Skocz do zawartości
POLKOP

Nowy rozrzutnik 8 ton

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krupekf16    6

ponawiam pytanie indiana jakie masz kola jakie sa relacje miedzy 6 warfamy a 6 np z igametu bo wedlug mie to to samo a o cynkomecie juz nie wspomne po rozmowie z uzytkownikami (rdzewiejacy ocynk)

walkol    33

Lepszy rdzewiejący ocynk niż farba, której nie będzie po roku czy tam dwóch, znając dzisiejszą stal

Farmer2000    1

Powiedz jak ci sie on sprawuje jakiej firmy,no i cos wiecej o wałka ślimakowych czy sie nie owijają?

właśnie. ja sie zastanawiam miedzy 6 a 8 tonowym oczywiscie od prywaciarza. (podejrzewam ze do tego 8-tonowego wejdzie mniej niz np do warfamy 6t. ;) ) Wie ktoś moze czy ursus C-385 (bez przedniego napedu, 76 KM) da rade w ósemce? u mnie pola to prawie wszystko piachy. nigdy nie ma problemu ze za mokro a obornik woze na ztalerzowane sciernisko albo po zycie albo po kukurydzy. nie ma wzniesień. chodzi mi głownie o to czy nie bedzie sie kopał bo reszte oczywiscie mozna wyregulowac biegami i predkoscia posuwu. Wypowiedzcie sie panowie..

Rozrzutnik o prywacirza 6t i warfamy 6t ma te same wymiar natomiast Metl-fachu sa mniejsze ale ciezsze

@Danielhaker dobrze wam gada. Ja sam mam rozrzutnik z Igametu 8t i chwale go sobie :)

Tu macie jeszcze cos takiego znalezionego na allegro http://moto.allegro.pl/nowy-rozrzutnik-rozrzutniki-obornika-7-9-ton-tanio-i1344757226.html ;)

Powiedzcie jakie jest wasze zdanie(opnia)na temat tego rozrzutnika?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się