Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MarekUA

Firma LELY Agregaty uprawowo siewne. POMOCY

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Lely
MarekUA    16

Firma Lely!! :lol: :lol: Gdzie mogę kupic Częsci?? Bardzo Prosze o pomoc nie mogę znalezc nic o firmie Lely a chce kupic taki zestaw. post-4200-0-05671600-1291214948_thumb.jpegpost-4200-0-48594000-1291214977_thumb.jpeg

Z góry dziekuje :D:P;)

lukas120    4

od pewnego czasu firma Lely produkuje sprzęt zielonkarski i dla ferm mlecznyzh i z częściami do agregatów są kłopoty nawet u handlarzy

Wiadomość z agroFakt.pl

MarekUA    16

Są tacy co mówią ze częsci pasują z accorda grupy kverneland ale jakoś nie chce mi sie wierzyc. a nie mam u kogo zasięgnąc porady. Nowy tego typu zestaw uprawowo siewny Kverneland 3metry kosztuje 86tyś zł brutto Czyli jak dla mnie to za dużo a kupic używke i nie miec dostępu do częsci to tragedia ;):):( :( :(

lukas120    4

miałem jedną bronę Lely a kolega dwie co ciekawe każda z nich miała inne wałki i łozyska nie dało cię zrobić z trzech jednej iposzły na złom

david85    1

Mam bronę Lely trochę starszą od tej z twojego linku i jestem zadowolony z jej pracy jak na razie bezawaryjna pracuje cichutko części są dostępne w Greene lub w Granicie na zamówienie wiem bo przed kupnem się orientowałem a używki są dostępne ale raczej do starszych typów bo te nowe nawet na zachodzie trzymają cenę śmiało mogę ci polecić tą markę tylko sprawdź dokładnie konkretny agregat czy nie ma luzów na wirnikach i czy cicho pracuje ;)

MarekUA    16

A jak można sprawdzic te luzy?

Nie miałem wczesniej stycznosci z tego typu maszynami> Chodzi mniej wiecej o to zeby przy podniesieniu brony sprawdzic luzy góra-dół?? czy cos innego zostaje jescze problem siewnika trzeba sie dowiedziec w sklepach moze czy mają częsci bo wiadomo jak jest z Używkami ;):):( :(

david85    1

Po prostu na uniesionej bronie łapiesz za poszczególne wirniki i poruszając nimi w osi obrotu przód tył luz może być tylko minimalny oczywiście góra dół nie powinno być żadnego luzu no i wycieki żeby za duże nie były a w misie gęsty olej na pół wysokości zębatek a nie żaden smar co do siewnika to nie miałem z nimi styczności ale części też pewnie w Greene będą mieli najlepiej spójrz na ich stronie

ryba25    0

Firma Lely!! :lol: :lol: Gdzie mogę kupic Częsci?? Bardzo Prosze o pomoc nie mogę znalezc nic o firmie Lely a chce kupic taki zestaw. post-4200-0-05671600-1291214948_thumb.jpegpost-4200-0-48594000-1291214977_thumb.jpeg

Z góry dziekuje :D:P;)

Kolego ostatnio znalazłem części LELY na Allegro.pl

Ja brałem u nich w Mławie nożyki do kosiarki Splendimo bo są praktycznie w tej samej cenie co w Grene a dużo trwalsze.

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=20546740

piszą, że mogą ściągnąć części na zamówienie więc może warto się do nich odezwać

Edytowano przez ryba25

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pulek227
      Witam,
      Potrzebuje informacje o plugu obrotowym euromasz 4 skiby
      Jest dosc tani i pytanie czy ktos go posiada
      Jak wyglada orka ciezkiej gleby?
      Czy ma duze opory i czy dobrze przykrywa?
    • Przez Adam9125
      Witam,
      Mam zamiar kupić agregat do uprawy uproszczonej Köckerling QUADRO 400, i mam takie pytanie czy on dobrze podrywa ziemie czy jednak rozstaw rap co 27cm to za szeroko jak do uprawy bez orkowej? Czy lepszy jednak byłby może Vario ?
      U mnie ziemie mieszane mady i piaski.

• Przez Marcin
      Jakie pierścienie wybrać do sześciometrowego wału uprawowego ciąganego za ciągnikiem, cambridge czy crosskill? Wał ma pracować głównie na zaoranym polu przed agragatem uprawowo-siewnym. Z góry dziękuję za wszelkie opinie.
    • Przez vailus
      Witam
      Posiadamy w gospodarstwie kultywator 2.1m na szerokich pazurach który pracował do tego czasu przy c360. Na jesień zakupiliśmy zetora 8045 i planujemy z tatą poszerzenie szerokości roboczej do 2,7m oraz dokupienie do niego wałka strunowego. Co do zębów to przełożylibyśmy wszystkie szerokie pazury na dwie pierwsze belki (które przypominam że zostaną poszerzone), a na ostatnią belkę założymy wąskie pazury. Co do ziemi jaką będzie obrabiał taki zestaw to w przeważającej części jest to ciężka glina. Moje pytanie brzmi: czy dospawanie do do starego kultywatora kilku profili zda egzamin na tak ciężkiej ziemi? Tata pracuje przy spawaniu konstrukcji i co do jakości spawu raczej nie ma wątpliwości. I następne pytanie czy opłaca się robić taką modernizacje czy może lepiej zostać przy tym 2.1m?
    • Przez Witek2010
      Problem jest taki że nie wiem jak zmniejszyć luz na bębnach (jak dokręcić łożysko) Może ma ktoś instrukcje albo katalog częsci bo na google nic nie można znaleść. Z góry dziękiuję za pomoc.

Jest to taka glebogryzarka http://allegro.pl/glebogryzarka-unia-grudziac-1-6m-idealna-i1248436789.html