Orzech334

świeca płomieniowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Orzech334    2

Witam. Problem polega na ciezkim odpalaniu mojej AgroXtry 4.57, przy istniejacych morozach ciezko pali. Swiece płomieniowa posiada ale nie wiem czy dziala. Jak ja sprawdzic, napecie do niej dochodzi ale czy grzeje to niewiem.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

bierzesz długi przewód jedną stroną dotykasz do plusa na alu lub rozruszniku a drógą do świecy jak iskrzy to działa i powinna grzać a jak chcesz mieć 100% pewności to wyjmnij ją i zobaczysz czy spirala robi się czerwona


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

tylko liczy się technika bo podgrzewasz rurę a nie o to chodzi ;)mi tak za 3 razem załapało przy większym mrozie bo podgrzeje pokręce silnikiem nagrzeją się cylindry i znów i z 3 kręceniem załapał .

 

Ps samochód to za drugim ale on ma podgrzewacze przed samą głowica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzech334    2

witam. dzieki za podpowiedzi w rozwiązaniu problemu, zima nie odpuszcza, a ze świeca bede walczył w weekend. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Case856xl    1

Witam mam case 856xl i problemu z odpaleniem nie mam świece płomieniową grzeje 15 sekund i przy -20 pali w każdej sytuacji. Świeca znajduje sie w kolektorze ssącym. Na twoim miejscu kupił bym nowa i nie bedziesz miał problemu z odpaleniem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzech334    2

witam. widzisz gdybym zakupił nową swiede nic by to nie dało. przesledzilem caly uklad grzania i okazuje sie ,że swiece grzeje sie do czerwonosci czyli ok,bo ja wykrecałem, natomiast pompka elektryczna nie podaje na nią paliwa i wogóle jej nie słychac zeby działala ,a napiecie na nia przychodzi wiec diagnoza jest jednoznaczana pompka sie zepsuła. pytanie czy dostane taka nową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Paliwo do świecy płomieniowej dostarczane jest pod ciśnieniem.

Przewód wpina się zawsze za pompką zasilającą,przeważnie między pompkę zasilającą a filtry.

 

Nikt nie będzie umieszczać zbiornika z paliwem powyżej silnika.

 

Pompkę pewnie dopasujesz od jakiegoś ogrzewania postojowego.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzech334    2

moze i dopasuje. a grawitacyjnie paliwo pojawia sie po odpaleniu ciagnika bo jest to paliwo z przelewów.

jautro tel do serwisu wykonam i zobacze co jak i za ile

 

a poza tym to na swiecy paliwo musi byc wtryskiwane,wiec potrzebna jest pompka do wytworzenia ciscninia,a nie lane jak z weza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj