Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaro    163

mój znajomy miał 160 tys i miejsce 49x,ja miałem trochę ponad 100 tys i 168x,następny koleś miał 215tys kwoty i jest na 210x ,prawdopodobnie przedział 135-165 tys kwoty dał miejsce na zielonej liście w podlaskim.

Gdzież ta nieszczęsna lista jest ?

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    163

To podaj 11 raz :D -nie mogę tego znaleźć...

PS.Już mam.

Edytowano przez jaro

Szuma    12

Dziś w agrobiznesie mówili, że co drugi rolnik dostanie pomoc, ciekawe czy się to sprawdzi? wczoraj pszenica drożała a dziś tanieje wg Agrobiznesu:) a na listę i podpisanie umowy czekam z niecierpliwością bo już zamówiłem maszyny...

przemo2013    0

kolego SZUMA :)zamowiles juz maszyny?skad pewnosc ze dostaniesz wsparcie?ile masz esu?GVA masZ? z jakiego wojewodztwa jestes?

Szuma    12

Zamówiłem te maszyny na które jestem zmuszony do kupna, uda się to zwrócą a nie to tylko VAT odzyskam, Świętokrzyskie, ESU 25.85.

przemo2013    0

Koledzy ktoś robi inwestycje na kombajn??na new hollanda ktos robi tc 5040 lub 5050?ile wam powiedzieli za niego?

Szuma    12

w zeszlym roku takiego na różnicowanie wziąłem tc5050.

foka71    1

A mój znajomy 120tyś kwoty i 2xx miejsce na liście czy to nie dziwne??

Twój znajomy chyba nie do końca Ci prawdę powiedział.Byłem dzisiaj w ARiMR w Białymstoku i zasłychnąłem,że do miejsca w okolicach 300 numeru,to kwota mleczna jest 150k,jak w mordę strzelił,więc ten znajomy musiał po cichu dokupić kwotę.

przemo2013    0

kolego SZUMA :) jak to na róznicowanie?o co chodzi bo nie jestem w temacie?a w tym roku co bierzesz dokladnie?moze do siana cos?

bialy2005    193

jak nie jestes w temacie to najpierw poczytac i ten temat nie jest do wypytywania o sprzet kto jaki kupił i za ile !

Szuma    12

różnicowanie to działalność, deklarujesz że będziesz jeździł na usługi. Złożyłem na: Pług Kuhn 4ET, Opryskiwacz 2000litrów, rozsiewacz nawozów Rauch 30.1, pompa ssąco tłocząca 11Kkw, kosiarko rozdrabnicz RG 300.

przemo2013    0

kolego szuma:)ale wymagania byly tez takie wielkie jakbys skladal o kombjan na prow?tzn.na heder 4 metry 40 ha pod zasiewem?

a to musisz prowadzić uslugi i rozlizac sie ze skarbówką??

jak nie jestes w temacie to najpierw poczytac i ten temat nie jest do wypytywania o sprzet kto jaki kupił i za ile !

Kolego te temarty akurat sie łączą ze sobą i będziemy tutaj konwesroswac bo to miejsce i czas na tego typy rozmowe:)

Szuma    12

nie przejdzie Ci nowy kombajn na modernizacje jeżeli masz 40ha. musisz mieć minimum 50ha koszenia aby dostać umowę do podpisania.

Szuma    12

płacić składkę KRUS bodajże przez 3 lata wstecz, czyli 1ha aby być rolnikiem:)a i nie możesz mieszkać w gminie większej niż 5000ludzi bo też nie przejdzie wniosek.

Edytowano przez Szuma

bialy2005    193

akurat to nie jest temat do modernicacji moderator powinien wywalic te posty. Na 50ha nie dostaniesz kombajnu :) na MGR no chyba ze 3m :) według ekspertyzy na 4,2m trzeba miec 81ha pod kose a silnik moze miec moc 100kw

Renault9514    49

Dziś oglądałem agrobiznes to podobno dostana ci co mają 18-40 ESU... nie wiem czy to będzie prawda ale jak tak to nici z dofinansowania ;[

Zależy jeszcze w którym województwie.

Edytowano przez Renault9514

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się