Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

przemol87    41

jesli nikt nie napisze to poczekaj do czwartku,bede w łódzkiej ARiMR wiec przy okazji zapytam sie bo sam jestem ciekawy ale powinno byc ok :D

michalk    22
Napisano (edytowany)

od ciebie Michalk wieje ostatnio optymizmem, czyzbys o czyms wiedzial...

powiedzmy ze jestem optymista ;) trzeba byc dobrej mysli czukczu a nie zalamywac sie od razu narazie to w czwartek jade do Zakopanego sie zrelaksowac ;)

Edytowano przez michalk

Wiadomość z agroFakt.pl

czukcz    0

Miłego odpoczynku życzę...a potem powrotu do realiów...Pozdro

catur    0

a ostatnio w gazecie widzialem ze w SlAskim jest 863 złożonych wnioskow na MGR........ wiec ciekawe skad te 1000

863 wnioski to stan na 31.01.2011, a cały czas dochodzą wnioski wysłane pocztą.

PetrCech22    1

az tak duzo osob by wyslalo poczta wnioski..... nie majac pewnosci czy sa wszystkie zalczniki i itp ????? a no zobaczymy jak ogłoszo liste:) trzeba czekac cierpliwie :)

catur    0

Tak jak napisałem: informacja nieoficjalna, ale z wiarygodnego źródła. Nic na 100%

vicia1223    10

PetrCech22 w mazowieckim do dnia 31 stycznia złożono 5400 a jak dzwoniłem wczoraj to gościu powiedział ok 7000 wpłynęło.

Wacek21    35

Niektóre wypowiedzi zupełnie odbiegaja od rzeczywistości. Kiedy najlepiej złozyc korekte we wniosku, zmienic szerokosc, moc maszyn ?

Dane z poradnika rol. z dnia 31 stycznia ilość wniosków od 3 do 28 stycznia TO 2509 na kwotę 342 158 942,24 (limit kasy to 405 861 799,00) także łódzkie śpi spokojnie :) limitu nie przekroczyły również woj. lubelskie.

dipol    2

A wie ktoś może, czy można drugi etap zrealizować wcześniej, złożyć wniosek o płatność i dopiero realizować pierwszy etap inwestycji???

Vrykoulakas    11

Dane z poradnika rol. z dnia 31 stycznia ilość wniosków od 3 do 28 stycznia TO 2509 na kwotę 342 158 942,24 (limit kasy to 405 861 799,00) także łódzkie śpi spokojnie :) limitu nie przekroczyły również woj. lubelskie.

no tyle to na stronie ARiMR pisze ale to dane z 31 stycznia :/ a mogło coś jeszcze dojść, choć ja nie wierzę, że łódzkie wykorzysta całą pulę :D

ozon87    29

A to że w łódzkim wystarczy kasy to jest pewne? Masz jakis dowód na to? Bo ja jestem z łódzkiego i składałem wniosek, bardzo by mnie to ucieszyło :rolleyes:

Czolo    0

A tak z ciekawości. Czy ktoś z was składał na rezygnację z mleka? I czy w ogóle było trochę tego typu wniosków?

kubus1988s    0

A to że w łódzkim wystarczy kasy to jest pewne? Masz jakis dowód na to? Bo ja jestem z łódzkiego i składałem wniosek, bardzo by mnie to ucieszyło :rolleyes:

no ja tez złożyłem w łodzkim a dokładnie w sieradzu i liczę że się człowiek załapie na to bo sprzęt potrzebny teraz sie oglądam za kredytem jaki:(

norbert456    1

Dzisiaj mój wujek z woj.śląskiego który składał wniosek na MGR mowił mi że ci co składali juz wczesniej wnioski będą poza kolejką,odkładani na koniec.Czy to prawda??

vicia1223    10

i prawda i nie . jeżeli ja złożyłem pierwszy raz a Twoj wujek 2 razy i mamy taką samą wartość ESU to wtedy moj wniosek ma pierwszeństwo . chyba :D

Wacek21    35
Napisano (edytowany)

Dzisiaj mój wujek z woj.śląskiego który składał wniosek na MGR mowił mi że ci co składali juz wczesniej wnioski będą poza kolejką,odkładani na koniec.Czy to prawda??

To po co Sawicki powtarzał jak mantrę, ze nie liczy sie kolejnosc złozenia wniosków tylko punkty ?? ;) Jesli oczywiscie o to Ci chodzi

Kiedy Ty własciwie składałes ten wniosek ??

Edytowano przez Wacek21

marko4539    0

a czy ktoś wie czy w przypadku gdy województwo nie przekroczy limitu nastąpi dodatkowy nabór wniosków????? Jestem z łódzkiego i przegapiłem nabór.Czy są jakieś szanse na kolejny???????

Vrykoulakas    11

no i masz rację nie liczy się kolejność tylko punkty, ale jak są dwie osoby o takiej samej punktacji to pierwszeństwo ma ta która jeszcze nic nie brała

jaro30    10

Mam takie pytanie do tych co już korzystali z PROW.Złożyłem wniosek na prasę(i nie tylko)DF fixmaster za 130tyś brutto i jeżeli bym zamienił ją powiedzmy na CASE za około 90tyś to czy za to różnicę co pozostaje(40tyś) mogę dobrać np. owijarkę samozaładowczą czy zmieniam na tańszą a różnica przepada.Jest jeszcze warunek że trzeba się załapać na listę .Pozdrawiam.

pipa123    3

normalnie to przepada,ale jak się dogadasz z dilerem to ci zrobi CASE-130 tys a owijarkę da bokiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się