ARiMR idzie nam na rękę

no właśnie my termin mamy ograniczony do składania na różne dotacje czy inne działalności ;[ a oni to co też powiń się z tego wywiązywać ;[

danielhaker    803

Nie no nie przesadzajcie. Myślicie że jeszcze przed 8 rano wrzucą listę? :blink: Ja stawiam na godziny 14-16 i do tego czasu nie będę sprawdzał chyba.

marti565    0

listy mogą dziś wrzucić więc jutro na spokojnie będzie można je zobaczyć także uzbroić się w cierpliwość. Czekaliście 40 dni poczekajcie jeszcze troszkę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się