Zaloguj się, aby obserwować  
andrzej2110

schemat do 3512

Polecane posty

andrzej2110    535

Czy ktoś może zeskanować schemat do u3512 (nie MF255) ?? mam od 255 i coś mi nie pasuje smile.gif

http://schematy.w.interia.pl

Pilnie!!!

Edytowano przez andrzej2110

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

robiłem kiedyś jego wiec napisz co nie tak..... -poszukam schematu miałem to kiedyś ale czy odnajdę niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

już sobie poradziłem ale chciał bym teraz porównać oba schematy i poszukać zmian.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony0    0

Witam potrzebuje schematu instalacji elektrycznej do ciągnika URSUS 3512 i to jak najszybciej. Prosił bym o przesłanie na maila zielony0@gmail.com . Stara instalacja sie spaliła ;/:rolleyes:. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Też mam drobne problemy z instalacją elektryczną nie mogę zlikwidować ''choinki'' przód jest OK ale tylne światła i boczne jak ustawie boki to tył mruga<_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

schemat jest w instrukcji obsługi. ja mam instrukcje od MF255 a nie od 3512.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239
schemat jest w instrukcji obsługi. ja mam instrukcje od MF255 a nie od 3512.

 

Ale to chyba prawie to samo...Więc instalacja taka sama :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

prawie robi wielką różnice :rolleyes:

 

trochy się różnią.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

@KAMYK ja mam ten sam problem ale mam nadzieje znalazłem wyjście. Zrobiłem tak: posprawdzałem bezpieczniki, potem żarówki a następnie szedłem dalej bo problem nadal był. W końcu natknąłem się na wiszący kabelek przy kostce przy błotniku, więc próbuje rozpiąć kostkę żeby go jakoś wsadzić, szarpnąłem i wszystkie kabelki się urwały. Teraz muszę wszystkie kabelki zarobić od nowa tylko wsówki muszę kupić. A najlepsze jest to że lampa, od której sie urwały kabelki świeci jak włączę kierunki :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony0    0

Pewnie macie słabą masę, przed spłonięciem mojej instalacji tez tak miałem wiec wszystko przeczyściłem i było ok ale tydzień temu wszystko sie spaliło chyba szczur przegryzł przewód od PLUSA. A tak w ogle to ma ktoś ten schemat bo jutro ma przyjechać elektryk i potrzebuje schematu.

 

P.S.

MF255 jak możecie to prześlijcie mi chociaż ten schemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
MF255 jak możecie to prześlijcie mi chociaż ten schemat

 

wystarczy troszkę poszukać http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?showtopic=2748

 

a tak przy okazji to nikt nie ma instrukcji od 3512 i skanera?? Niech ktoś zrobi schemat.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

to niech ktoś chociaż zrobi zdjęcie dobrym aparatem


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Ursusss
      Witam, ma ktoś schemat instalacji elektrycznej John Deere 7430premium?? Pozdrawiam 
    • Przez Przemektsp
      Dzień dobry 
      Mam problem z john deere 6610 podczas jazdy traktor sam przechodzi w tryb diagnostyczny i zapala się d1a, a także wykrzyknik czerwony , pomarańczowy niebieskie ,,i,, tryb od skrzyni 
      Traktor w tym momencie dalej jedzie ale nie można zmieniać pół biegów. 
      Bezpiecznik nie jest wsadzony do przejścia w diagnozę 
    • Przez Józek614
      Witam. Mam problem z ładowarką Claas scorpion 7040 , podczas jazdy zapaliła się kontrolka od chomulca postojowego maszyna stanęła w miejscu , chydraulika działa tylko nie jedzie . Może ktoś miał podobny problem 
    • Przez Szymon74637
      Witam. Ma ktoś może schemat podłączenia elektryki do tego panelu Claas Arion 510

    • Przez FilipPol
      Witam.
      Case puma 150 wyskakują błędy 18330,18257,18256 wie ktoś od czego one mogą być? 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj