Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

dipol    2

Też budowałem na PROW i uważam że nie ma lepszej inwestycji jak budowa z dofinansowaniem UE :P

kristofweid    0

No toż na pewno>z tej kasy co przyznają na modernizacje to moge tym pokryc kredyt (chociaż częśc)jak z tym jest?

Wiadomość z agroFakt.pl

johndirek    0

koledzy złożyłem wniosek na wózek paszowy kuhn 8 boczny wysyp z obydwu stron; czy on będzie dobry na korytarz 3 metry czy muszę zamówić wysyp przedni lub tylni z podajnikiem?

Sory, że wylatuję z tym pytaniem w temacie MGR ale tematy z wozami są słabo oblegane i nie mogę dostać odpowiedzi.

Rozumiem, ale to nie znaczy że możesz pisać w temacie co jest oblegany. Czekaj na odpowiedz w odpowiednim temacie.

Edytowano przez milanreal1

Fabian    1

Witam !

MGR w podlaskim kwalifikują się kwoty od 132tys. do 161tys. osób takich będzie ok. 480 . Pozdrawiam i życzę rozsądnego wydawania pieniążków.

foka71    1

Witam !

MGR w podlaskim kwalifikują się kwoty od 132tys. do 161tys. osób takich będzie ok. 480 . Pozdrawiam i życzę rozsądnego wydawania pieniążków.

Jesli od 132tys, to powinno być do 168tys,bo to taka sama ilość punktów.Coś gdzieś żle usłyszałes.Ja też pozdrawiam. :D

Fabian    1

Miałem sen, zobaczymy w przyszłym tygodniu. Oczywiście nie są to dane dokładne, jakiś margines błędu może być, choć zapewniam że nie wielki.

mati2311    0

jakby kto śmiał link do dzisiejszej konferencji sawickiego i kołodzieja to proszę podać.:) dziękuję.

hodowca94    168

A czy jeśli rodzice dostaną zwrot z PROWu to mogą wziąć kredyt preferencyjny na te maszyny (mleczarz)???? Bo słyszałem ze jak się dostanie już PROW to tego kredytu już nie można wziąć????

foka71    1

Nie można,oj nie można.Agencja tylko raz ma ochotę dopłacać,więc albo jedno,albo drugie.Tzn.maszyn z wniosku nie można kupować za pomoca kredytów pref.

Edytowano przez foka71

mati2311    0

Jakim cudem ciągle dochodzą wnioski do OR?? może to ktoś wyjaśnić?? W Podlaskiem po 3-4 dniach od zakończenia naboru ktoś pisał , że złożono ok 3500 i do tej pory nic się nie zmieniło. Na Mazowszu 2tyś wniosków jest przekupionych na poczcie. pazerność nie zna granic.Ktoś z forumowiczów może nam napisze jak to u niego wyglądało , bo nie wierzę , że nie ma kogoś takiego. !!

zresztą i tak na mazowszu 5000tyś wniosków odpada.

johndirek    0

myślę , że na Mazowszu 3 tysiące zostało wysłanych po 28 stycznia. No i jak tu można zrobić ranking jak miesiąc po zamknięciu poczta dochodzi?

mati2311    0

ale to nie chodzi o 10czy 20 wniosków tylko set ileś. tydzień temu było 7000 a dziś 8700 no ludzie. nie zdziwię się jak 1 marca jeszcze aktualizację zrobią a listę rankingową ogłoszą w połowie kwietnia. w następnym tyg bede w wawie to tam zajrzę i puszczę litanię do kierowniczki BWI.

bialy2005    193

Oj mysle koledzy ze nie koniecznie chodzi tu o przekupowanie na poczcie ale pewnie i takie były. Ale oni wogóle tych wniosków na bieżaco nie wprowadzali do systemu tylko dopiero po zakonczeniu naborów zaczelli wklepywac wnioski które przyszły poczta i z biór powiatowych a przez miesac i osttsnie dni mogło tego sporo wpłynac. A jak sie orientujecie tym nie zajmuje sie 100osób tylko 2-3 osoby które każdy wniosek musza także wpisac do ksiegi korespondecyjnej a to zajmuje troszke czasu do tego kazda kartke wniosku musza podsteplowac i podpisac. Takze nie róbcie tu juz paniki i plotek ze kilka tysiecy wniosków było wysłąne po 28!!!!!!

Edytowano przez bialy2005

tpopus    0

ile wniosków złozono w małopolsce???? powie ktoś bo niemoge otworzyć tego z strony arimr... i jak myslicie jak mam 7 ESU, dostałem teraz młodego rolnika i pierwszy raz w programie to mam szanse dostac???? wniosek złożony na 70tys.

oczywiście 70 tys. zwrotu. zgóry dziękuje

Dzisiejsze dane o wykorzystaniu kwoty w %

Dolnośląski 241,5

Kujawsko - pomorski 445,8

Lubelski 146,8

Lubuski 193,4

Łódzki 137,4

Małopolski 154,4

Mazowiecki 244,2

Opolski 178,3

Podkarpacki 89,7

Podlaski 627,2

Pomorski 213,1

Śląski 188,0

Świętokrzyski 197,0

Warmińsko - mazurski 411,5

Zachodniopomorski 213,6

Razem Działanie 212,3

danielhaker    802

Dolnośląski 1 677

Kujawsko - pomorski 3 617

Lubelski 4 827

Lubuski 117

Łódzki 3 978

Małopolski 1 828

Mazowiecki 8 705

Opolski 372

Podkarpacki 1 031

Podlaski 3 495

Pomorski 506

Śląski 1 059

Świętokrzyski 2 224

Warmińsko - mazurski 1 104

Zachodniopomorski 133

Województwa i odpowiednio liczba złożonych wniosków. Chyba jeszcze nikt najnowszych nie podawał

dipol    2

Nie pomyliłeś się przy świętokrzyskim??? 300 wniosków za pare dni przybyło?!

PALUSZEK    0

mi też coś tu śmierdzi wnioski po miesiącu dochodząą jak to mowią nikt sie uczciwie w polsce nie dorobi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się