YeLoN3

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego

Polecane posty

mlody18    0

Tak tak wszystko sprawdzałem ale bez efektu. W efekcie byłem zmuszony przeczepić na podnośnik bezpośrednio przy siedzeniu a nie na błotniku i tak działa bez zarzutów. Nawet lepiej przynajmniej błotnik będzie czysty:)

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konarek    0

A ja mam pytanie co do tura na 30-stce.

Jak szybko podnosi wam samą ramę i na jakich obrotach?

i jak szybko podnosi wam balota siana(120x120) i na jakich obrotach?

Bo u mnie trzeba lekko dogazować aby podnieść samą ramę, a żeby podnieśc bele siana to trzeba już na pełnych obrotach, i ledwo ale podnosi. pompa jest nowa,wzmocniona,olej nowy,tur podpiety pod siedzeniem. Na wolnych obrotach nie chce mi nawet podnieść tylnego TUZu z obciążeniem 100 kg (sam tuz się podnosi).

I pytanie w związku z tym czy może to być wina jakiejś nieszczelności? Może olej puszcza bokiem? Symering pod pompą albo zacięty zawór bezp. na pompie? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody18    0

możesz mieć mało oleju w skrzyni i może słabo łapać, kiedyś też miałem że wypiął się lekko filtr oleju co masz przy pedale gazu i łapie powietrza dlatego nie chce podnosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konarek    0

ale waszzym zdaniem to słabo podnosi tak? na takich obrotach?

oleju myślę ze jest dośc bo ok 25l., filtr oleju też raczej jest dobrze bo dość ciasno wchodzi i mocno trzyma

@jaro8540 a gdzie jest właściwie ten zawór?


sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody18    0

no mój podnosi lepiej z tego co mówisz.

a co może dolegać, może masz za słabe ciśnienie w wężach przy siłownikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro8540    1

z tej syrony z której wsiadasz w rozdzielaczu jest taka duża śruba z pląbą


Piwo to moje paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konarek    0

aha :rolleyes:

dzięki za pomoc dzisiaj sprawdzę :P


sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konarek    0

wykręciłem tą śrubę i wypadły 3 podkładki, spręzyna i gniazdo na kulkę ale co dalej? :unsure: :unsure:


sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Wymień sprężynę albo dołóż podkładkę, ale wg mnie to praktycznie nic nie da, a nie jest zasyfiony filterek?


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konarek    0

niee filtr jest czysty

a gdy odkręcilem tę zaślepkę to nie powinna tez wyjśc kulkA?


sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konarek    0

a czy może mi ktoś powiedzieć czemu służy takie połączenie?

bo mam troche zagiety tutaj przewód(ten gumowy)czy to wpływa jakoś na to że z trudem podnosi tur-a?

post-24664-0-58629200-1304280295_thumb.png


sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody18    0
Napisano (edytowany)

No jak masz zgięty mocno to może iść słabe ciśnienie i nie ma siły podnieść

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konarek    0

no dobrze a doczego właściwie są te wyjścia? mógłby mi ktoś opisać do czego każde wyjście? :rolleyes:


sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konarek    0

wymieniłem rozdzielacz ;) iii na min. obrotach podnosi balota siana do samej góry!!! :D :D :D

dzięki za próbę pomocy! :rolleyes:


sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin5641    0

Witam wszystkich użytkowników AF mam problem z hydrauliką na wolnych obrotach gdy chce podnieść tura ten opada dopiero po dodaniu gazu idzie do gury wymieniłem rozdzielacz pod siedzeniem i oringi na dojściu do pompy i nie zauważyłem dużej poprawy czy przyszedł czas na pompe? Dodam że siłe ma na dużych obrotach gdy chce podnieść zadużo unosi tylne koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcink2807    0

U mnie w Ciapku było podobnie ale dotyczyło tylnego TUZ. Przed wymianą pompy proponuje jeszcze sprawdzić filtr oleju w skrzyni biegów. Niby to oczywiste ale czasami zapomina się go wyczyścic i nie ma ciśnienia w układzie olejowym. Jeśli nie będzie to filtr oleju to myślę że przyszedł czas na pompę olejową. Napisz czy do tura masz zasilanie z oryginalnej pompy w skrzyni czy montowałeś dodatkową zewnętrzną, wtedy problemu trzeba szukać inaczej. POzdrawiam. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin5641    0

Wybaczcie że tak dłudo nie odpisywałem ale naprawde nie było kiedy. Problem zlokalizowany oryngi w pompie zostały przerwane i te plastikowe pierścienie założyłem nowe oringi ale pierscienie stare bo niemogłem ich nigdzie dostać. Może wiecie z czego by pasowały, pompa aluminiowa wzmacmiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar56cin    8

Dokładnie nieweim jak jest z tą pompą... Najwazniejsze ze masz wymienione oringi. A te pierscienie sa tez pęknięte, bo niezrozumiałem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin5641    0

Tak są pęknięte brakuje kawałka i po długiej i ciężkiej pracy przy oborniku znowu przerwało oryngi w miejscu pęknięcia pierścieni. Dodam że jest w tym troche mojej winy bo docisnołem zawór przeciążeniowy na maksa podnosi super ale widać tego efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzkos    14

Witam mam zamiar zamontować 2 sekcje do tura, chce kupić ten rozdzielacz http://allegro.pl/rozdzielacz-hydrauliczny-tur-3-sekcje-40l-tura-ins-i2033010740.html

 

oraz ten siłownik http://allegro.pl/tlok-silownik-do-tura-lychy-dwustronny-tur-i2033011027.html

 

Tylko mam wątpliwości, czy on nie będzie za długi ??

Ile jeszcze muszę doliczyć na kable ??

Edytowano przez idzkos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grala13    7

rozdzielacz jest ok,do c 330 montujesz??

ten siłownik ma służyć do podnoszenia,czy zamykania łyżki.???

jak do zamykania to raczej zadługi,

Edytowano przez grala13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez emtecc
      Witam
      Użytkuje ktoś siewnik stopkowy Agro Masz 2.5m z ursusem 3512. Ma to sens czy tylko męczenie się? Sama waga (590kg) siewnika nie napawa optymizmem 
    • Przez TomaszN
      Witam czy może ktoś posiada komplety przedni napęd od ursusa 5314 ?
    • Przez Bandziornoo
      Witam wszystkich jestem nowym posiadaczem ursusa 3512  97r  nieznam się zbytnio na tych traktorach  ale podczas jazdy z górki jest cichutki jak chybryda ale już pod górkę  coś wyje tak jakby Między silnikiem a skrzynią biegów  mam tylko nadzieję że to nie będzie skrzynią biegów  a zwolnic tam nie ma  ?? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Piotr5314
      Witam posiadam 5314 z 96r i prosze abyście napisali coś na jego temat tylko obiektywnie <_<
    • Przez Jamalek
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o podpowiedź w dwóch tematach
      1) Nasz ursus zaczął w ostatnim sezonie dość mocno kopcić na czarno szczegolnie podczas pracy pod obciążeniem. Od czego może to być. Oleju nie bierze, słaby nie jest, czy pali więcej nie wiem nie sprawdzaliśmy leję się i jedzie. Może trochę ciężej pali na zimnym silniku szczególnie teraz w zimę- one ogólnie ciężko pala zimą ale teraz jakby trochę bardziej. Dwa sezony temu miał robione wtryski, ale czy sa ok to nie wiem. Wyciągać je do sprawdzenia czy szukać gdzieś indziej.
      2) Co się dzieje jak linka od ssania na ciepłym silniku nie chce się wcisnąć, na zimnym wciska się bez problemu. 
       
      Dziękuję za wszystkie podpowiedzi 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj