Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

dipol    2

masz na agrofoto.pl kalkulator esu wpisujesz co posiadasz i ci wylicza :rolleyes:

Edytowano przez dipol

Wiadomość z agroFakt.pl

dipol    2

na mapkach wpisujesz zboża zeby nie uprawiać przez trzy lata na tym samym polu pszenicy np, tylko w czwartym wpisujesz ze masz mieszankę zbożową(pszenica z żytem) :D pisałem wcześniej ile mam esu :P

czukcz    0

Jak na swietokrzyskie to niezly z ciebie harpagan, możesz spac spokojnie...Ja mysle ze cos po przesuwają zeby jak najwiecej zadowolonych było w koncu wybory idą z psl na granicy progu...

Edytowano przez czukcz

michalk    22

jak to nie wpisujesz tak Ci sie tylko gada ze wpisujesz co chcesz a w praktyce za sciemnianie w liczeniu esu mozna wyladaowac na koncu kolejki... poza tym w biznessplanie na 5 lat bym musial wszystko uwzglednic..

artek33    0

Orientuje się ktoś ile pieniędzy ma małopolska przeznaczone na modernizację bo nigdzie nie mogę tego znależć

czukcz    0

Michalk nie pekaj, cien nadziei istnieje, w naszym przedziale jest najciasniej, bo takich rolnikow jak my jest w swietokrzyskim najwiecej, ja mysle ze sporo osob wymieknie jak tylko przyjdzie brac kredyt, bo ludzie cisna na maxa nie majac pojecie, ze zeby dostac kredyt trzeba niec swój wcale nie maly wklad, bo cały Vat i 15% ceny netto, a przy 600 tys to troche jest..Także nadzieja zawsze umiera ostatnia..

mpersen    1

Witam moze wie ktos jaka sytuacja w łódzkim,ile jest wnioskow.Ja mam 18,5 esu i mysle ze bedzie dobrze

mpersen    1

to dobrze,troche sie balem bo na ten nabor to sporo osob sie zucilo,z moich okolic to jak tos bierze jakies maszyny to przynajmniej za 100000tys zwrotu i mialem obawy czy starczy dla mnie :P

foka71    1

Mam pytanko.Składał ktoś może wniosek na wspólne użytkowanie maszyn,bo jakoś nikt się nie pochwalił,a to teoretycznie byłby dobry wynik punktowy,tylko moim zdaniem,to chyba niewypał?

Edytowano przez foka71

mpersen    1

z tego co mi wiadomo to jest bardzo malo chetnych na wspolne uzytkowanie,kazdy mowi ze swoje to zawsze swoje,ja ale pewnie tez i inni wiedza ze na takim wspolnym uzytkowaniu wycho

dzi sie marnie

foka71    1

No chyba,żeby przeszedł taki numer,że jak jest np.2 wnioskujących,to każda maszyna x2,ale to pewnie praktycznie niemożliwe.

janusz20    105

bo warunki były lipne, zamiast tego wspólnego użytkowania powinni zrobić oddzielny nabór na modernizacje np. dla nisko towarowych gdzie warunkiem było by powiększenie chodowli uprawy do poziomu iluś tam esu.

pipa123    3

bo warunki były lipne, zamiast tego wspólnego użytkowania powinni zrobić oddzielny nabór na modernizacje np. dla nisko towarowych gdzie warunkiem było by powiększenie chodowli uprawy do poziomu iluś tam esu.

a jaki jest sens wspierać tych którzy sami sobie nie pomagają-nie biorą się do roboty?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha