aro321

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2

Polecane posty

przemrolnik    14

heh wiedzałem ze mi sie oberwie no ale po to sa takie fora pozdro dla wszystkich nerwusów ;)

Wiesz czemu.. bo nie piszesz prawdy i wprowadzasz ludzi w błąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firmagrand    0

Gregorius wiem na 100000000000000000000000000000000% bo sami ją sprowadzmy z miejsca w którym jest produkowana. Osobiście byłem w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

panowie a ta sama grzałka będzie pasowac do belarusa 952,2 jak i do MTZ 80 z 1992r?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

byłem dzisiaj w firmie w której kupowałem traktor i tam proponowali mi taki podgrzewacz że podgrzewa od razu płyn i ropę, zasilanie ma z akumulatorów ciągnika, wszystko ślicznie pięknie oprócz ceny- 750 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

ja widziałem oryginalną pronara i różnią się tylko kształtem, i tym ze kabel odpinany jest, i mają chyba 600W mocy. A moze teraz z podgrzewaniem paliwa robią ;[

 

 

Małe sprostowanie, około 1000mth miała pod koniec zimy jak artykuł się ukazał, teraz coś blisko 1500mth ma przejechane z nią :lol:

 

 

 

A kolega @zuch niech zmieni forum jeśli nie ma rozumu na odpowiednim poziomie.


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Dajcie jakieś zdjęcie z zamontowanym urządzeniem - jakoś nie mogę zakumać gdzie to się montuje ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firmagrand    0

Juz niedługo grzałki praktycznie do wszystkiego będą w naszej ofercie zaczynając od silników diesla w autach osobowych do 2 litrów pojemności również do Ursusów Zetorów :lol: Takze Panowie będa nowości. Również pojawi się grzałka do MTZ dla tych którzy mają przedni Tur o wąskim rozstawie ramy ktora do tej pory przeszkadzała w montażu.

 

Aha no i będzie tez wybór mocy od 800 watt do 1800 watt, to dla tych którzy mają więcej czasu i boją się rachunku za prąd ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

W mojej galerii jest zdjecie podgrzewacza tez.

 

Juz niedługo grzałki praktycznie do wszystkiego będą w naszej ofercie zaczynając od silników diesla w autach osobowych do 2 litrów pojemności również do Ursusów Zetorów :lol: Takze Panowie będa nowości. Również pojawi się grzałka do MTZ dla tych którzy mają przedni Tur o wąskim rozstawie ramy ktora do tej pory przeszkadzała w montażu.

 

Aha no i będzie tez wybór mocy od 800 watt do 1800 watt, to dla tych którzy mają więcej czasu i boją się rachunku za prąd ;[

Wuja ma podgrzewacz i TURA 17 hydrametu i spoko jest, od ramy do grzałki jeszcze jakies 20cm jest :lol:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

widziałem na allegro grzałki do ursusa C-360 ale je się montowało w przewód idący do chłodnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubcio224    6

Ja mam grzałke w MTZ i jest ona bardzo dobra chociażby ze ma termostat podłaczasz nawet jak nie chce ci sie wstawać rano aby ją podłaczyć bo masz gdzieś rano jechać to właczasz na noc i jak temperatura dojedzie do kilku stopni to ona sama sie wyłącza i nie potopi nam nic,nic nie peka wszystko jest ok mam ją od tamtej zimy i jest bardzo przydatna A montaz jest bardzo łatwy ten korek to możesz wywiercic dziurke na srodku i wyjąc srubokretem (chyba logiczne ze najpierw trzeba spuścić płyn) i przykręcić grzałke (1 kabelek na masę) zalewamy płyn stopniowo żeby było widać czy nie ucieka przez tą grzałke i Gotowe


Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubcio224    6

Ja mam grzałke w MTZ i jest ona bardzo dobra chociażby ze ma termostat podłaczasz nawet jak nie chce ci sie wstawać rano aby ją podłaczyć bo masz gdzieś rano jechać to właczasz na noc i jak temperatura dojedzie do kilku stopni to ona sama sie wyłącza i nie potopi nam nic,nic nie peka wszystko jest ok mam ją od tamtej zimy i jest bardzo przydatna A montaz jest bardzo łatwy ten korek to możesz wywiercic dziurke na srodku i wyjąc srubokretem (chyba logiczne ze najpierw trzeba spuścić płyn) i przykręcić grzałke (1 kabelek na masę) zalewamy płyn stopniowo żeby było widać czy nie ucieka przez tą grzałke i Gotowe


Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrius    9

A ja mam takie pytanie czy przy zamontowaniu grzałki do Pronara 1025a + ładowacz LC3+ jeszcze boczne osłony będzie wszystko pasować czy może okazać się że jest za mało miejsca na nią . Chciałbym kupić a nie wiem czy będzie pasować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niudizajn    13

Dajcie jakieś zdjęcie z zamontowanym urządzeniem - jakoś nie mogę zakumać gdzie to się montuje :(

 

A proszę bardzo. Zamontowana kilkanaście dni temu. LINK


Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

A ja mam takie pytanie czy przy zamontowaniu grzałki do Pronara 1025a + ładowacz LC3+ jeszcze boczne osłony będzie wszystko pasować czy może okazać się że jest za mało miejsca na nią . Chciałbym kupić a nie wiem czy będzie pasować .

Coś mi się wydaje że boczka to już chyba nie założysz, chociaż zmież ile jest od korka do plastyku, a co do tura to tez zmierz ile jest od korka do ramy tura, ja zmierzę i zobaczymy :(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrius    9

Zmierzyłem i odległość od korka do osłony jest 20 cm ( także dając chociaż 1cm luzu daje 19 cm ), a jeśli chodzi o ładowacz to nie powinien przeszkadzać bo ten LC3 jest wysunięty bardziej do przodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Zmierzyłem i odległość od korka do osłony jest 20 cm ( także dając chociaż 1cm luzu daje 19 cm ), a jeśli chodzi o ładowacz to nie powinien przeszkadzać bo ten LC3 jest wysunięty bardziej do przodu .

15cm odstaje podgrzewacz od zaślepki ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

dziś zamówiłem na allegro grzałkę do belarusa 952,2 za 205 zł jak będzie to dobra sprawa to kupię jeszcze jedna do mtz 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

dziś zamontowałem grzałkę do belarusa 9525,2. Musiałem nawiercać nowe otwory bo te fabryczne nie zgadzały z otworami w bloku, odpowietrzyłem grzałkę i układ chłodzenia włączyłem wtyczkę do gniazdka i po 10 min grzania podgrzewacz przestał działać. Dzwoniłem do sprzedającego i on kazał mi ją odesłać. i takim sposobem na dzień dzisiejszy zostałem beż grzałki i z dziurą w bloku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

u mnei wszystko sięzgadzało grzałka działa idealnie łądnie grzeje nei ma problemów B)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ilovemtz
      Prosze aby w tym temacie wypowiadali sie posiadacze mtz[nie pronarów].
      My mamy mtz-a z 1983r i ojciec nic złego na silnik nie moze powiedziec wał jeszcze nie byl robiony. Ciagnik zrobil okolo 15000mth nie wiem czy to duzo czy mało. Co prawda ceiknie ale one juz takie sa. Co do awaryjnosci to moge powiedziec ze wiekszosc czesc zaczynamy dopiero teraz wymieniac tj. po 24latach wczesnije nie było potzreby. Co do spalania to jest małe w orce okolo 14l/ha napewno mniej niz ursus czy zetor z tych rocznikow nie mowie o nowych forterrach. Jest mały problrm z czesciami bo nie mozna ich dostac musimy po nie jezdzc do oddalonego o 50km żmigrodu bo nigdzie w poblizu ich nie dostaniemy .Powiedzcie co na ich temat mowia wasi ojcowie czy wy sami. Sami wiecie ze nie taki rusek straszny jak go piszą.
    • Przez Maksol
      Witam chciałbym zapytać posiadaczy ciągników mtz Pronar 82 w wersji sa i tsa o opinie o tych ciągnikach i o tym co należy sprawdzić przy zakupie tych ciągników.
    • Przez iridium3000
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć w jakim zakresie obrotów najlepiej się poruszać w celu ekonomicznego spalania 952.3 w czasie transportu i prac polowych.
      W orce trzymam 1800obr w transporcie 1600obr 
      Myślicie że można by zejść w pracach polowych do 1600obr a w transporcie 1400obr czy to za mało?
      Z tego co widziałem nowy  Fendt  120koni w orce latał na 1550obr. Dla tego jestem ciekawy czy w MTZ również można zejść z obrotów w celu redukcji spalania.
    • Przez ZaqAMG
      Witam
      Doczytalem w instrukcji ze na tym wyswietlaczu powinny wyswietlac sie nie tylko motogodziny ale rowniez inne parametry typu predkosc aktualna,spalanie
      Przeszukalem caly internet i niemoge nigdzie znalezc informacji jak to wlaczyc/zaprogramowac
      Prosze o pomoc gdyz serce mnie boli od kiedy dowiedzialem sie ze Belarus posiada takie bajery a Ja z nich niekorzystam 😅
      69505144247__413679D2-5B28-4DB4-B4D4-22D5D0D49D34.MOV
    • Przez Lipowa
      Witam. Wie ktoś może lub ma opisane przewody które wychodzą z kostki która znajduje się pod deska rozdzielczą? Lub gdzie takie coś kupic ?
      20240326_145521.heic 20240326_145517.heic 20240326_123552.heic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj