YeLoN3

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
idzkos    14

tak do c-330, siłownik ma służyć do sterowania widłami jak i łyżką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grala13    7

to wydaje mi się,że jest za długi,,ale zależy jak będzie zamocowany,poprostu najlepiej zmierz miarą tam gdzie ma byc zamocowany,doliczy wysów i bedziesz wszystko wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek2424    0

Za przewody to zależy gdzie będziesz kupował bo jaj jak zamawiałem ze sklepu internetowego to niektóre przewodu kosztowały mnie tyle co w mojej okolicy w sklepie za zarobiebie jesnej strony przewodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grala13    7

te korki po bokach to powinno być zasilanie i powrót rozdzielacza ,a te 6 korków u góry to zasilanie i powrót z każdej sekcji,jeśli masz dwusekcyjny siłownik to po prostu podłanczasz do danej sekcji obydwa przewody od siłownika i niepotrzebny żadny trójnik.

Edytowano przez grala13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarface    2

tolko siłowniki 2 stronnego działania musza byc

Edytowano przez Scarface

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzkos    14

no tak tylko ja mam od podnoszenia tura jedno stronny

Edytowano przez idzkos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarface    2

no pod ten rozdzielacz nie podłączysz bo w tym rozdzielaczu masz 2 wyjścia na sekcje ewentualnie jak siłowniki zmienisz ale to koszt dlatego te nowe ładowacze sekcyjne tyle kosztują

Edytowano przez Scarface

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jedno wyjście sekcji na siłownik, drugie do zbiornika i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzkos    14

a to drugie wyjście gdzie podłączyć do tego zbiornika, w którym miejscu?? gdzie się podpiąć?? wywiercić dziurę w korpusie skrzyni żeby tam olej spływał ?? ja myślałem zeby podpiąć te drugie wyjście do powrotu rozdzielacza, tak jak na zdjęciu wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Najprościej to do powrotu, za pomocą trójnika, ale jak chcesz, to możesz nawet otwór w skrzyni wywiercić ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

zaraz zaraz... Z tego co ja zrozumiałem to jakieś fanaberie głosicie... Ja ma siłownik 1-dno stronny to podpina pod którąś sekcje. A że tam są 2 miejsca to 1 ma być zaślepione i tym co podaje olej to będzie spływał olej tak jak w przypadku podłączenia pod org. rozdzielacz np. w c360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiesz co się stanie jak podasz olej na zaślepioną sekcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzkos    14

właśnie nie byłem pewien czy ten trójnik zda egzamin, dzięki za podpowiedz

 

Kupiłem dziś wszystkie przewody, wyniosły mnie 400zł. Całość rozdzielacz, siłownik, przewody ok.1000 trochę drogo ale ulepszenie c-330 bezcenne :D

Edytowano przez idzkos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Już wszystko działa?

 

Bym prosił o zdjęcie tego rozdzielacza, podłączenie i siłownik, ogółem całą tą modyfikację.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek2424    0

Mam pytanie czy jak podłączysz jeden na siłownik a drugie wyjście na powrót trójnikiem za rozdzielaczem to czy tur nie będzie się wolniej opuszczał bo olej będzie szedł z pompy w ten powrót i z siłownika też będzie wraczał tym samym przewodem? Bo korek w tym miejszczu to odpada napewno o szlak trafi pompe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kombinujecie jak konie pod gore. zadnych trojnikow czy innych udoskonalen nie stosujcie bo cos rozwalicie .ja ma w 30 swojej tura 3 sekcyjnego ktorego udoskonalilem 3 lata temu wiec moge sie wypowiedziedziec i doradzic nawet znam sposob na zwiekszenie udzwigu tura kosztem do 50 zl nie chodzi mi tu o podkladki czy inne duperele czy pompy na wom .

idzkos napis czy juz zrobiels lub jak mozesz to wstaw zdjecia jesli masz problem z polaczeniem to pisz na pewno poradze ci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos chce podnosic na turze wieksze wagi to nalezy przewod wysokiego cisnienia z pompy dac bezsposrednio na rozdzielacz na blotniku ale odplyw skierowac na rozdzielacz pod siedzenie tam gdzie jest te wejscie orginalne zasilania na rozdzielacz oczywiscie podnosnik z tylu bedzie troche slabszy ale nie mierzylem tego a moglem bo zalozylem nowa pompe wzmocniona .do tego udoskonalenia doszlem po wymianie pompy ok 3 lata temu w ferie i udalo sie cos wymyslic .mialem tak podlaczone zasilanie okolo miesiac przez ten czas testotowalem lecz przeszlem na standardowe zasilanie poniewaz tur i tak ma udzwig ok 550kg samego towaru takze jak bralem obornik to i tak d*pa skakala i zreszta nie ma co nadwyrezac przodka bo do bel i obornika uzywam duzego ciagnika.

jezeli jeszce jakies pytania macie to chetnie odpowiem w wolnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzkos    14

Z pompy to znaczy skąd??

A powrót gdzie??

O tak jak na zdjęciu ??

 

Z- zasilanie

P- powrót

Po mojemu to może jedynie się zwiększyć szybkość podnoszenia a nie udźwig od tego jest zawór i podniesienie ciśnienia nim.

Edytowano przez idzkos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro pisze ze tak robilem to tak bylo ale szkoda sprzet meczyc bo mam inne z ladowaczami.zasilanie dobrze narysowales musisz troche tylko odgiac ten przewod metalowy i pozniej powrot z rozdzielacza dajesz tam gdzie te zasilanie kolanko metalowe wchodzilo. teraz rozumiesz jesli nie to pisz bede dokladniej pisal lub narysuje ale to jutro bo narazie czasu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek2424    0

Ja się tylko pytam czy przez trójnik nie będzie lipa, bo sam mam podłączone jedno wyjście na siłownik a drógie bezpośrednio do sprzyni przez korek wlewu oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mietek no wez pomysl a jak zalozysz ten trojnik na zasilaniu rozdzielacza i podepniesz powrot z rozdzielacza to ciekawo jak opuscisz tura .sory za uwage ale za duzo chcecie kombinowac i szukacie problemu tam gdzie go niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez emtecc
      Witam
      Użytkuje ktoś siewnik stopkowy Agro Masz 2.5m z ursusem 3512. Ma to sens czy tylko męczenie się? Sama waga (590kg) siewnika nie napawa optymizmem 
    • Przez TomaszN
      Witam czy może ktoś posiada komplety przedni napęd od ursusa 5314 ?
    • Przez Bandziornoo
      Witam wszystkich jestem nowym posiadaczem ursusa 3512  97r  nieznam się zbytnio na tych traktorach  ale podczas jazdy z górki jest cichutki jak chybryda ale już pod górkę  coś wyje tak jakby Między silnikiem a skrzynią biegów  mam tylko nadzieję że to nie będzie skrzynią biegów  a zwolnic tam nie ma  ?? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Piotr5314
      Witam posiadam 5314 z 96r i prosze abyście napisali coś na jego temat tylko obiektywnie <_<
    • Przez Jamalek
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o podpowiedź w dwóch tematach
      1) Nasz ursus zaczął w ostatnim sezonie dość mocno kopcić na czarno szczegolnie podczas pracy pod obciążeniem. Od czego może to być. Oleju nie bierze, słaby nie jest, czy pali więcej nie wiem nie sprawdzaliśmy leję się i jedzie. Może trochę ciężej pali na zimnym silniku szczególnie teraz w zimę- one ogólnie ciężko pala zimą ale teraz jakby trochę bardziej. Dwa sezony temu miał robione wtryski, ale czy sa ok to nie wiem. Wyciągać je do sprawdzenia czy szukać gdzieś indziej.
      2) Co się dzieje jak linka od ssania na ciepłym silniku nie chce się wcisnąć, na zimnym wciska się bez problemu. 
       
      Dziękuję za wszystkie podpowiedzi 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj