Zaloguj się, aby obserwować  
dariusz64

Belarus 923

Polecane posty

dariusz64    0

Ostatnio w sieci natknąłem się na niego BELARUS 923 według mnie chyba dobry jak na belarusa. Jak coś wiecie o nim to wypowiadajcie sie tutaj :) . Pytałem o jego cene to narazie cena dokładną będą znać pod koniec sierpnia narazie coś ponad 85000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

85 tys zl netto ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLNIK7    17

No pewnie że Brutto, gdyby to było netto to on by kosztował około 104tyś, czyli nikt by go nie kupił bo za ta cenę można by prawie było kupić ciągnik lepszej marki!

 

A co do ciągnika, to myślę że jest on godny uwagi, sam kupiłem teraz nowego Belarusa 820.3, ale na jego temat nic nie mogę powiedzieć bo mam go zaledwie kilka dni. Mam nadzieję że będzie wszystko ok.


http://pl.youtube.com/watch?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
No pewnie że Brutto, gdyby to było netto to on by kosztował około 104tyś, czyli nikt by go nie kupił bo za ta cenę można by prawie było kupić ciągnik lepszej marki!

 

A co do ciągnika, to myślę że jest on godny uwagi, sam kupiłem teraz nowego Belarusa 820.3, ale na jego temat nic nie mogę powiedzieć bo mam go zaledwie kilka dni. Mam nadzieję że będzie wszystko ok.

to wrzuc zdjecia


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariusz64    0

Na zdjęciach kabiny widać że jest dosyć ładnie ale ciekawe czy można dokupić do niego boscha bo hydraulika nie jest w nim zbyt mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilon1234    0

Ten belarus kosztuje 6000 zł brutto dlatego lepiej sie opłaca kupić jego niż pronara 82a czy 82TSA gdyż to to samo a tańszy o 20000 tys. złotych tylko że na starych blachach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
Ten belarus kosztuje 6000 zł brutto dlatego lepiej sie opłaca kupić jego niż pronara 82a czy 82TSA gdyż to to samo a tańszy o 20000 tys. złotych tylko że na starych blachach.

1.chyba zrobiłeś bląd nie 6000 zł tylko 60000 zł (cena juz poprawinoa przepraszam za błąd)

2.on jest chyba na starej kabinie wiec wygody w nim nie ma czyli jak ktoś chce komfort to wezmie pronara ale ja bym wzią belarusa jak bym mial kupić jednego z nich w końcu 20000 tys zl drogą nie chodzi


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2
1.chyba zrobiłeś bląd nie 6000 tys tylko 60000 tys
gdybym miał 60000 tys. to bym kupił gospodarstwo z tysiąc ha, do tego pożądny sprzęt a resztę bym zaoszczędził do banku i na giełdę. icon_mrgreen.gif

 

 

EDIT

A jeszcze dodam że z taką kasą nie pieprzył bym się z Belarusem, no chyba ze z takim ponad 400km B)


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilon1234    0
gdybym miał 60000 tys. to bym kupił gospodarstwo z tysiąc ha, do tego pożądny sprzęt a resztę bym zaoszczędził do banku i na giełdę. icon_mrgreen.gif

EDIT

A jeszcze dodam że z taką kasą nie pieprzył bym się z Belarusem, no chyba ze z takim ponad 400km B)

 

 

 

 

Za 60 000 kupisz 1000h? Gdzie powiedz jade i kupie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2
Za 60 000 kupisz 1000h? Gdzie powiedz jade i kupie!!!

A czytać to kolega umnie :angry:

Było napisane 60.000 tys. czyli 60.000x1000=60.000.000 to chyba na Belarusa nawet tego ponad 400km aż nadto B)


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
gdybym miał 60000 tys. to bym kupił gospodarstwo z tysiąc ha, do tego pożądny sprzęt a resztę bym zaoszczędził do banku i na giełdę. icon_mrgreen.gif

EDIT

A jeszcze dodam że z taką kasą nie pieprzył bym się z Belarusem, no chyba ze z takim ponad 400km :)

i robil bys calą dobe a nieraz by Ci jeszcze braklo B) wiem po moich sasiadach ktorzy maja po 100ha

w niedziele palmową nawozy sieją, albo w zeszlą niedziele orali

wiadomo sloma, siano, zboze (jak to przed deszczem)

Ja tam na 20ha mam dosyc co robic :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

E,tam najlepiej gospodarstwo ekologiczne, ogrodzić wpuścić kilka setek bydliska i niech się mnożą i rosną B)

A jak kto lubi robotę to i na 5 ha nie będzie miał czasu i pieniędzy też, a choćby i zarobił to nie ma czasu wydać.


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
E,tam najlepiej gospodarstwo ekologiczne, ogrodzić wpuścić kilka setek bydliska i niech się mnożą i rosną :)

A jak kto lubi robotę to i na 5 ha nie będzie miał czasu i pieniędzy też, a choćby i zarobił to nie ma czasu wydać.

ej to nie znczy ze gospodarstwo sie nie rozwija!!! B) mam ponad 3ha pomidora a nad tym trzeba ,,chodzic" od marca do pazdziernika, do tego hektar truskawki, 5ha buraka to jest co robic

a podalem przyklady moich sasiadow ktorzy maja po 6ha pomidora (kontraktacji 400ton) i 20ha buraka, pszenicy itd.


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

Pardon nie miałem takich jak ty na myśli, ale znam takich co te kilka ha odłogem leży, nigdzie indziej nie pracują ale jak chcesz wziąć do roboty to "Panie casu ni ma" ale te kilka złociszów zawsze gotowi przyjąć.


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Pardon nie miełewm takich jak ty

to ja Cie zbyt surowo zrozumialem :)

na myśli, ale znam takich co te kilka ha odłogem leży, nigdzie indziej nie pracują ale jak chcesz wziąć do roboty to "Panie casu ni ma" ale te kilka złociszów zawsze gotowi przyjąć.

wiec ja Cie zbyt surowo zrozumialem :)

ja tez takich nie lubie.... Za robote sie nie wezmie a tylko o cos prosi. A sa tacy co tylko patrza gdzie cos mozna ukrasc B)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

koledzy troche zboczyli z tematu :D dzwoniłem do firmy grand i tam mi powiedzieli za belarusa 923,3 108 tys brutto. W wyposażeniu ma panoramiczną karbnę, EHR, hydraulikę bosha. widziałem go na własne oczy i powiem szczeże że wolałbym jego niż zetora forterre, niezła furka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariush19    0

Ciekawe czy w kabince jest już cicho jak makiem zasiał? Bo ładnie, przestrzennie sie prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabllo222    0

koledzy troche zboczyli z tematu biggrin.gif dzwoniłem do firmy grand i tam mi powiedzieli za belarusa 923,3 108 tys brutto. W wyposażeniu ma panoramiczną karbnę, EHR, hydraulikę bosha. widziałem go na własne oczy i powiem szczeże że wolałbym jego niż zetora forterre, niezła furka

 

Witam.Dzwoniłem do firmy Grand i nie mają takiego modelu na sprzedaż.Wie ktoś czy idzie gdzieś ten model kupić? jaka cena?a może ma ktoś taki model i może coś więcej powiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

ogladalem kolego pare dni temu takiego juz z maska najnowszej serji .4 z roku 2010 z klima to naprawde super sprzecior,jest taki do sprzedania ma 350mth ale w czechach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabllo222    0

no właśnie w czechach...dlaczego na polskę nie sprowadzają belarusów z klimą.kupiłbym takiego 923 ale gdzie szukać...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

a dlatego ze w polsce ludzie kupuja bez i nie jest to nic nadzwyczajnego a tam nikt ci nie kupi lepszej wersji bez klmy to takie tam robia.jak chcesz to mozna po niego jechac jak jeszcze jest.napisalem ci wiadomosc na PW.ps.juz poprawilem nr w wiadomosci,powinno byc.xxx 528 xxx

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ilovemtz
      Prosze aby w tym temacie wypowiadali sie posiadacze mtz[nie pronarów].
      My mamy mtz-a z 1983r i ojciec nic złego na silnik nie moze powiedziec wał jeszcze nie byl robiony. Ciagnik zrobil okolo 15000mth nie wiem czy to duzo czy mało. Co prawda ceiknie ale one juz takie sa. Co do awaryjnosci to moge powiedziec ze wiekszosc czesc zaczynamy dopiero teraz wymieniac tj. po 24latach wczesnije nie było potzreby. Co do spalania to jest małe w orce okolo 14l/ha napewno mniej niz ursus czy zetor z tych rocznikow nie mowie o nowych forterrach. Jest mały problrm z czesciami bo nie mozna ich dostac musimy po nie jezdzc do oddalonego o 50km żmigrodu bo nigdzie w poblizu ich nie dostaniemy .Powiedzcie co na ich temat mowia wasi ojcowie czy wy sami. Sami wiecie ze nie taki rusek straszny jak go piszą.
    • Przez Maksol
      Witam chciałbym zapytać posiadaczy ciągników mtz Pronar 82 w wersji sa i tsa o opinie o tych ciągnikach i o tym co należy sprawdzić przy zakupie tych ciągników.
    • Przez iridium3000
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć w jakim zakresie obrotów najlepiej się poruszać w celu ekonomicznego spalania 952.3 w czasie transportu i prac polowych.
      W orce trzymam 1800obr w transporcie 1600obr 
      Myślicie że można by zejść w pracach polowych do 1600obr a w transporcie 1400obr czy to za mało?
      Z tego co widziałem nowy  Fendt  120koni w orce latał na 1550obr. Dla tego jestem ciekawy czy w MTZ również można zejść z obrotów w celu redukcji spalania.
    • Przez ZaqAMG
      Witam
      Doczytalem w instrukcji ze na tym wyswietlaczu powinny wyswietlac sie nie tylko motogodziny ale rowniez inne parametry typu predkosc aktualna,spalanie
      Przeszukalem caly internet i niemoge nigdzie znalezc informacji jak to wlaczyc/zaprogramowac
      Prosze o pomoc gdyz serce mnie boli od kiedy dowiedzialem sie ze Belarus posiada takie bajery a Ja z nich niekorzystam 😅
      69505144247__413679D2-5B28-4DB4-B4D4-22D5D0D49D34.MOV
    • Przez Lipowa
      Witam. Wie ktoś może lub ma opisane przewody które wychodzą z kostki która znajduje się pod deska rozdzielczą? Lub gdzie takie coś kupic ?
      20240326_145521.heic 20240326_145517.heic 20240326_123552.heic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj