Zaloguj się, aby obserwować  
oki39

Massey Ferguson 665, i podobne model

Polecane posty

oki39    2

Piszczcie na tym temacie kto ma taki kombajn lub podobny. Ja jezdze takim i chcialbym o nim porozmawiac i podzielic sie z wami i wy z innymi roznymi pomyslami ktore wymysliliscie. Z gory dziex :);)


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1075

620 wchodzi w zakres podobne?? Z tego co wiem raczej nie wiele sie różni, napewno silnik jest słabszy... a tak to nie wiem co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Tak wchodzi w zakres ja go niewidzielem ale chyba jest bez kabiny i ma mniejszy zbiornik no i peweni slabszy ale czewsci ma podobne. A wtym roku 665 co na ni jezdze sie psuje bez przerwy wczoraj caly dzien robilismy przy nim jedno kolo napedzajace sieczkarnie bylo do wymiany i zeszlo kolo 1 dnia a pozniej jeszcze trzebabylo wyciagac zepak ktory byl napoczatku na hedrze a pozniej go wciagnelo i nieprzeszedl dalej. Ten rok to jest porazka z nim moim zdaniem jest jednmy z kombajnow ktore maja najtrudniejszy dostep do roznych zespolow a zeby naprawic jedno trzeba rozkrecac 3 zeczy albo i wiecej. aco wam sie popsulo albo psuje w waszych masseyach ?


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1075

Zdjęcia mojego są u nas w galerii. A co do dostępności przy awariach, to My nie narzekamy. Wydaje mi sie nawet żę nie jest tak źle. Choć w tym roku jak uszkodziliśmy wał od podsiewacza to trzebabyło sporo poodkręcać. Ale to nasza wina przeoczyliśmy to zę poszło łożysko :( A tak to całe żniwa w zasadzie bez kłopotu. Jeszcze jutro brat ma jechać wykosić koledze 1,5 ha i chyba bede juz go czyścił. A jak u Ciebie z czyszczeniem ziarna? Jakie masz sita, żaluziowe regulowane? U nas jest tylko jedno reg reszta zwykłe kaskadowe, i nie czyść tak jak bym sobie tego życzył. A możę to kwestia wiatru? Jak ustawiasz strumiennice, wg książki czy na wyczucie? Jak mozesz to zrób fotki i umieść u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

widze ze narzie piszemy w e dwoch to moze napisz do mnie na gg Tylko je teraz niezabardzojestem na kompie bo sa zniwa i rozumiesz chyba ze w domu jestem dopiero ppozno. ale mzoesz probowac ja jestem glownia na niewidoku


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

napisze nowego posta bo w tamtym mozesz sie niepolapac.

A wiec tak to niejest moj kobajn ja tylko na nim jezdze w modelach slabszych od 665 jest lepszy dostep bo niema kabiny ale w tych to dojsc do niektorych czewsci to jest porazka. Mysle ze czysci ladnie tylko trzeba nieraz pojsc kawalek z nim i patrzec czy neiwysypuje na ziemie a sita niewiem. Strumien wiatru ustawia na wyczucie troche pojreci w jedna strone np jak chce wiecej i sie poatrzy czy ladnie czysci i czy niesypie za nim. A pozatuym na poczatku yto strasznie trudnoi bylo ustawic czyszczenie bo strasznie wysypywalo i albo niewysypywalo ale szly brudy ale jak cie interesuje jak to my zrobili to napisz tu albo na gg 5806313 wolalbymna gg bym ci nabierzaco tlumaczyl. Ale w koncu jakos dotego sie doszlo. a apropo wotek to dopiero dzis dostalem aparat jak wrocilem z pola i porobilem bizonom ktore kosily u ludzi a MF zrobie jak bede kosil mysle ze gdzies w niedlugim czasie a twoje fotki chyba widzielm.A co ci sie najbaredziej psuje. A co zachwalasz w nim?


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

I tu sie ukazuje popularność kombajnów MF, dużo lepszy od MFa bedzie Claas Mercator, dużo osób go posiada, sprawdzony, nie za bardzo awaryjny kombajn, w tych samych pieniądzach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

moze w tą sobote pojedziemy po pasze to pooglądam takie coś jak to wygląda i działa ;)


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18
I tu sie ukazuje popularność kombajnów MF, dużo lepszy od MFa bedzie Claas Mercator, dużo osób go posiada, sprawdzony, nie za bardzo awaryjny kombajn, w tych samych pieniądzach. :)

 

 

 

Czy bizon jest popularny w Wielkiej Brytani :)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamek71    0

Witam. Ja też mam MF 665. Jest to naprawdę super kombajn. Kosi trochę szybciej od Bizona Z058 (Rekord). Faktycznie przez jeden sezon miałem problem z sitami, ale już go zażegnałem i jest ok.


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Pietras892
      rok Temu kupiłem 29xp. bardzo fajna maszyna chciałbym sie zapoznać z waszymi spostrzeżeniami na temat tego sprzętu gdyż ostatno pojawia się ich coraz więcej na naszych polach
    • Przez trufel11
      witam
      mam w kombajnie założony przełącznik od którego kable idą do skrzyni biegów na skrzyni jest założony przekaźnik i taki jak gdy by silniczek i to połączone jest z linka od załączania biegów i czy możliwe jest ze tym uradzeniem załączą się 3 bieg w tym kombajnie w kabinie mam wajchę tylko na dwa biegi . zdoiłem pokrywę skrzyni biegów i jest tam tam wolna jedna zębatka czy wie ktoś czy ten kombajn ma 3 biegi i czy jest możliwe ze tez silniczek elektryczny załącza 3 bieg???
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
    • Przez kazim11
      Witam czy ktoś z was spotkał się z takim kombajnem ponieważ rozważam kupno tego modelu a wiem że w Polsce jest ich strasznie mało czy ktoś wie jaką pojemność ma zbiornik??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj