Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Vrykoulakas    11
Napisano (edytowany)

lubelsie małopolske podkarpackie tylko te województwa nie przekroczyły limitu

Pan zapomniał o łódzkim

Edytowano przez Vrykoulakas

Witam posiadam gospodarstwo rolne o powierzchni łącznej 70 ha z czego połowa to sad .

Chciałbym zmienić swój ciągnik na nowy ale nie powiadam wystarczającej gotówki na sfinansowanie całego zakupu .

Czy jest jakaś możliwość otrzymania dofinansowania z Uni ??

Wiadomość z agroFakt.pl

piotr2691    2
Napisano (edytowany)

Teraz to zapomnij... cza boło sie tydziyn tymu pytać ;d bo na takie coś już raczej nic nie dostaniesz...

Edytowano przez piotr2691

czukcz    0

Co za dyrdymały tutaj sie ostatnio pisze to szok... Forum ma służyć komunikacji, więc zupełnie normalnym jest ze tutaj ludzie wyrazają swoje niepokoje typu: dostane, nie dostanę- to normalne....

Tym bardziej że wszyscy sie zastanawiają, a mają nad czym bo już brakuje półtora miliarda... Może niektórzy troszke szukają pocieszenia lub nadziei, to po ludzku trzeba im ja dac......Więc piszcie ludzie dalej co sadzicie o ilości złozonych wniosków i czy sa szanse na jakieś przesuniecia, bo ja to raczej marnie widze...

robertbara    57

Potwierdza się teza, że na wsi zostają najgorsze tłuki. Ludzie Wy się najpierw sami zmodernizujcie, nauczcie się polskiego języka a później pomyślcie o nowym sprzęcie. Jak można pisać z takimi błędami ortograficznymi i gramatycznymi. Inna cecha to Wasze grubiaństwo, nadętość, które są najogólniej rzecz ujmując, pisowskim albo pslowskim chamstwem. I jeszcze jedno. Sam również składałem wniosek na modernizację. Powiem tak, producentów mleka można było rozpoznać od razu, albo raczej poczuć ich smród. Ludzie jak cię widzą, tak cię piszą. Naprawdę zacznijcie się myć jak idziecie do urzędów. Zmieniajcie obraz polskich rolników, bo zawsze będziecie nazywani wsiunami. Pozdrawiam.

Składałeś wniosek to chyba mieszkasz na wsi, już kilku było takich bystrzaków którzy tak zaczynali i szybko kończyli na naszym forum. Twoje pierwsze zdanie świadczy o Twojej inteligencji. To że Twoi Rodzice wołają do Ciebie tłuku to nie znaczy że do wszystkich na wsi tak się woła.

Co do smrodu to akurat jestem producentem mleka, pewnie Ty zarządzasz dużym gospodarstwem, za dużo się nie narobisz tylko ludzie na Ciebie robią więc nawet się nie spocisz przy swojej robocie. Nie osądzaj ludzi w taki sposób.

Na co nastawione jest twoje gospodarstwo?

Wacek21    35

Na dzien dzisiejszy w ślaskim przyjeto 1060 wniosków, dane od pracownika ODR ;)

xsc    54

Jak widac, w slaskim nabor trwa dalej:D

NoRReK    0

Witam!

Mam problem. Chciałbym złożyć wniosek w następnym roku na ciągnik ,w tych sprawach jestem kompletnie zielony

Chodzi mi o to ile dostane tej "zniżki"%. Przeglądając forum zauważyłem ze piszecie ile macie pola itp Mam 13 ha ziemi uprawnej i około 2 ha łąk.

Interesuje mnie ciągnik JD z serii 5R

-Ile by kosztował

-Ile Km wystarczy

Coś słyszałem że kosztuje około 200 tysięcy ale nie jestem pewien dlatego piszę w takich sprawach bo nic na ten temat nie wiem

Jeżeli chodzi o maszyny to mogę wypisać może wam coś to pomoże.

hodowca94    168

NoRReK W następnym roku to naboru już ma nie być chyba ze na zróżnicowanie.

johndirek    0

koledzy jakiego typu błąd może zdyskwalifikować ostatecznie mleczarza w mazowieckim? chodzi o to czego nie da się poprawić we wniosku?

pipa123    3
Napisano (edytowany)

łatwiej będzie odpowiedzieć jak napiszesz konkretnie co chciałbyś skorygować?

Edytowano przez pipa123

johndirek    0

nic nie chce korygować , po prostu wniosek jest złożony i tak chciałbym się dowiedzieć w jakich sytuacjach może zostać odrzucony. jestem mleczarzem więc mam pierwszeństwo i powinienem dostać jeśli nie ma jakiegoś poważnego błędu

Napisano (edytowany)

Gdy czytam niektóre Wasze wypowiedzi, to uświadamiam sobie, że oceny o ludziach ze wsi nie są daremne. Potwierdza się teza, że na wsi zostają najgorsze tłuki. Ludzie Wy się najpierw sami zmodernizujcie, nauczcie się polskiego języka a później pomyślcie o nowym sprzęcie. Jak można pisać z takimi błędami ortograficznymi i gramatycznymi. Inna cecha to Wasze grubiaństwo, nadętość, które są najogólniej rzecz ujmując, pisowskim albo pslowskim chamstwem. I jeszcze jedno. Sam również składałem wniosek na modernizację. Powiem tak, producentów mleka można było rozpoznać od razu, albo raczej poczuć ich smród. Ludzie jak cię widzą, tak cię piszą. Naprawdę zacznijcie się myć jak idziecie do urzędów. Zmieniajcie obraz polskich rolników, bo zawsze będziecie nazywani wsiunami. Pozdrawiam.

% za prowokowanie do kłótni

Człowieku ogarnij się, obrażasz wiele osób na tym forum i poza nim. Uważasz, że jesteś taki idealny? Sam sobie wystawiłeś ocenę. Ciekawe czy jesteś taki cwany tylko anonimowo czy też odważyłeś się wyrazić swoje zdanie w tej kolejce? To pytanie retoryczne oczywiście jeśli wiesz co to znaczy t****.

Edytowano przez nasil90
Obrażanie użytkowników

SAUTER    4
Napisano (edytowany)

A ja mam pytanie związane z wnioskiem o płatnośc końcową.W punkcie 15 mam podać koszty kwalifikowalne realizacji operacji.Rozumiem że ma to być cena netto maszyny ,ale mam ją podać z zestawienia rzeczowo-finansowego czy może z faktury vat?W moim przypadku to różnica 500zł.Za odpowiedź z góry dziękuje

Edytowano przez SAUTER

daro87    1

Jeżeli już będzie taka ostateczna liczba złożonych wniosków to napewno na stronie ARiMR się ukarze. Narazie są dane z 31 stycznia .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się