casecspro

CYNKOMET 8t -Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

z tego co wiem to użytkownik @Lukasz5714 posiada taki rozrzutnik i jest z niego zadowolony. Jak chcesz wiedzieć coś więcej to go zapytaj :rolleyes:


red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adas323    2

w tym roku woziliśmy nim i naprawdę zrobił pozytywne wrażenie i z ładowaniem mu nie żałowałem a posiada go kumpel u którego nie ma lekko, 100 krów na głębokiej to ma co wozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matiboos    28

Ja posiadam "8t" rozrzutnik cynkometu. Jest bardzo wytrzymały. Bardzo go polecam. Jak chcesz się coś o nim dowiedzieć to pytaj postaram się odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matiboos    28

Teraz ciągam go New Hollandem TM120 (124KM) ale kiedyś ciągałem go NH TD85D (84KM) i też sobie dawał z nim radę. My ładujemy na niego tyle ile się da. Tylko według mnie on ma jedną wadę zespół jezdny. Nic mi się w nim nie zepsuło ale uważam iż powinno się móc zamontować wyższe koła bo te są ciut za niskie. A tak to nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackov    6

ja mam tego cynkometa i włosy z głowy rwe jak go używam od 5 lat juz wszystko w nim robiłem a na ukręconych wałkach i rozsypanych łożyskach na złomie majątek bym zarobił a to wszystko podobno przez to ze wziełrm go z posuwem mechanicznym (bo cały pochodzi z 3tonowero rozrzutniczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

z tego co wiem to użytkownik @Lukasz5714 posiada taki rozrzutnik i jest z niego zadowolony. Jak chcesz wiedzieć coś więcej to go zapytaj wink.gif

@Lukasz5714 dopiero w sobotę mógłby odpisać więc powiem za niego. To jest IGAMET. Też go mam i jetem zadowolony. Zdjęcie jego w mojej galerii. Podobny do cynkometu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matiboos    28

Ja mam Cynkometa z posuwem hydraulicznym i jedyne co mi się stało to ukręciłem wał ale to przez moją nie uwagę. Mój kolega miał na posuwie mechanicznym i też się psuł ale potem przerobili mu na posuw hydrauliczny i nic nie słychać, że coś mu się psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matiboos    28

wożę nim obornik od ponad 120 sztuk bydła. 60 to bydło mleczne na uwięzi a reszta byki i jałówki na głębokiej ściółce. Do tego dochodzą usługi i wożenie QQ(u siebie i na usługach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matiboos    28

Niby ma on ładowność 8t lecz taka sama rama jak w tym idzie do 12tonowego. Więc można na niego walić tyle ile się da bo i tak wytrzyma. tylko że ten 12tonowy ma lepszy zespół jezdny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pylek    0

a co możecie powiedziec o takim rozrzutnik tylko 6 ton ile moze kosztowac i czy 50 koni da rade sobie z takim rozrzutnikiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

ja widzę 2 wady;

z tyłu nie wiem czy łańcuchy czy wałki rozrzucające wciągają full gnoju pod podłogę(około 2 taczek) którego póżniej wygarnąć kosztuje sporo nerwów i zdrowia ale chyba tam wbijają ten gnój talerze na dole wałków

następnie za niskie są wałki rozwalające i niewiele się włoży ponad burty (ok 20 cm) a jeśli już się napakuje to prze gnój na zasuwę hydrauliczną i pompa dostaje po d.ie


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekxy    134

Witam .Zamierzam kupić rozrzutnik 6 ton na tandemie matal fach lub cynkomet tylko powiedzcie mi jak to jest ze skrzynia w metal fachu ma 3,60x2,0x0,8 a w cynkomecie 4,40x2,07x0,8 i oba są niby 6t. To prawie 2m/3 rożnicy. Doradzcie który lepszy .Ciągnik zetor 6341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj