prometeusz

Zespół na wesele

Polecane posty

prometeusz    3

Witam kolegów :)

Mam prośbę, chodzi mi mianowicie o wybór zespołów na wesele. Chciałbym aby w składzie była kobieta, wokalistka, oraz wokalista mężczyzna, grali polskie standardy typu Perfekt, Budka Suflera Varius Manx, jakieś znane kawałki zagraniczne i aby nie grali za dużo disco polo, to mnie wkurza, lokalizacja to Kujawsko-Pomorskie, miejsce wesela Włocławek

Dzięki z pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1303

Jeśli Ci nie paśi szeroko pojęta muzyka taneczna to rozumię,ale gością może akurat to pasować.Byłem kiedyś na takim weselu co grali Orła Cień i podobne to bawiła się głównie młoda para, a goście spacerowali letnią porą.Tak więc wybór piosenek jest bardzo istotny.Na fajnym weselu musi być wszystkiego po trochę,nawet techniawka dla młodych.I jeszcze jedna rada z mojej strony,przed wyborem zespołu jedź na wesele gdzie akurat grają i nie pokazując się posłuchaj jak grają!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Akurat Disco na Polskim weselu to standard a wogóle tradycja to Bayer Full no bez ich piosenek wesele żadne odbyć sie nie możę. Choc troszke musowo :lol: Ale techno chyba nie zbyt. Byłem nakilku weselach nie ma aż nie wiadomo ilu młodych ludzia techno to zwykle słuchaja tak 13-20 lat potem już bardziej popularna.

Atak wogóle to wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ^^


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

U mnie w okolicy to praktycznie nie ma zespołów w których była by kobieta w sumie nie wiem dlaczego ale nie ma. a według mnie to sztywny repertuar to nie zbyt dobry pomysł dobry zespół to niezawsze dobry wodzirej(choć często to idzie w parze) a takowy potrafi zdziałać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3

Nie chodzi mi o to aby całkiem nie było disco polo, tylko aby nie było za dużo, chciałbym aby muzyka była przekrojowa, dla każdego coś miłego i techno, chociaż czasami lubię posłuchać :lol: ale na wesele to nie jest najlepszy pomysł, tu się zgodzę, dj na weselu to coś niespotykanego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvojtas1    26

polecam

http://www.planujemywesele.pl/4874-zespol-muzyczny-orion

mogę tylko dodać że rzadko który zespół ma klawisz, gitarę i saksofon(w sumie 2 rodzaje w zależności od utworu), jak trzeba to wokalistkę też mają.

 

Praktycznie z każdym zespołem idzie uzgodnić preferencje co do utworów, najważniejsze jest jednak aby zgrać na wybrany termin wybraną sale z dobrą orkiestrą i porządne foto/kamerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Jeżeli chodzi o tą kamerę to ja się nie zgadzam z tym że musi być. Byłem na paru weselach tylko z fotografem i atmosfera była całkiem inna. Zabawa od początku i nie było sztywno bo to trochę wkurzające jak cię ktoś kręci jak jesz rosół. A tak apropo kamery to u znajomego były trzy! to dopiero był big brather :lol: ^^ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Nie chodzi mi o to aby całkiem nie było disco polo, tylko aby nie było za dużo, chciałbym aby muzyka była przekrojowa, dla każdego coś miłego i techno, chociaż czasami lubię posłuchać :lol: ale na wesele to nie jest najlepszy pomysł, tu się zgodzę, dj na weselu to coś niespotykanego ^^

A nie myślałeś o A. Kozińskim? ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvojtas1    26

Jeżeli chodzi o tą kamerę to ja się nie zgadzam z tym że musi być. Byłem na paru weselach tylko z fotografem i atmosfera była całkiem inna. Zabawa od początku i nie było sztywno bo to trochę wkurzające jak cię ktoś kręci jak jesz rosół. A tak apropo kamery to u znajomego były trzy! to dopiero był big brather :lol: ^^ ;)

Też nie chciałem kamery, jednak po uzgodnieniach zdecydowałem się na nią. W sumie założenia były takie że film ma trwać max 1 godzinę. Sztywności kamera wprowadzać nie musi, nie wszyscy kamerzyści uważają jedzenie za atrakcje filmową. Miałem kamerzystę po filmówce (Wrocław) naprawdę zupełnie inna perspektywa od większości filmów które do tej pory wadziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Znajdź taki zespół aby grali tak aby 70% gości było na parkiecie. Byliśmy na weselu co grał super zespół tylko młodzi nie chcieli disco-polo i na parkiecie bawiło się max 20%.

 

Daj zespołowi luz to Oni mają zabawić gości.

 

U Nas grał ten zespół i jesteśmy zadowoleni (mieli tak grać aby goście się bawili, żona nie znosi cygańskich kawałków ale były bo goście chcieli) http://www.cliver.pl/


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

2 tygodnie temu cliver zagrał w klubie Venus w Konecku. Bardzo fajnie chłopaki się pokazali, mam upamiętnione nawet :lol:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Cliver to super zespół jak dla mnie, pewnie w przyszłości postaram się aby grali i na moim weselu :D

Jeśli to nie tajemnica Sedek@ to ile wyszła cię taka impreza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

Cliver to jest konkret nie jeden raz bylem na ich koncercie a na weselach duzo gra tez zespul veegas


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Veegas tak samo jest zajesuper, a najlepszy jest "Mały gest" :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Cliver to super zespół jak dla mnie, pewnie w przyszłości postaram się aby grali i na moim weselu :D

Jeśli to nie tajemnica Sedek@ to ile wyszła cię taka impreza ?

 

 

Standardowo tylko 3 lata temu, dziś już nie grają po weselach (brak takiej opcji w cenniku).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Ooo. A znany w naszej okolicy :D

 

http://www.bayershow.pl/index.html

 

Obecnie jest też prezenterem we Włocławskim Radiu Hit

 

 

 

A nie orientuje się kiedy i gdzie w najbliższym czasie będzie veegas koncertował? :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U Nas grał ten zespół i jesteśmy zadowoleni (mieli tak grać aby goście się bawili, żona nie znosi cygańskich kawałków ale były bo goście chcieli) http://www.cliver.pl/

 

Postawiłeś na swojaków. wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Postawiłem na dobry zespół, wybór był trafny, a że akurat byli to Swojacy to już inna bajka. A że w zespole gra kuzyn to nie wpłynęło to na wybór, ani też na płatność (za płyty rozdane podczas wesela też płaciłem bez taryfy ulgowej).

Edytowano przez Sadek

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj