Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
New Holland x4
Kristaps    9

Wnętrze kabiny myjką ciekawe rozwiązanie B) Jak się sprawują wasze NH T5040??


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Nie przecze ten sposob sprzatania wnetrza kabiny wywarl na mnie ogromne wrazenie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adii    0

Witam

Właśnie zakupiłem New Holland t5040:) i chciałbym spytać czy poradzi on sobie w zestawie uprawowo siewnym Unia ares + famarol 3m.Agregat posiada 2 rzędy zębów sprężynowych i wał packera. Czy da sb radę ten ciągniczek w tym z zestawie? Proszę o wypowiedzi.

Pozdrawiam Adrian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adii    0

Mam większego nh ale przez rok chciałbym nabić sporo mth t5040. Ponieważ jest na gwarancji .Lepiej niech wszystko co ma wyjść wyjdzie w czasie gwarancji niż ma wyjść po;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Ja mam T5060 i wczoraj zaczepiłem go do pługa KV 5 skib Vario , o wadze 1700kg. To co się podniosło to przód w NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adii    0

Ja mam T5060 i wczoraj zaczepiłem go do pługa KV 5 skib Vario , o wadze 1700kg. To co się podniosło to przód w NH.

ten pług obrotowy czy zagonowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Obrotowy. Byłem ciekaw czy podniesie przód.Szkoda że obciążnik zdjąłem ale i tak by nie podniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytusT1    0

poderwalo by napewno ale nawet jak bys naczepial obciaznikow dodatkowych to pewnie by podnosnik nie dal rady do takiego pluga ciagni ze 150 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Koledzy w moim Nh t5040 wskaźnik poziomu paliwa cały czas zmienia swoje położenie<lata z góry na dół> raz pokazuje dobrze a raz ze nie ma paliwa. Ciągnik ma dopiero 40mtg , u was tez takie cos sie pojawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adii    0

Ja mam dopiero 20mth i jak na razie wszystko dobrze :)"odpukać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lechu    11

Koledzy w moim Nh t5040 wskaźnik poziomu paliwa cały czas zmienia swoje położenie<lata z góry na dół> raz pokazuje dobrze a raz ze nie ma paliwa. Ciągnik ma dopiero 40mtg , u was tez takie cos sie pojawiło?

U mnie jest to samo.Ale ma ponad 2 tys. mtg.Kiedyś czyściłem zbiornik paliwa i wypuściłem wszystko paliwo, po tym zabiegu i po zatankowaniu jakiś czas było dobrze.Teraz jest znowu źle .

 

Witam

Właśnie zakupiłem New Holland t5040:) i chciałbym spytać czy poradzi on sobie w zestawie uprawowo siewnym Unia ares + famarol 3m.Agregat posiada 2 rzędy zębów sprężynowych i wał packera. Czy da sb radę ten ciągniczek w tym z zestawie? Proszę o wypowiedzi.

Pozdrawiam Adrian.

Ja mam podobny zestaw tylko lżejszy agregat uprawowy. Wał strunowy ,dwa rzędy zębów, wał rurowy . Śmiga bez problemu ,ale przy pełnym siewniku trochę trzeba uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Co do tego skaczącego wskażnika, to sprawdź styki przy czujniku paliwa, bo może coś nie łączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

w nastepnym tygodniu przyjedzie serwis zrobic 1 przegląd to im powiem zeby to sprawdzili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MtzTheBest    0

Witam. Jutro jade zamowic nh t5040 i nie wiem jaki do niego mam wziac tura i jaki pług uni grudziadz 3 skibowy to chyba L na kolku nie pamietam dokladnie / akpil km80 czy kuhn??? wszystkie maja byc do 86km przystosowane <_< wszystkie na kolku oczywiscie a tur to koles mi proponuje z hydrametu... ja osobiscie bym wolal metal tech anajomi maja i dobrze im chodza sprzety z tej marki i jestem bardziej do niego przekonany. Prosze napiszcie swoje opinie. Z góry dziekuje B)

Edytowano przez MtzTheBest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adii    0

Zależy jakie chcesz przeznaczyć pieniądze, ja na twoim miejscu pług bym wziął firmy kuhn multi master 112, cena na pewno będzie większa od unii ale na prawdę się opłaca. Ja wziąłem pług unii ibis xxls i szczerzę żałuję że nie wziąłem pługu firmy kuhn, ponieważ pług jest dużo lżejszy, ładniej orze no i oczywiście wykonanie lepsze. A jeśli chodzi o ładowacz czołowy to zależy co i ile będziesz nim robił. :) Jak bardzo dużo to bym wziął tura "new hollanda" lub quicke cena jest niestety duża bo w tej cenie można kupić polskiego tura z osprzętem. Ale jednak zagraniczne maszyny są dużo lepsze, ale i dużo droższe no ale coś za coś. Jak ten ciągniczek ma b.dużo robić z turem weź zagraniczny na pewno będzie dużo lepszy komfort i będziesz bardziej zadowolony :)

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MtzTheBest    0

wlasnie przyjechalem z lowicza i bedzie tur hydrametu beczka joskin agregat 3.3 expomu i plug 4*40 obrotowka zetorska... bylem za akpilem ale cena byla taka sama tylko ze akpil 3 skibowy wiedz ojczulek wybral zetorski plug... diler mowi ze uzytkownicy sobie je chwala... zobaczy sie w praktyce jak sciagne sprzet;d pozdrawiam B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Koledzy w moim Nh t5040 wskaźnik poziomu paliwa cały czas zmienia swoje położenie<lata z góry na dół> raz pokazuje dobrze a raz ze nie ma paliwa. Ciągnik ma dopiero 40mtg , u was tez takie cos sie pojawiło?

 

 

 

He he u mnie też tak jest, ale w Case CX 80z 2000 roku. Widocznie już wtedy robili przymiarki do CNH ;)

 

 

Ludzie, czyli co? Polecacie T, ego 86 km do tura? Bo znajomy kupił właśnie takiego to sypnął mu sie po 200h EH rewers, a gdy dostał zastępczy od razu coś sie pochrzaniło z hydrauliką. Więc już nie wiem, czy NH to teraz taka lipa totalna czy znajomy to antytalent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adii    0

wydaje mi się że koledze trafił się jakieś trefny ja miałem new hollanda tm 125 zrobiłem nim ponad 7000mtg i żadnej większej awarii nie miałem:) Od 2 lat mam t6030 i jak na razie wszystko super, mam nadzieje że będzie tak dalej. Teraz zdecydowałem się na t5040 do tura . Moim zdaniem New Holland to dobra marka, ale niestety ma parę niedociągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MtzTheBest    0

ja wynegocjowalem 128 netto czyli 158 brutto ale to ful wypas obciazniki z przodu szyber dach biegi pelzajace 24/24 klima to co sie dalo... waszym zdaniem da on rade z plugiem zetorskim junior rotor 4*40 obracana?

 

ale po 1 sierpnia ceny sie zmieniaja i to napewno nie w dul.........;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj